Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spoko ziomal

topik dla samotnych

Polecane posty

Gość spoko ziomal
tzn ze wciaz go kochasz?? no to facetowi zazdroszcze takiej kobiety. a ja w sumie zerwalem niedawno zmoja dziewczyna poniewaz na pytanie czy m mnie w soich planch odpowiedziala ze nie wie, a swoje plany uz 2 rok zmienia i nasz zwiazek zepcnela poza margines, wiec postanowime nie tracic czasu bo nie bylo tak jak powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaję sobie z tego sprawę, wiem, że to ja w tym układzie daję, to ja zawsze odbieram, zawsze przytulam, podaję chusteczki, wysłuchuje... w drugą stronę to nie zawsze działa kocham Go mimo wszystko i zdaję sobie sprawę, że nie możemy być razem, ale nie mogę być też z kimś innym zamknięty krąg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimcis
I tak od razu się roztaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimcis
dama kameliowa To smutne jest twoje życie cały czas czujesz się za niego odpowiedzialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ziomal
no tak od razu to nie, w sumie sytuacja taka trwaal przez prawie ostatni rok i wiele razy rozmawialismy na ten temat, teraz poprostu cos peklo, nie powiem zeby mi to latwo przyszlo ale nie czulem ani milosci ani szacunku a tego otrzebuje, Tak naprawde to zerwalem z kims 1 raz w zyciu wczesnie to byo odwrotnie, postanowilem nie tracic czasu na cos co nie ma przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ziomal
wiec droga Damo zycze wytrwalosci bo wytrwalosc jest nagradzana, dobrze ze masz cel. tak czy inaczejdo kazdej decyzji trzeba dojrzec i Ty sama bedziesz najlepiej wiedziala co zrobic, nie daj sie tylko szantazowac emocjonalnie, nie wiem czy tak jest ale miej na to wglad, bo tu chodzi tez o Ciebie, a zaufaj mi faceci potrafia byc jak kobiety potrzebujace wspólczucia, moja siostra pól roku ciagnela taka sytuacje az w koncu powiedziala dosc, teraz juz którys rok z kolei jest sama ale decyzji nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimcis
Związek musi był oparty na milości,zaufaniu i przyjażni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimcis
Nie chce wam się spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimcis
To nie dobrze,to ja jestem śpochem tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ziomal
hej Damo jeszcze raz zwróce ci uwage.. uwazaj zeby przze ta swoja zdolnosc do poswiecen saam nie poniosla znacznej szkody, myslec o sobie to jeszcze nie egoizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko ziomal
mimcis i droga Damo ja tez znikam bo wszyscy juz dawno spia a ja sie klawiatura nabijam, a rano musze fontanne skonczyc:D wiec nie przeduzajac Dobranoc i miych snów, mam nadzieje ze do jutra:) CZuwaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimcis
DOBRANOC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ziomal
hello jest Tu ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ziomal
Hej:) no witaj wybacz ale tak bede biegal pomiedzy dwoma kompami bo w drugim system robie zeby móc przesiadywac nocami nikomu nie przeszkadzajac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ziomal
podobno wieczorem, a ja dzis bylem na zakupach ale nei znalazlem nic dla siebie, oddalem sie za to straszliwej rozpuscie i zjadlem bezszczelnie sam cala tabliczke czekolady:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ziomal
a zaraz ta CZEKOLADE :p poprawilem polska kielbaska z majonezem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoo ziomal
ale spoko Dran:D.. a tobie jak dzis dzien minal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimcis
witajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ziomal
Witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ziomal
wice drogie kafeterianki z planetforum kafaterium gdziscie byy i coscie robily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×