Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anikka tarnobrzeg

dziewczyny, ile razy w ciągu nocy moze wasz facet ??

Polecane posty

Raz mieliśmy tak że jednej nocy kochalismy jakieś 8 może 9 razy a mieliśmy po 25 lat. Teraz kochamy się po 2 /3 razy co kilka dni (pracuje wyjazdowo). Co do calowania to czasem krótko czasem glugo stopera nie mam wtedy przy sobie. Czy długo się kochamy. Kiedy wróci z wyjazdu to pierwszy raz szybko a drugi jest długi i namietny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak nie mam az smutno sie robi. Na poczatku zwiazku sie staral nawet kilka razy a dobe ale o calowaniu i minetce mialam zapomniec. Myslalam z czasem i do tego dojdziemy niestety minely 2 lata i nie ma nic. Sex bez wstepu na szybko i spac. Teraz mysle ze to nie zwiazku szukal tylko ukladu- by widzieli ze ma dziewczyne . Nie czuje sie kochana i chyba sama juz nic nie czuje bo ogien trzeba podtrzymywac a w pojedynke sie nie da. Dobry kolega i tyle . Nie mam juz nawet ochoty na spotkania ani rozmowy z nim.Oschlosc i zimny kamien nie moze pociagac kobiety. Rozmowy nic nie daly, zachowanie bez zmian. Kocha? nie wierze mu i mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsakiwal na mnie co dwie godziny.myslalam ze mnie zameczy,a calowac moje usta cycki i cipke to chcial bez przerwy,fuuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu444
59 lat i z kochanką raz sie udało 5 razy w nocy ale na drugi dzień jechałem 400km to myślalem że umrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 15 ;07 to po kiego grzyba męczysz się z nim , spotkaj się zemną , dam ci takiego kopa zmysłowości i podniety , będziesz śpiewać jak skowronek o poranku . Nauczę cię jak ma być pieszczona i masowana twoja c**eczka , jak cię rozgrzać przed stosunkiem byś była wilgotna i gotowa do rozłożenia swoich ud i wpuściła tam mojego wacka . Zrobię ci taką minetkę ustami że mdleć będziesz z rozkoszy , tylko spotkajmy się i będziesz miała to wszystko o czym dzisiaj pragniesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz a porzadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swego czsu do rana jakies 4 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 17:29 nie jesteś kobieta jesteś gejem ,nie podszywaj się pod kobietę gdyż obrażasz i nas facetów kochających tylko kobiety . Nie neguje twojej inności masz do tego prawo ,lecz nie musisz wcinać się w hetero ,masz swoje kluby i tam się wyrzygaj jak i my w swoich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma zwierzyła mi się, że jej mąż miał niewiarygodną wręcz potencję. Gdy się poznali i uprawiali seks po raz pierwszy, była w szoku gdyż zrobił 7 numerów-każdy numer ze spuszczeniem się do końca - w ciągu jednego wieczoru. Ona już po 3 razach była zaspokojona i wykończona. Do pozostałych 4 numerków musiała się zmuszać. Co ciekawe alkohol nie działał negatywnie na jego potencję. Twierdziła, że uprawianie z nim seksu było dla niej wyczerpującą szychtą. Gdyby wystarczyły mu 2 numery podczas jednej sesji byłoby dla niej idealnie. On jednak miał taką parę że mógłby zaspokoić jednocześnie 3 kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem znajomego kolegę z pracy , mieszkaliśmy też blisko siebie , on potrafił zwolnić się na godzinę by pójść do domu 200m. i zrobić sobie dobrze. Zrobił dwie córki . bardzo często widywałem jego żonę , ona nawet skarżyła się iż nie wytrzymuje już jego seksu , była strasznie wymęczona chuda blada , widać było zmęczenie na jej twarzy . Jemu nigdy nie było dość . Efekt był taki że dostała rozwód i wyprowadziła się z córkami . On zamieszkał sam i zaczął wynajmować pokój studentkom , lecz za usługi seksualne . Były dwie na pokoju , wytrzymały 4 miesiące i wyprowadziły się . Po jakimś czasie sprowadził do siebie kobietę która miała córkę 12 lat i niestety obie brał po kolei . Lecz ta kobieta potrafiła wytrzymywać częstotliwość jego stosunków gdyż pomagała w tym córka i tak żyli 14 lat , Dwa lata temu kolega zmarł rak płuc .Na pogrzebie widziałem jego pierwszą żonę i córki , wyrosły na piękne kobiety , podobne do matki , ta pani gdy z nią rozmawiałem dopiero po odejściu odżyła , zdążyła mi opowiedzieć co on z nią wyprawiał , szczerze współczułem jej poprzedniego życia . Jak to nie wiadomo nawet bliskiego kolegę czlowiek nie znał co potrafił robić w domu , a mieszkaliśmy ładnych parę lat blisko siebie i się kolegowaliśmy gdyż on też nie używał alkoholu był abstynentem . Lecz nadużywał kobiecej muszelki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rety same kotlety z samego rana ty się rozgrzewasz jak patelnia na kotlety :))facet dobrze karmiony to i ogóra zakisi w cycach na przekąskę ,już ty swojej kurtyzanie zakisiłeś co bo mordą plaskasz takie teksty.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mam głuche telefony ?Już znów mnie męczysz zajmij się tą swoją bo chyba lubi dobre numery heee ostryga z niej Mam uraz do niej już jej się polepszyło to szpieguje co za charakter jak można ?Ale słodkie z wyglądu to kwaśne w wewnątrz.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś z robiliśmy taki maraton mój chłopak ja i moja koleżanka. W ciągu kilku godzin miał pięć razy oczywiście że za każdym razem dłużej trwało nim miał wtrysk ale przy ostatnim poszła sperma z krwią i przerwaliśmy ale rano mnie i koleżance po razie zerżnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tak pięknej sprawy jak akt miłosny wielu z was robi sobiejaja ,lub zawody sportowe .przypuszczam ze to piszą niedorozwinieci faceci gdyż tylko facet potrafi być chamski i ograniczony. Jestem facetem i kochałem się z wieloma dziewczynami młodymi ,dojrzałymi kobietami ,mamami ,lecz one zawsze podchodziły do aktu bardzo poważnie i prawie z uczuciem by czerpać z tego radość i przyjemność .Ilosc stosunków jakie można odbyć w ciągu nocy nie jest miernikiem dobrego byczka samca .liczy się jakość ,gdy kocham kobietę to staramy się dać z siebie tyle radości przyjemności jeden drugiemu by po akcie spełnienia paść sobie w objęcia i stwierdzić jesteśmy zmęczeni lecz szczęśliwi i zasypiamy ona trzymając mnie za penisa ja za pierś lub w ustach trzymam brodawkę ,tak zasypiamy .Bywa i tak iż zasypiam z głowa pomiędzy nogami całując jej muszelke ,rano nie wiem jak śpimy normalnie przytuleni do siebie .Takie akty to przeważnie mamy z piątku na sobotę gdyż można spać dowoli . Jeśli są tutaj kobiety bardzo bym prosił o wasze opinie jak wasz partner was kocha co potrafi zrobić by was doprowadzić do orgazmów ,czy wstydzicie się mówić partnerom co wam daje przyjemność jak ma was dotykać. Bardzo proszę o opis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc111

SEX to nie maraton. Liczy sie jakosc a nie ilosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Mój tez może 6-7 razy, szkoda że tylko wte i wewte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Ja mogę i uwaga jestem po 50 kochać się przez noc około 3

razy oczywiście nie jest to standard a tak w tygodniu to kochamy się kiedy nadejdzie nas ochota ale nie mniej niż 4 razy a kobietę mam że to naprawdę lubi i pragnie dobrego bzykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 69hihi

1 lub 2 ,44lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×