Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamazas

Moje syn kradnie.Pomocy

Polecane posty

Gość pogonić go w pizdu
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ant......
A może spróbowac tak... Za każdym razem gdy coś wam ukradnie zabierajcie mu jakąś jego rzecz (ale taką która ma dla niego jakąś wartośc).Nie oddawajcie mu jej już. To da mu poczucie straty i pozwoli mu zrozumiec co czujecie gdy wam coś ginie, a poza tym może będzie się hamował żebyście nie inkasowali mu kolejnych jego przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem wam przedstawić drodzy rodzice , opiekunowie waszych dzieci , oraz wykrycie zażywania narkotyków przez inne osoby nam bliskie. Wymienie wam w punktach co nalezy zrobić i jakie kroki podjąć ( sam uzywam uzywki ziolo , amfa - tylko te 2 - ale chce uchronić innych przed tym substancjami bo nie potrzeba nas więcej po tej stronie !!! Jestem myślacym uzytkownikiem dragów... Wiem ze zle robie no ale bywa...) - Jestem normalną pracującą osobą za granicą Wielka Brytania - tutaj to nie jest odczuwalne tak jak w Polsce - ze względu na dosyć wysokie stawki w pracach dla kazdego i nawet po uzywaniu zostaje 80% pienidzy w portfelu i wlasnie tak powinien być kraj zbudowany , żeby kazdego było stać na to co chce zarzyć . Tu nie ma problemów kradziezy przez dzieci czy innych problemów tego typu są , ale w 20% tego co w Polsce jest... ( bo wiadomo wszedzie da się przesadzić ) . Dobrze ale przechodząć dla porad dla was . Podaje kroki , które pomogą wygrać wam moze w calosci a tego wam zycze lub w wiekszej części . 1. Jeśli jesteś matką lub ojcem dziecka , lub osoba bliska dla drugiej osoby i mieszkacie w Polsce , to sytuacja jest cięższa niż na zachodzie , ponieważ często się słyszy że syn (nowa moda narkomanów wieku szkolnym oddaje sie facetowi) / córka - prostytuje się , lub giną Ci pieniądze w domu, oraz złoto, platyna, srebro , moga być telefony i laptopy wszystko co się da sprzedać aby bylo na pare gram proszku czy zielska... Musisz wykonać operację zamówienia narkotestów z tego linku. amazon kropka co kropka uk/10-Drug-Tests-Detetcts-METHADONE/dp/B008GS9MCK/ref=sr_1_9_a_it/279-8756838-4971254?ie=UTF8&qid=1464920409&sr=8-9&keywords=drug+test w linku zamien na kropki bo spam uznaje ten serwis Dlaczego akurat ten powinnaś /eś zamówić ? - Jest on drogi na polskie złotówki koszt okolo 160-200zl (chyba lepiej tyle zaplacic i wiedziec co jest grane niz ma zginąc coś cenniejszego przez narkomana) w zaleznosci ile za wysylke naliczy ta firma... aby wysłać do Polski na Twój adres . Jest on na 10 rodzaji narkotyków. i w zestawie jest 5 narkotestów czyli na 5 badań . Potrafi on wykryć : Marichuana + Haszysz , Tabletki extasy ( narkotyk imprezowy , kluby ) , Morfina - ( tutaj moze wykryć jak dziecko mialo znieczulenie w szpitalu wypadek i znieczulali lekarze) , Amfetamina ,Heroina i Kokaina , MDMA ,oraz mało znane BENZO's Subutex . WAŻNE - (Jeśli w tym kroku nie wykonasz tego polecenia Twoje testy mogą być zmarnowanymi pieniędzmi bo sa jednorazowe!) Musisz patrzeć na siurka syna lub pochwe córki jak sika na TWOICH OCZACH do pojemnika , nie ma sie odwracania bo moze miec w prezerwatywie mocz kolegi , kolezanki ( co wykrywa meski zenski , mocz moze rozrozniac tester) , lub słoiku oraz w tubce po pascie lub kremie do rąk oraz może nasypać kwasku cytrynowego co neutralizuje narkotyki i inne substancje naturalne ktore sa w moczu i test powie ze nic nie bral czyli sfalszowany bedzie !!!) Tu dla bogatych rodziców , ktorzy chca miec nad kilkoma osobami codzienna kontrole wersja prostsza musi oddac sline... spyshop kropka pl/analizator-narkotykow-drager-drugtest-5000-998.htm Nie kończąca się wersja sprawdzenia po ślinie . Koszt niestety urządzenia 11 079,00 zł , ale jeśli macie duży majątek to lepiej sie zaopatrzyc jak np. macie 3 synow ktorzy cpaja nonstop. Bo straty mogą być wyższe niż kasa która i rzeczy zginą z bogatego domu... 2. Krok jeśli zauważysz , wagi elektroniczne jubilerskie i duze ilosci woreczków samozatrzaskowych znaczy ze się szykuje dilerka w Twoim domu nawet jeśli nie ma jeszcze narkotyków w mieszkaniu. amazon kropka co kropka uk/Absolute-De-Tox-Carbo-Drink-Cherry/dp/B002VJUTX6/ref=sr_1_2_a_it?ie=UTF8&qid=1464921640&sr=8-2&keywords=drug+test+detox Zamien na kropki w linku Ten produkt to jest preparat na oczyszenie z organizmu narkotyków, zmiejsza laknienie na dragi i pozwala rowniez byc wolnym na testach od narkotyków. 4. Jeśli uważasz że Twoje dziecko może zarzywać amfetaminę to rozejrzyj się dobrze czy moze nie ma takich bialy pobudzen widocznych pod swiatlem na stole , biurku , sprawdz rownież dokumenty , karte bankomatową rowki od spodu czy nie ma tam sladowych ilosci bialego proszku, również wszystko w postaci karty i dowodu miedzy plastikami w prawo jazdy (rowniez kanty dokumentow/kart) oraz pyłków na dywanie , jesli zauważysz to wciągając kreski do nos młody ćpun pod Twoją nie obecność wylecialo mu troche z nosa ze stolu na ziemie , jesli taki pylek , platek rozetrzesz na palcach i bedzie sie rozmazywal jak kreda i brudzi na bialo, jakby swiezy gips ( mozna rownież na jezyk dotkanac wargę i jak drentwieje to znaczy ze amfetamina byla w tym pokoju wciagana - Tobie się nic nie stanie nie podczujesz haju, na Twoje testy nie wejdzie amfetamina od jednego pyłka , oraz cieplą wodą przepłucz usta i wypluj , tak policja sprawdza jak nie maja psa.) 5. Również jeśli widzisz rozne podarte kartki i sa w postaci rurek , lub mogly byc rolowane np banknoty ( pieniadze sprawdz czy nie byly zwijane w zwijki i czy nie maja sladu krwi z nosa oraz sladu pyłkow) do wciagania , mogą być to rownież czyste fifki do marichuany lub dlugopisy sprawdzaj dokladnie czy nie ma takiego osadu jak na butelce po wodzie mineralnej gdzie moglo byc wlane mleko a potem wylane i zostaje smuga w tej butelce , tak samo smuga amfetaminowa widoczna pod swiatlo jak brud po rozlanym mleku i wytartym sucha scierka raz tylko. 6 . Efekt sztucznego kataru - jesli slyszysz ze Twoja pociecha pociaga nosem jakby mial/-a katar Oznacza to ze jest swiezo zrobiony , proszkiem do nosa (amfetamina , kokaina ,) i ma splyw poprostu do gardla i dopoki nie wychrocha tego to go bedzie pieklo w nosie , i jesli widzisz ze lyka nie wypluwa to znaczy ze nie chce marnowac towaru. Takie testy to po 2h trzeba zrobic , dla penwosci ze zdarzy dojsc narkotyk do moczu. 7. Jeśli znajdziesz w domu ze bylo wiadro do mycia podlogi wyjmowane a nic nie bylo myte i butelke plastikowa z obcietym dnem ... i ew przepalony korek mogl fifke wbic i napchac marichuany zanurzyc butelke do korka i zakrecic korkiem z wsadzoną przez przepaloną dziura fifka wypelnioną marichuaną i poprzez podpalenie ciagnie cisnienie do góryi napelniwszy butelke odkreca korek i lapie do ust i do dolu pcha butelke wypelniona dymem marichuanowym to dostaje mocne uderzenie dymu narkotyku do pluc. , ewentualnie zamiast korka pogniecione sreberko ktore wyprostujac jest nadpalone ... 8. Jesli slyszysz słowa , syna Twojego przez telefon , idziemy smazyc bata ,blana jointa- szyframi rozmowy to oznacza marichuanę , futer jesc , oznacza wciagac amfetaminę , posyp lagę - czyli kreski z narkotykow bialych proszkow zrobic zeby wciagnac do nosa. Chciałem wam powiedzieć coś o tym "systemie" jak on wygląda od środka... Slucham opinii rodziców na temat tego posta... Czy pomogl czy nie w waszych problemach rodzinnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamil.sakowski5 - na skype doradzam za darmo rodzicom oraz współmałżonkom , rodzinie narkomanow co robic , jak zapobiegac , na co zwracac uwage , oraz jak zbierac dowody na takie osoby. Pisac o kazdej porze dnia i nocy czesto przegladam skype . Wiec napewno pomogę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi byc prowo. Nie wierze , ze tak glupia autorka ( tlumaczy choroba swoje bledy) moglaby wychowac dziec na normalnych ludzi. Niestety sama jest patologia. Jak sie robi takie bledy , to sie korzysta z automatycznego slownika. 0/10 Masakra , nie dziwie sie , ze syn to debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzina zastępcza tzn.czyby był z patologicznej rodziny, jeżeli tak, to niestety te dzieci mają w genach to co ich rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Złe nawyki, niektóre dzieci mają w genach i nic już nie da się z tym zrobić.Osobiście zrezygnowała bym z opieki nad chłopakiem, bo już nic z niego nie wyjdzie dobrego.Z patologii wyrosła patologia.Tak prawda😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ja mam zrobic jak mój 19 letni syn ciągle coś wynosi po rodzinie , gra w kasynie albo na tych jednorekich maszynach , jego kolega powiedzial ze ciagle wciaga amfetamine i przegrywa wszystko i jeszcze jakies kobiety bierze do samochodu , ostatnio znalazlam ze nasz 300 000 pln dom zastawil za 100 000 tys ... Co mam robić ludzie z tym nieszczesliwym synem... Jeszcze go jakas syfem najgorsze zalatwi ... To jeszcze byly z Policji jakies dokumenty ze nakradl po sklepach jakis telefonow i po oddawal telefony warte 500-1000zl za polowe ceny co mam robic , no i ten kredyt przegrany na 590 tys zl ... Pomozcie ... Bo znow pewno w jakiejs spelunie gra w karty i ma stosunki z kobietami kolo 50 szok ... Co mam zrobic pomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jego to zadzwon do mnie jak chcesz to wykastrować i uspic przed kastracja to sie moze debil nauczy zycia i dac mu takiej amfetaminy zeby aft dostal i zeby go palilo jakby nachlal sie szybko wrzatku na 2-3 dni to moze sie oduczy . Co o tym sadzisz?? 38 letnia przyszla k***o pecha losu... Mam nadzieje ze sie umowisz za 500 zl ze mna na pare godzin to Ci przetrzepie dziure w jacuzii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zacznij okradac syna w ramach rewanzu.ja bym z nim porzadek zrobil bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×