Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spoko ziomal

topik dla samotnych

Polecane posty

Gość mimcis
Pewnie że mężczyzna powinien tęsknić i okazywać to bo wtedy kobieta czuje się ważna dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ziomal
no widzisz:D a kobieta która nie teskni albo tego nie okazuje, jak z taka byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chlopca nie szukam, jak bedzie to bedzie, nic na sile:) ale fakt , czasem wieczory samotne sa... ale na pewno nie takiego co by chcial mnie zmieniac, tyranizowac, nigdy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimcis
Z taką kobietą trudna sprawa jest,może za mało uczuciowa jest i poprostu tego nie okazuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta powinna byc czula, czulosc rowna sie kobiecosc, ale co za duzo to nie zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimcis
zawsze trzeba być sobą a czułość to podstawa dla mnie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko Ziomal
no wlasnie kobieta powinna byc kobieta, Sun 6 a Ty zle na tym wyszlas bo mialas tepego faceta...sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIOMAL chyba masz racje:) tylko powiedzcie czemu baby maja zawsze wyrzuty sumienia jak zostawiaja chamów i gburów?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimcis
Mężczyzna tez powinien mieć w sobie czułość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko Ziomal
a ja chcialbym poznac wreszcie wrazliwa osobe zdolna do okazywania uczuc, nie jakas chora z zazdrosci tylko taka normalna szczera i przemila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, tylko zeby z tymi czulostkami nie przeginal bo to tez nie za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimcis
spoko ziomal Otworz oczy i rozejrzyj się wkoło może ona gdzies blisko Ciebie :) czasem szukamy daleko a nie widzimy kogoś kto jest w zasięgu ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ziomal
Nikogo nie widze:P:P:P ma 2 kilosy do najblizszego sklepu, zreszta Angielki sa brzydkie i strasznie zadufane w sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kolo mnie nie widze nikogo dla mnie, mimo ze mam bardzo duzo znajomych i obracam sie wsrod roznych ludzi. ale jakos mnie zaden nie "porazil":) jak dotad. a zazdrosc- najgorsza, w ogole bez sensu (taka chorobliwa), trzeba dawac sobie luz w zwiazku i ufac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ziomal
wole na kafe pogrzebac, a nuz widelec kogos poznam a puzniej sie jeszcze okaze ze mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimcis
Widocznie slabo patrzysz :) to może jakaś inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ziomal
no ja juz na tyle dojrzalem ze zazdrosc okazuje w umiarkowanym stopniu a raczej wole zeby partnerka nie dawala powodów do zazdrosci, w innym wypadku zawsze droga wolna, albo sie z kims chce byc albo nie , a Tu niektóre panny wypisuja ze kochaja swoich facetów ale zastanawiaaj sie jak to jest z innym, w zwiazku nie ma miejsca na takie rzeczy, to chore i bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ziomal
mimcis---> ja i tak nic Tu nie zobacze , a jak jestem w polsce to bywam w dyskotece czasem gram tam muze ale jakos wartosciowej panny nie dostrzegem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimcis
Pewnie że chore,jak się z kimś jest to tylko z nim się jest i o nim myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze chore i bez sensu, lepiej sie wtedy rozstac niz kogos oszukiwac. ale rozne sytuacje sie w zyciu zdarzaja, w dodatku w takich bardzo dlugich zwiazkach jest trudniej.. ale ja tez uwazam ze zwiazek powinien byc czysty i nieskazony jakimis romansikami, bo to nieprawdziwe wtedy i nie ma milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ziomal
Sun--> nie wazna narodowosc wazny charakter, ale zaufaj mi angielki to porazki genetyczne, a z polka sie latwiej dogadac ui znalezc wspolny jezyk i ta sama kóltura wiec duzo latwiej zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimcis
spoko ziomal Musisz udać się w inne miejsce by spotkać wartościową a nie rozrywkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ziomal
wszystko oki, ja mysle ze jest sznsa ale po kilkoma warónkami 1. szczerosc szczerosc i jeszcze raz szczerosc 2. umiejetnosc rozmawianai i mówienia o tym co boli i co jest nie tak 3. zero klamstwa i falszu wrecz obrzydzenie klamstwem 4. zero manipulacji i jakiejkolwiek gry i zaufajczi mi nawet po 10 latach bycia razem mozna byc jak mlode malrzenstwo , kwestia szacunku , ale tego sie trzeba nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ziomal
a niby w jakie?? przeciez nie jestem w disco tylko na kafe:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jest rozrywkowa to nie moze byc wartosciowa? co to za myslenie? ja tez czasem lubie wyjsc do klubu czy pubu z pzyjaciolmi., ziomal-"porazki genetyczne" hahha usmialam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimcis
masz racje :) zgadzam się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko ziomal
ja lubie muze i niezle wywijam czy sam czy bez partnerki ale w zwiazku nie widze innecj mozliwosci jak wychodzenie razem:) taka wzajemna lojalnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×