Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paprotkowa

Świeży dorsz.

Polecane posty

wiemy wiemy ze odbieglysmy, hcybue nikomu to przeszkadzac mam nadzieje, ze nie bedzie:P amadeusz a jak u Ciebie z mama jest za czy przeciw puszkowym rzeczom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mysle ze im mlodsze pokolenia tym bardziej zal im czasu na gotowanie i kupuja gotowe albo zamawiaja pizze na obiad. oczywiscie nie wszyscy ale tak uogólniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej mamy już dawno nie ma. ❤️ Ale nie pamiętam, żeby coś przeciw puszkom miała. Nowoczesną gospodynią była. :) Odbiegamy od tematu, lecz to przecież nic złego. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda prawda:) u mnie gotowe rzeczy takie jak te salatki rybne to tylko na kolacje. na sniadanie zazwyczaj kanapeczki a na obiad cos konkretnego tak jak pisal amadeusz, jakies miecho zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu, moi to na śniadanko jajeczka kochają, szczególnie jak masz tatuś na miękko je ugotuje. Serki, paróweczki, pomidorki i ogórki też im pasują. Obiad to przeważnie mięcho, rybcia i duuużo warzywek. Kolacja kanapki. Tak u nas to wygląda. A ja rosołowa baba jestem. Kocham rosół. Moi to tak raczej średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale zeby sie nie przejadlo, to czesto jemy tez na kolacje sandwicze, u niektorych znane jako tosty:) cala rodzina uwielbia! kazdy dobiera swoje skladniki i wszyscy sa zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo czasu minęło od naszych ostatnich rozmów. :) Jutro mamy piątek. Znowu więc dorsza kupiłam. Pokropiłam oliwą i sokiem z cytryny. Posypałam solą morską, pieprzem, czosnkiem i listkami laurowymi. W lodówce teraz sobie leżakuje. Macie jakieś nowe pomysły na usmażenie (upieczenie) świeżego dorsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×