Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zimna jak lód laleczka...

Pierwsza randka, kto płaci ???

Polecane posty

Gość nie ma sprawy PSP
każdemu czasem coś głupiego się wypsnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdgdfgdghfhjt
Formalnie facet powinien zapłacić, ale ja nie chciałabym, bo po prostu mi głupio. Stać mnie na jedzienie a poza tym panicznie boję się tego, że kiedyś mi to wypomni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro to randka to oczywiście ,że facet powinien zaplacić. Jeśli zwykłe koleżeńskie spotkanie to też uważam ,że powinien ,ale wtedy kobieta powinna zaproponować ,że zapłaci za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"spotkanie to też uważam ,że powinien ,ale wtedy kobieta powinna zaproponować ,że zapłaci za siebie" a gdzie to równouprawnienie o które walczcie? równe zarobki? bla bla bal jak przychodz ico do czego to jak zawsze hipokryzja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód laleczka...
no własnie to niby oczywiste ze płaci ten kto zapasza ale ja wam moze dokładniej zarysuje temat jest to mężczyzna baaaaaardzo zamozny i miejsce do któego mnie zabiera jest bardzo drogie i dlatego mam problem wiem ze nie pozwoli mi zapłacic ale jesli przyjme to za fakt oczywisty to uzna ze taka własnie jestem ze chodzi mo o jego pieniądze i sponsoring, ale one nie są wazne bez problemu moge sama płacić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, iż powinno się zaproponować .... uregulowanie rachunku za siebie, ale jak ktoś słusznie zauważył facet przeważnie w takiej sytuacji nalega, że sam zapłaci całość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie rzecz biorąc
to naciąganie facetów na randki i drinki jest sprzeczne z głoszoną wszędzie propagandą o nierównych prawach kobiet. Dlatego zaczynamy walkę o równe prawa - od drinków i randek (bo czym skorupka na młodość nasiąknie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizella
laleczka to idz do kawiarni na kawe..P albo na spacer P jeszcze mu tam wstydu narobisz P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo miala byc rownosc
ale jednak walcza o "rowniejszosc" a nie rownosc ;) tego nie, tamtego nie, to tak, to tak, a moze tego nie pierdolenie w bambus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakby przypadkiem za Ciebie nie zapłacił to skreśl go od razu. Równouprawnienie równouprawnieniem ,ale myślę ,że facet powinien zawsze placić w restauracji , w kinie ,w klubie itp , a jesli tego nie robi tzn ,że jest niewychowany i skąpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wlasnie odezwala sie
to od "rowniejszosci" a nie rowności ;) plac za siebie, co to znaczy powinien :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód laleczka...
wybacz, grizzello ale tego typu rady i komentarze chyba nie są na miejscu ...obawiam sie ze obyciem nie dorastasz mi do pięt swiadczy o tym to co napisałas i to jak pochopnie oceniasz ludzi a co za tym idzie ujawnia sie Twoje "proste " i ignoranckie rozumowanie :) wypowiadaj sie prosze na temat badz wogóle :) bede zobowiązaa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja od pewnego czasu to nawet mieszkam ze swoim facetem , on nas utrzymuje ,nawet placi mi za studia bo nie chce ciągle siedzieć na glowie rodzicom itd. I nie uważam tego za nic zlego , facet jak ma pieniądze to powinien dbać o kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaak
najlepiej powinien o nia dbac i jeszcze jej kochankow sprowadzac w ramach dbania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie rzecz biorąc
ekonomia ponad wszystko!!! Jeśli coś jest ekonomicznie nieopłacalne, to takie postępowanie jest nieuzasadnione i wręcz szkodliwe społecznie, bo później przenosi się na inne dziedziny życia. Oczywiście jest dopuszczalne ryzyko i można czasem zainwestować w nie do końca przewidywalny obiekt. Ale ciągłe powtarzanie tego błędu może tylko świadczyć o chorobie psychicznej. Podchodząc do zycia realnie i ekonomicznie inwestycja w kobietę tzw. normalną nigdy się nie zwraca i zawsze w efekcie przynosi straty. A więc takie zachowanie jest irracjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimna jak lod-dobrze wychowany facet placi zawsze za kobiete:) nie zdazylo mi sie jeszcze placic za siebie nawet jak wychodze tylko z kolega.Chyba,ze ja zapraszam kumla na piwo:)Z reguly i tak kolega placi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód laleczka...
to faktycznie miłe jesli chce dbac chce płacic i sie stara ale ja osobiście czułabym sie skrepowana gdybym miała zawsze przyjmowac ze on sponsoruje i nie ma to nic wspólnego z równouprawnieniem ale z moja kutura ... godnośc, honor itp czy te zasady juz zupełnie wyszły z "mody" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokończe za Eunice88
a jak kobieta ma pieniądze to powinna faceta pogonić, bo równość rónościa, ale my kobiety musimy być równiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód laleczka...
nie chce aby pomyslał ze chodz mi o jego pieniądze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie chodzi ci o pieniądze
zimna jak lód laleczka..., kogo ty chcesz oszukiwać? Faceci nie są aż tak głupi? Potrafią ocenić (na ogół) ile ciało jest warte i w tych granicach idą na to ryzyko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wolę te za 100 zł
Przynajmniej stawiają sprawę uczciwie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód laleczka...
a wyobraz sobie ze pieniędzy mi nie brak, mam własne i nie szukam sponsora choć fak faktem on ma duzo duzo więcej ale to nic nie znaczy zalezy mi na tym męzczyznie ... bardzo dlatego nie chce nic zepsuc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie rzecz biorąc
na ładną i zgrabną laseczkę też mogę zaryzykować 300 - 500 zł...ale musi to być obietnica dobrego seksu - przynajmniej jego zapowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego zachowuj sie naturalnie:) jak bedzie okazja to zaproponuj,ze zaplacisz za siebie na pewno rachunek ureguluje on wiec w rewanzu zapros go do kina czy nastepnym razem na kawe i juz bedzie nastepna randka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie rzecz biorąc
dla kobiet równanie jest proste zależy mi na mężczyźnie = zależy mi na jego kasie (pozycji społecznej, itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodze nie mam problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to szczęsliwa jesteś
bo ja musze, bez seksu usycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×