Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam grype AH1N1

__________Mam potwierdzoną NOWA grypę+______________

Polecane posty

Gość ja bym poszedl zrobia ci RTG
klatki piersiowej i sprawdzą czy to niejest zapalenie płuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyneska
dla mnie ta cala grypa to tylko po to aby dac zarobic firma farmaceutycznym produkujacym szczepionkii inne lekarstwa na ta wlasnie drype, ludzie panikuja i leca jak ze sraczka do lekarza bo mysla, ze maja grype...poza tym wiadomo, ze media moga wykreowac kazda sytuacje i tak wlasnie jest tutaj..zreszta nie od dzis wiadomo, ze rzady panstw same produjkuja rozne zarazki i bakterie a potem im to sie wymyka spod kontorli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam Ah1N1
też miałam ta grypę, zaraziłam sie na zjeździe w Warszawie, trafiłam do szpitala zakaźnego na ulicy Wolskiej.. zrobili mi szybki test-wyszło zę mam grypę typu A, przyjęli mnie bo gorączkowałam do 40 stopni..po 2 dniach przyszedł dokłady wynik że mam AH1N1 i po 5 dniach leczenia mnie tamiflu i flegaminą mnie wypuścili do domu, nawet mnei nie zbadawszy.. nic po prostu. wróciłam do siebie, po tygodniu poszłam na kontrole zaleconą, lekarka w moim ośrodku jak zobaczyła wypis i magiczne AH1N1 to sie odsunęła ode mnie in nawet mnie nie zbadała. chociaż skarżyłam sie na uporczywy kaszel, zawalone zatoki i stan podgorączkowy. Na "czuja chyba" wyp8isałą mi leki jakis antybiotyk i coś na kaszel i zatoki.... i wszystkiego od razu po 2 opakowania-chyba po to zebym do niej nie przychodziła więcej--bo najbardziej co ja interesowało podczas wizyty to to czy ja jeszcze zarażam, czy mi robili test na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam Ah1N1
Rząd bagatelizuje sprawę-większość gryp to właśnie jest ta AH1N1 Sprawa jest nie potrzebnie nagłaśniana przez media bo ludzie panikują grypa nie jest taka straszna-najgorsze są powikłania a jak nie ma być powikłań skoro lekarze sami nie wiedzą co mają robić?? i oczywiście panikują.... bez sensu a czy to wina danej osoby ze sie zaraziła-raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jasne siej panike na kafe
to siłe masz Tą grypę się o wiele łatwiej przechodzi niz zwykłą na Ukrainie ktoś wypuścił szczep nowej niebezpiecznej grypy ale nie świńskiej celowo przed wyborami Nie dajcie soba manipulować i nie bierzcie TAMIFLU bo zbytnio maskuje objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanikowana Marika
ja sie bardzo boje tej grypy, poniewaz w dziecinstwie przeszlam zwykla grype bardzo ciężko, mialam powiklania. Teraz nie wychodze z domu, a jak wychodze to w maseczce, odkazam rece po powrocie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanikowana Marika to,ze w dziecinstwie mialas powiklania nie znaczy,ze gdybys byla chora teraz to bys je znowu miala nie musisz tak panikowac:) U mnie sie obeszlo bez powiklan 2 tyg.kwarantanny w domu i wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam Ah1N1
ja wcale nie nie mówię ze AH1N1 jest jakoś specjalnie groźna grypa jak grypa tylko chodziło mi o to bardziej ze lekarze są beznadziejni.... . Mój kolega miał powikłania po zwykłej niedoleczonej grypie. nie ma co przesadzać a myć ręce polecam-jedyny sensowny lekarz którego spotkałam w zakańym szpitalu wyśmiał i maseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam AH1N1
i mycie rąk sam zachorował na ta grypę chociaż jako lekarz musiał nosić maskę jak on to tłumaczył-że wirusy są maleńkie wiec przenikną przez maseczkę... a powikłania mogą być nawet po zwykłej grypie ale nie doleczonej-mój kolega tak się załatwił 2 lata temu. wiec nie przesadzajmy-to trzeba tylko wyleżeć dobrze i nie panikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam AH1N1
i na koniec rada od doświadczonej :D myjcie swoje ręce buzie i nocy we wrzątku z mydłem-na bank nie zachorujecie.. no i noście maski-najlepiej gazowe niewiedza+przesądy+bezsensowna panika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×