Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyyytam

Miesięczne koszty utrzymania rodziny - wpisujcie!!!

Polecane posty

Gość gość
Różnie, od 500 - do 1500, zależy od miesiąca i wydatków. Tych stałych nie da się uniknąć plus polisy co miesiąc na życie wykupione na http://warta-ubezpieczenia.pl Generalnie trudno zaoszczędzić jak ktoś ma minimalną krajową, ale jak ktoś ma więcej, to da się bez problemu odłożyć trochę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z narzeczonym,wynajmując mieszkanie wydajemy miesięcznie na utrzymanie około 3000 PLN. Wliczając opłaty, jedzenie i środki czystości. Nie wliczam ubrań ani kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwoje dorosłych ludzi zarobki średnio: 6200 oboje wydatki: rata za samochód: 1800 zł raty : 150 zł telefony: 46 zł intenet: 45 zł prąd : 50 zł paliwo:450 zł reszta idzie na wydatki na jedzenie, chemię, środki czystości. Mój mąz jest fanem samochodów więc różne rzeczy niepotrzebne wymienia ja lubię ciuchy i kosmetyki kupować . Oszczędności bardzo małe które często wydaje jak na bierzącym koncie zabraknie pieniędzy. Jak macie żłoty środek na oszczędzanie to chętnie przyjmę rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze przyznam ze bardzo lubię ich sklepy. Czesto w nich kupuję. Mają duży wybór produktów, dobre ceny i wszystkie produkty http://www.polomarket.pl/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PoloMarkecie pracują normalni ludzie. Tutaj jak dla mnie płaca jest godna tego żeby pracowac tutaj bez obawy o finanse. U nas dziewczyny bardzo sobie chwala prawce w Polo. Ja tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zwolniłam bo nie mogłam wytrzymac ciśnienia. Teraz pracuje w Polo i powiem Wam ze warunki pracy, atmosfera sa naprawde dobre i nie ma co w ogole nawet tego porównywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny są zadowolone z pracy w PoloMarkecie własnie tam w tym miesice, I niektóre mówiły ze w Biedronce było słabo i przeszły do tego pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ze pracowalam w biedronce i nie wiem jak wy ale zachrzaniałam za trzy. Tutaj mamy dobrą kierowniczke i człowiek tak jakos z dobrze mi się chodzi do roboty. No i pieniadze tez lepsze w Polo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polo na pewno praca nie jest mecząca, przynosi mi duzo satysfakcji. Nie zarabiam mało, mam fajna kierowniczke. Naprawde nie jest zle. I nie słuchajcie innych bo mysle ze wiecej w tym wszystkim przesady niż prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalira
Zobaczcie jaki piękny przegląd zmian w Polsce na przykładzie wydatków i zarobków obywateli na przestrzeni kilku lat, wspaniały temat na rozwinięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Lidlu nie pracuje się tam dobrze. Teraz mam już porównanie jeśli chodzi o PoloMarket. To niebo i ziemia. I nie pchajcie się do Lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez szybko zmieniłam prace i przeszłam do PoloMarketu. Stwierdziłam ze jednak tutaj w Polo pracuje mi się najlpeiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Lidlu pracowalo mi się zle. Naprawde meczyłam się. Dopiero tak naprawde do Polo jak przeszlam praca mi idzie. I plus ze pracuje z miłymi i fajnymi ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prace w Polo polecam. Ja akurat mam doświadczenie w pracy w innych supernarketach i chyba jednak tu jest najlepiej i atmoafera jest taka ze chce się przychodzic do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×