Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ile kosztuje projekt LOGO

ile kosztuje projekt LOGO dla firmy

Polecane posty

Gość wiekszosc samsungow ma
zrobienie do tego identyfikacji roboty zrobienie do tego identyfikacji i reszty roboty* sorry, zle sie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234qwerty
Hm, podstawowa wersja logo nie ma swiatel. Co najwyzej bajer na www. Mowa o poprawnym logo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdsddddffd
no dobra co innego jesli ktos naprawde sie napracuje nad czyms tydzien to wtedy rozumiem, niech ma te 300 zl, ale na boga niech nie bierze za to 1000 zl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomazon
300 zl za tydzień pracy grafika - niezłe.. Ludzie jednak żyją na innej planecie. Jeśli uważasz, że bez problemu można robić loga za 10-30 zł to załóż firmę i załatw tych wszystkich pazernych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc samsungow ma
300 zl na tydzien, czyli 1200 na miesiac... tak, super, ledwo pokryje koszty pracy :O nie chodzi o to w pracy by pracowac dla samego faktu pracowania :O pracuje sie dla pieniedzy. logo nie ma swiatel? alez oczywiscie ze ma :D tak samo jak robisz jakies wizytowki czy papier czy koperty, to musisz na to zwrocic uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234qwerty
za 10-30zl to ja moge robic... logo z clipartow Corela albo sam logotyp z czcionki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc samsungow ma
wszystko zalezy od koncepcji logo, ale niewazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234qwerty
Chyba cos Cie pogielo. Jakie swiatlo w wizytowce? Chyba miedzyliterowe :D Ustawiasz je KILKA GODZIN?! Gratuluje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc samsungow ma
zreszta ty 123 cos tam chyba nie do konca czaisz o co chodzi ze swiatlami. domniemam iz nie zajmujesz sie grafika, bo tak podstawowe zagadnienie bys znala 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc samsungow ma
1234 tak miedzyliterowe sama nie wiesz co piszesz. nie, nie ustawiam swiatel w jednej wizytowce 3 dni, ale jak mam wizytowke, papier, koperte i druki reklamowe, to troche to zajmuje, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomazon
ale ja to chyba przepłaciłem.. za logo, księgę znaków i 30 elementów identyfikacji zapłaciłem 20tys (netto), ale to była część większegoi projektu i tak już wyszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234qwerty
po pierwsze mowa o logo a nie o calym pakiecie po drugie, istnieja rodzaje logo BEZ ZADNYCH LITER - jakie swiatla w nich niby wystepuja? To pan/ pani grafik nie spotkala sie z takimi logo? Radze sie doksztalcic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc samsungow ma
tomazon no nie wiem czy przeplaciles. tez inaczej placi mala jednoosobowa dzialalnosc pana kowalskiego a inaczej zaplaci jakis miedzynarodowy bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234qwerty
Tomazon, nie wiem, czy przeplaciles, plakat potrafi spokojnie kosztowac 1000zl. Jesli wybrzydzales, a te "elementy" to projekty przygotowane do druku, skomplikowane, ze zdjeciami, cudami niewidami, to niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc samsungow ma
1234 nie dyskutuje z dyletantami 🖐️ po twoich wpisach wnioskuje ze zazwyczaj robisz loga z clipartow lub w wordzie za 50 zl, albo zrobilas w zyciu 2 loga na krzyz i brak ci doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234qwerty
Mysmy za dosc prosta ksiege znaku bez propozycji do druku ostatnio dostali 4000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomazon
no bo się zacząłem stresować, jak czytam, że za 500zł to można zrobić rakietę ;) A tak poważnie, to po prostu nie wszystkie elementy identyfikacji były mi może potrzebne. Ale na pewno działalność wygląda profesjonalniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234qwerty
Tak, jasne. To chyba ja pokazalam Ci Twoja niewiedze. Logo moze skladac sie z samych liter, samego znaku graficznego albo polaczenia. To tak zebys wiedzial na przyszlosc, kiedy bedziesz udawac grafika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234qwerty
Tomazon, moze mozna, jak trafisz na dobrego, zdesperowanego grafika chwilowo na bezrobociu. Czyli szanse male :P :P No chyba, ze chodzi o samo logo bez dodatkow i ktos bardzo sie przejmie :) ale to raczej prywatnie i na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc samsungow ma
1234qwerty Tak, jasne. To chyba ja pokazalam Ci Twoja niewiedze. Logo moze skladac sie z samych liter, samego znaku graficznego albo polaczenia. To tak zebys wiedzial na przyszlosc, kiedy bedziesz udawac grafika ooo, a jednak pokazalas, ze cos wiesz :) to czemu wyzej pisalas takie brednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234qwerty
Jakie, kurna, brednie? Napisales, ze w logo ustawianie swiatla trwa kilka godzin. No wiec jesli logo jest samym znakiem graficznym, to jakie swiatlo? Chyba, ze jakies polyski, cieniowania, ale to raczej nie wersja do druku, a na pewno na ploter, tylko jakas full wypas albo zwlaszcza do CMYKA w druku cyfrowym ;-) Jesli Ci chodzi o jakies druki, reklamy, zwlaszcza hasla, to wiadomo, ze to troche pracy. Pogodzimy sie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie sa powalajace. Zwyczajne
logo na szybko. Ale przynajmniej nie sa jakies szczegolnie bledne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrytka143258767
Myslę, ze jak na 49 zł to w porządku. sząłu nie ma, ale 5 dych to tyle co nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dorbzy jestestescie z tymi cenami... myslicie ze to tak zaprojektowac i jest.. po pierwsze logo trzeba posprawdzac czy nie ma juz podobnego w razie gdyby komus sie zachcialo donosic o lamanie praw autorksich. po drugie musi byc dopracowane tak zeby wygladalo dobrze na dokumentach, wizytowkach, budynkach, reklamach.. trzeba zrobic symulacje roznych wariantow kolorow, czcionek, nalezy wybrac takie kolory zeby w duzych nakladach druku w kolorze czarno bialym nadal wygladalo efektownie i tracilo na wartosci. obmyslec na czym owe logo bedzie przedstawiane i jak bedzie sie prezentowalo, to jest robota na dlugie godziny. bralam udzial kiedys w przetargu na projekt loga - placili 50 tys funtow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgbetg
Na Allegro nie polecam szukać takich ofert z pewnością będzie taniej ale może być to kiepskie logo. Zdecydowanie lepiej udać się do profesjonalistów, którzy świadczą tego typu usługi jak tu http://www.studio82.pl/page/LOGO/?id=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logo za 50zł???? chyba w gimn
gimnazjum:D a tak 2000-5000zł to może byście wyłożyli?plus księga znaku, całe CI... za 50zł to można sobie w szkole obrazek w paincie zrobić, a nie profesjonalne logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×