Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyyytam

Miesięczne koszty utrzymania rodziny - wpisujcie!!!

Polecane posty

Gość jak to robicie
Co jecie gdzie kupujecie, że 600zł dla 2 osób starczy czy 1100zł dla 3 osób...Ja z mężem na żarcie wydajemy ok 1500zł tylko dla nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce......
tez bym chciała wydawać tak niewiele n jedzenie.U mnie kasa leci jak woda od poniedziałku wydałam już ok 350zł i praktycznie nie wiem na co..eh..rozrzutna jestem. a jutro znów na zakupy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszty utrzymania domu czy rodziny? bo to dwie różne sprawy dom 1 tys./m-c ludzie - różnie/ dentysta, fryzjer, jedzenie.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 6 osób
Ja , mąż, troje chłopców (14,15,17lat) i córka 8mc dochód 4000zł + coś zawsze mąż dorobi raty 2000zł niania 300zl światło 350zł woda 150zł gaz 80zł czynsz 200zł telefony 300zł internet 100zł śmieci 15zł kosmetyki i pieluchy dla małej 200zł mleko 100zł dojazdy do pracy 300zł jedzenie dla nas to nie zliczę przy dorastających chłopcach ale sporo.............gdyby mąż nie dorabiał po pare groszy to byśmy nie wyrobili!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
podnosze bo ciekawi mnie ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trop
U nas 3 osoby. Dochód nawet nie wiem, bo tylko męża( ale zawsze powyżej 5 tyś). Umówiliśmy się, że będę dostawać 3000 miesięcznie. Większe remonty, serwis i ubezpieczenie samochodu mnie nie interesuje. przedszkole 515 światło ok 180 mieś gaz 30 mieś( butla na 2 mies) woda 60 mieś internet + telefon 110 paliwo ok 250 jedzenie, chemia, napoje 1200 lekarz i lekarstwa dla dziecka ok 200 zł mies.( strasznie choruje) ubrania dla nas ok 200( nie zawsze) rozrywka 50 zł Poza tym zawsze coś wypadnie( urodziny, imieniny). Reszta co zostaje odkładanie do tzw funduszy na rzecz podatku od nieruchomości, meblowania, wakacji raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie osoby dzieci brak koty (3) czynsz 450 Internet 1-100 Internet 2 110 Komorki (4)-250-abonament grrr :( prac co dwa miesiace 400 kredyty 1000 gaz 100 koty 200 jedzenie chjemia 1000 Zarobki ja 1450 maz 2000 zawsze na minusie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comm
mąż 3500+ ja ok.1000 5 osób -3córki, rata na dom 800, prąd,woda,telefon ,śmieci, opał,-700,samochody 500,przedszkole 350 życie!2000- i to jest właśnie Polski cud gospodarczy-zawsze brakuje i zawsze mamy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody przedsiebiorca
Wydatki singla razem z pracą to : Praca 390 zus 280 dzierżawa terenu 100 zł prąd towar zgodnie z zarobkiem x Wydatki dom : 300 zł wynajem małego mieszkanka 34 m2 140 zł woda śćieki 80 zł prąd 100 zł fundusz remontowy 350 zł ogrzewanie jedzenie 600 zł przyjemnosci 400 zł kredyt 140 zł Wydatki 2880 zł miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas cztery osoby ja maz i dwojka dzieci. Ja- 630 zł plus 600 Mąż okolo 1500 Czynsz, gaz, prad, woda sr 1000 zł /mc Internet 43 zł Jedzenie około 500-900 zł Cos dla dzieci-100 Reszte odkładamy, tyle ile sie da tyle odkładamy, nie chcemy zadnych kredytow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzina 4-osobowa
Ja - 1500 - rejestratorka medyczna Mąż - 2200 - ślusarz na warsztatach Syn - 2150 - policjant Razem - 5850 mieszkanie - 200 prąd - 200 internet - 80 telefony - 150 odkładamy - 3000 reszta wydatków - 2220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaIwa
rany julek, skad wy macie takie dobre pensje... Ja mam tylko alimenty i zasiłki = suma 1900. Rodzina czterosobowa, ja i troje dzieci, w tym jedno niepełnosprawne, Jestem od ponad dwóch lat 600 zł do tyłu, oj 1600, bo i kredyt odnawialny spłacam... i providentem sie wspomagam... Zaczynam intwentaryzacje swojego życia, bowiem na dzis zaczynam przekraczac swoje możlwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa33
singiel on 1500zł -- praca 350 --czynsz 150 --opłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chose. brovare
Singiel Zarobki 6 netto ale zalezy od premii Wydatki jedzenie ok 600 kredyt 1500 samochod 400 imprezy z kolezankami 1500 chemia 300 czynsz,media 550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my we dwoje + kot
ok. 400zł rachunki, opłaty (mamy dom) ok. 2000 paliwo i utrzymanie 2 samochodów (dojezdzamy do pracy sporo) ok. 1000 jedzenie ok. 1000-2000 urządzanie domu (od niedawna sie urządzamy i wielu rzeczy nie mamy) ok. 500 zl moje czesne ok. 1000 zł przyjemnosci typu książki, prezenty na swieta, alkohol, imprezy, kultura, itp itd ok. 100zł ubrania +kosmetyki (raczej oszczedzam na tym, rzadko kupuje ciuchy) ok. 50zł kot bo musi jesc specjalną karme staramy sie oszczedzac na pradzie, wodzie, gazie, wiec mamy niskie rachunki. Drewno raz na rok kupujemy ok 30 kubikow czyli placimy jakies 4 tysiace z pocięciem, ale to raz na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apartowa
Rodzina 4-osobowa Ja - 1500 - rejestratorka medyczna Mąż - 2200 - ślusarz na warsztatach Syn - 2150 - policjant Razem - 5850 mieszkanie - 200 prąd - 200 internet - 80 telefony - 150 odkładamy - 3000 reszta wydatków - 2220 Mam pytanie do rodziny 4-osobowej. Syn mieszka z wami i daje wszystkie pieniądze i jest dorosły? Też pracuję i mieszkam z rodzicami, ale ja na życie im daję 1.000 zł reszta jest dla mnie. Nigdy bym nie oddała całej swojej pensji!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kałamarnica2012
3 osoby ( w tym dziecko), duże miasto - 4500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sam
Ja mieszkam z rodzicami pracuje zarobki mam rożne zależy od miesiąca od 1600 do 2800 i zadziwił mnie post że syn daje całą wypłatę rodzicom rozumiem jeżeli by im brakowało ale nie że daje a oni sobie odkładają nie lepiej żeby im dawał jakąś cześć a sam sobie odkładał na swoją rodzinę kiedyś ?? (widać jakich mamy policjantów ) u mnie rodzicom się nie przelewa ale nie chcą ode mnie pieniędzy na nic moje rachunki to telefon i utrzymanie auta + benzyna i rozrywka a resztę odkładam z myślą o przyszłości żeby nie ładować się później na 30 lat w kredyt z ratą 1000 zł +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie macie koszty życia , zwłaszcza rodziny z dziećmi . dajecie radę wszystkie wydatki ogarnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas: 2 dorosłe osoby+dziecko+kot. Czynsz- 300 zł Opłaty (obliczam miesięczne, choc niektore placi się rzadziej)- 300 zł Kot- 100 zł Paliwo- 300 zł Jedzenie- ok 1000 zł Bez kredytu, ale na razie pracuje tylko mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo kosztują drobne rzeczy których się tak nie zauważa , ale po podliczeniu trochę jest które są tez potrzebne , ale można by było się bez nich obejść . Nam rodzina 2 -dorosłych + 2 dzieci ( 5 lat i 14) wydajemy średnio trzy tysiące , czasami trochę więcej a czasami troszkę poniżej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas najwięcej idzie niestety na opłaty za mieszkanie - prawie 2500 zł razem z rachunkami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 12345
można żyć i za 2000tys 2+2dzieci 2 koty pies:)i odkładamy co roku coś remontujemy:)czasem nas ciśnie ale po mojej chorobie kasa nie ma znaczenia ważne jest zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania123123
Zastanawiam się czy da się przeżyć miesięcznie za około 2 000zł na dwie osoby w wynajmowanej kawalerce . wynajem -750zł + inne opłaty . Ktoś żyje podobnie :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka O_o
zastanawiam sie ostatnio nad wyprowadzka a temat jest wciaz aktualny wiec ponawiam. :) chcialabym wiedziec czy dałoby sie przeżyć za min podwójną srednią krajową (2 os.) dochody wychodzilyby ok 3,200 netto wynajem małego mieszkaia na poczatek w mojej miejscowości to ok 500-700 zl/mies dałoby sie wyżyć przez miesiąc ? hmm dodam ze jestesmy z natury żarłokami + 1 os. paląca + alimenty (400 zł/mies) + rata za studia (370zł/mies) + inne wydatki (???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1666zl na 4 os.rodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolliszka
Rodzina 5 osobowa (ja, mąż, syn 8lat, syn 4lata, córka 1,5roku) zarobki mąż: 2400 euro moje: 1350 zł Wydatki: życie męża za granicą: 600e /miesięcznie (w tym jest wszystko) my tutaj: rachunki (woda, ścieki, prąd, gaz, śmieci): 320zł/msc tv, internet, telefony: 160zł/msc przedszkole średniaka: 140zł/msc niania dla najmłodszej: 600zł/msc paliwo do auta: 250zł/msc spożywka, chemia, podstawowe kosmetyki, pampersy, mm, witaminy: 1500zł/msc inne: jakas bawialnia dla dzieci, kino, basen, jak wypadnie jakas apteka, jakies alko czasem dla mnie, podpalam też fajki (ze dwie paczki na tydzień), kawka na mieście, pizza itp : około 300-400zł/msc więc co miesiąc odkładamy po ok. 5500 zł rzeczy typu ubrania, buty, kosmetyki kolorowe, fryzjer nie są co miesiąc wiem nie wiem ile na to idzie, według potrzeb poprostu. Bo raz jest tak, że w danym miesiącu nic z tych rzeczy a raz jest taki miesiąc, że pokończy mi się większość kosmetyków, trzeba np każdemu dziecku kupić po parze butów i już pęka wtedy powiedzmy z 600 zł. Raz w roku przegląd auta i ubezpieczenie: 500 zł mieszkamy w domu, więc nie mamy czynszów, jedynie podatek raz do roku: ok. 200zł ogrzewanie domu: ok. 2000 zł na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie my mamy raz 6000 raz 4000 i zawsze wszystko na biezaco. kto ma dzieci ten wie o co chodzi jedno rozedze spodnie a drugiemu buty sie rozwala najgorszy miesiac wedlug mnie to wrzesien i ta szkola ktora jest niby pezplatna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie w DE - mąż, żona, 3-letnie dziecko Mąż - 2200 euro Zona - narazie niepracująca Czynsz + opłaty 800 euro Jedzenie + chemia + drobne wypady na basen, muzeum itp. 700 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×