Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lewituję

Przedwczesny wytrysk u faceta/kto ma ten problem i jak sobie radzi?

Polecane posty

Hej, jestem z moim partnerem od 6 lat. Nie mam bardzo dużego popędu ale chciałąaym przekonać się czy potrafię osiągnąć orgazm podczas normalnego zbliżenia. Niestety z powodu w/w problemu nasze stosunki trwają kilka sekund! Czy ktoś ma podobny problem? Może są jakieś metody na to..Wszelkich zboków itp. proszę o niewypowiadanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam opinie kobiet ze jak facet konczy szybko to znaczy że partnerka super na niego działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kiepścizna ci się trafiła
współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na to receptę...
jak pierwszy raz skończy szybko należy odczekać kilka chwil i zacząć kochać się poraz drugi... zapewniam, że wtedy wytrzyma dłużej :) bynajmniej u nas to działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
musi poćwiczyć sikanie z przerywaniem :P podobno pomaga a tak na poważnie to gdy czuje że się zbliża to musi szybko wyjąć instrument i mocno ścisnąć na końcu powstrzymując wytrysk i bawicie się dalej. Mój chłopak twierdzi że to pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne super działa
głupia jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy leser
widocznie jesteś taka ładna że nie wytrzymuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdgdf
prawdziwy mężczyzna kończy kiedy chce a jego kobieta się dopasowuje albo w ogóle nie ma orgazmu. prawdziwego mężczyzny to nie obchodzi:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwycvzajnie facet kiepski w
łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziękuję wam bardzo ale to jest naprawdę sytuaca skrajna, wątpię by zdążył przeprowadzić ten cały zabieg z wyciąganiem i zaciskaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męzczyzna nie nad wszystkim panuje wczesny wytrysk to zmora wielu panów ale ten problem da sie rozwiazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coż tak jest zaprogramowany
tylko na zapładnianie a nie dawanie przyjemności niezbyt to miłe dla partnerki mieć słabego faceta w te klocki prawdziwy facet potrafi jednak zaspokoić partnerkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ci podam "W warunkach fizjologicznych wytrysk nasienia występuje średnio po 156.5 sekundach (+/- 80.7 sekund) od rozpoczęcia stymulacji prącia." ↑ Kameya Y., Deguchi A., Yokota Y. Analysis of measured values of ejaculation time in healthy males.. „Journal of sex & marital therapy”. 1 (23), ss. 25–8 (1997). PMID 9094033. znaczy seks u przeciętnego (50%) zdrowego osobnika może trwać od 76-230 sekund :classic_cool: tak twwierdza naukowcy z empirycznego badania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Owszem, jest metoda, która wymaga sporo cierpliwości i wyczucia, ale u nas podziałała:-) Należy dosyć regularnie oddawać się miłosnym zabawom, ale! W tym ćwiczeniu kobieta musi być stroną aktywną, nie ma z tego za wiele przyjemności (chyba że potem partner zrewanżuje się np. oralnie;-) ) Kobieta pieści faceta w dowolny sposób (ręką, ustami), prawie do wtrysku, a kiedy on jest już bardzo blisko, daje znać i ona przerywa. Kiedy on chwilę odpocznie, uspokoi się, pieszczoty są ponawiane, potem jeszcze raz to samo, za trzecim razem można już doprowadzić do wytrysku. Takich sesji robimy 2 czy 3 (powiedzmy w odstępach dwu- trzydniowych). Następnie przeprowadzamy tę samą operację, ale doprowadzamy faceta na skraj trzy razy, a wytrysnąć może za czwartym. I znów przez kilka dni tak. Potem cztery razy, wytrysk za piątym. Wszystkie te zabawy w sumie powinny trwać około 6 tygodni, przy zabawianiu się mniej-więcej co 3 dni. W tym czasie nie współżyjemy. Potrzeba ze strony partnerki dużo czułości, wyrozumiałości, a ze strony partnera - zaufania. Nie wiem czy to działa u wszystkich. Wiem, że mój facet, mający dwa lata temu problem z przedwczesnym wytryskiem, teraz potrafi się wstrzymywać wiele razy i możemy się kochać bardzo długo:-) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tego akurat mu nei zarzucę, że jest kiepski bo zawsze w taki czy inny sposób mnie zaspokaja... Porzucenie ei wchodzi w grę bo sex nie jest dla mnie sprawą pierwszorzędną. Zastanawiam się tylko czy można ten problem w XXI wieku rozwiązać, ponieważ wątpię aby był on przypadkiem odosobnionym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ficikaa
kilka sekund? ha ha Dlaczego z nim jesteś? To upokarzające być woreczkiem na spermę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ficikaa, upokorzeniem to jest twoja obecność w tej dyskusji. Bądź tak miły i pozwól się wypowiedzieć komuś kto ma do powiedzenia coś konstruktywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Proszę:-) Metoda ma niewielką wadę, przynajmniej mój facet tak ma. Teraz jak się kochamy i czuje, że zaraz skończy, musimy na chwilę się zatrzymać. Oczywiście nie wychodzi ze mnie, tylko na kilkanaście sekund zaprzestajemy ruchów. Zwykle to wystarcza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rombnieenty papiyrowym miechym
20:59 [zgłoś do usunięcia] szagma jestem sobie Witam ja jestem artur mam duzy problem z przedwczesnym wytryskiem to smutne ale prawdziwe spróbowałem tego jestem pełen podziwu dla siebie i dzieki temu działa oraz walcze z tym dla odwarznych polecam http://www.prisonwars.pl/84749/ ----------> i co pedałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita87
Problem z przedwczesnym każdy miał bądź ma. Ja radze kupić sobie taki środek na przedwczesny. Działa on w ten sposób że wcierasz go sobie w penisa tuż przed. On Cię znieczuli na kilka minut ale będziesz coś czuł, choć nie tak intensywnie. Nie ma żadnych ubocznych efektów bo to jest ten sam środek co w szpitalach się używa tylko w znacznie mniejszej dawce. Wejdź na stronę http://www.intymnosc.pl/aff/yzrej poszukaj zakładki która Cię interesuje i kup sobie taki preparat w sprayu albo jaki chcesz. TO na pewno pomoże a później samo przyjdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadsa
najlepiej niech ci laska zrobi loda przed , a pozniej za drugim razem bedziesz duzej mógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomogły tabletki na przedwczesny wytrysk ClimaxControl. Zamów na stronie producenta, po kuracji zobaczysz ogromną różnicę. http://po.st/ClimaxControl . Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×