Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika z pomponikiem

imię Matylda- co uważacie?

Polecane posty

Gość weronika z pomponikiem

chciałabym tak nazwać córeczkę, ale mąż twierdzi, ze jest okropne, takie kobylaste...a co Wy sądzicie o tym imieniu? chciałabym poznac opinie innych. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr
I tak po 18 je zmieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobylaste
dobre okreslenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika z pomponikiem
czyli jednak nie jest to dobry wybór? hmmm...zastanawiam sie dlaczego to imię wzbudza w ludziach tyle kontrowersji-znajomi albo są zachwyceni albo przerażeni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazaniedługo
Mi się osobiści nie podoba,moja koleżanka chce tak nazwać córkę...uważam,że jest zbyt twarde,nie można go zdrobnić,aczkolwiek jest oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie podoba
i kojarzy sie z piosenką Roda Stewarda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa tu was boli
bo nie mozecie go zdrobnic tak jak wszystkie pozostale imioneczka i wyraziki:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie podoba
moja corcia miala nosic to imie.. nie zwracaj uwagi na opinie innych, ja tak zrobilam i do dzis zaluje..moj syn nosi bardzo popularne imie.chociaz ladne... cale szczescie, nie dalam sie namowic na Stasiow, Kaziow itp:D rob swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Modniara
Matylda to śliczne imię. Dookoła Anie, Asie, Kasie, albo co gorsza Nikole, Dzesiki itp. Myślę ze jak bym miała córeczkę dałabym jej na imię Matylda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna to jest imię królewskie
matylda dobre dla krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdsa
Znałam dwie Matyldy. Jedna dziwadło. Druga to.... moja świnka morska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie kojarzy z motylkiem..........bardzo podoba mi sie to imie i zeby urodzila sie coreczka, to tak by miala na imie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ansas
Anna, Asia i Kasia to mało popularne imiona więc bzdura jest, że to młode pokolenie dookoła nas to głównie te imiona. Imiona te królowały ale wcześniej ... więc jest to idealny czas na nadawanie tych imion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może MARCELINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez planuje tak nazwac
swoja corcie :)MATYLDA to piekne iorginalne imie:D Pochodzenie: Pochodzenie: starogermańskie Znaczenie imienia: siła, odwaga Liczba dla imienia: 4 Znak zodiaku: Lew Planeta: Słońce Imieniny obchodzi: 11 Stycznia, 14 Marca Kobieta silna i zdecydowana. Zazwyczaj bywa wszechstronnie uzdolniona i umie realizować swoje talenty zgodnie z duchem czasu. Ma skłonności do dominacji, tak więc najlepiej czuje się na stanowiskach kierowniczych. Jest trochę próżna: lubi ładnie wyglądać nie tyle dla siebie samej, co dla wrażenia, jakie wywiera na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zdrobnieniem moze byc
MATI pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam nie przesadzajcie
ładne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być "mnie się bardzo podoba", a zdrabniac można Matusia, Mati, Matunia, Matysia itd... każde imię można zdrabniać to kwestia wyobraźni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za różnica?? Ważne żeby się rodzicom podobało a co ludzie mają do tego? NIC - połowie będzie się podobało a połowie nie - normalna kolej rzeczy - tyczy się to dokładnie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMani te zdrobnienia
które podałaś pasują do imienia Marta, ale do Matyldy?:O z której strony? moim zdaniem zbyt twarde, kojarzy mi sie z niemiecką Helgą. taka wielka, gruba baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sama mam tak na imie jesli chcerz miec córke która umie walczyc o swoje tp jest swietny wybór dędzie tez swietna przywodzczynia serdecznie polecam to imie o jest orginalne :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barney
Kochani,jestem w 3 miesiacu ciazy i jesli sie urodzi dziewczynka to bedzie wlasnie Matylda.Uwazam, ze jest to bardzo piekne imie, oryginalne.Jesli bede chciala zdrabniac to poprostu powiem Tyldzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barney
Poza tym moja babcia nosila to imie,niestety jej nie poznalam, ale wiele slyszalam o niej pozytywnych slow, byla bardzo silna kobieta o pieknej i niepowtarzalnej urodzie,ponadto byla osoba wszechstronnie uzdolniona! Pozdrawiam Matyldy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobylaste - dokładnie tak w dodatku kojarzy mi się z córka Stuhra - do dziecka nic nie mam ale tata Maciuś i mamusia Samanta tak dali czadu, że nie mam ochoty nigdzie ich juz oglądac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matylda to normalne imie.Problem nie w tym ,co uwazaja na forum,tylko,co uwaza twoj maz,autorko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×