Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ron Jeremy Star

Zodiak a seks - kobiety Ryby

Polecane posty

Gość Ron Jeremy Star

siemka. troszeczkę interesuje sie astrologią i mam takie pytanko, jakie są kobiety ryby w łóżku??? miałem kilka partnerek w łóżku z czego dwie z nich to były właśnie zodiakalne ryby i powiem że seks byl zayebisty wręcz. nie bały sie eksperymentów, lubiły sie kochać w tą ciaśniejszą dziurkę itp. ostatnio poznałem fajną laskę i okazało sie ze rybka z zodiaku. panna najwyraźniej na mnie leci i ciekawi mnie czy jeśli pójdiemy do łóżka to czeka mnie ostre bzykanko z nią czy niebardzo. czy tamte dwie poprzednie to był tylko przypadek i nie liczył sie zodiak a poprostu temperament???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy jak wychowana jesli pruderyjna to zapomnij o dobrym seksie jesli bardziej odkrywcza to wierz mi potrafi miec fantazje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam... skorpionice
SĄ NAJLEPSZE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z mojego doświadczenia
wynika ze najgorsze są lwice, a najlepsze spod skorpiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele zależy od temperamentu ale zgodzę sie że Rybki bardzo lubią ten sport, faktem jest tez ze równie bardzo lubią byc adorowane przez facetów niekoniecznie musi sie to kończyć sexem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuuuuuuuuuuuunia
Nie zapominaj, że wszystkie zodiakalne dziewczyny lubią kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fernandito-psito
Na kase to tylko panie Byk lecą. Są wierne, temperamentne i seksy ale jak chcesz je miec to trza byc niezle przy kasie. Na normalnego faceta taka raczej nie spojrzy. Koziorożcowe przemilcze bo mialem doczynienia z 2-ma i to byla poracha po calosci (jedna mlodsza ode mnie 4 lata, druga starsza 2. Ale z charakteru wiele sie nie roznily). Rybki nie mialem ale kumpel sie spotykal i chwalil ją sobie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwalił bo rybki nie sa nudne jednostajne, raz lubia na ostro raz delikatnie. nigdy nie wiesz czym cie taka zaskoczy. Gotowe są w biały dzień zgarnąć cię w jakiś zakamarek i już afera gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może i namiętne ale..
..kurewsko niewierne. Wiec jesli chcesz ja tylko ruchac to jak znalazł ale jesli chcesz wiązku to daruj sobie bo Ci rogi zrobi ze nawet nie bedziesz wiedziec kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu STEREOTYP JAK TO ZE KAŻDY FACET TO KURWIARZ. Jestem Rybą zodiakalna mam męża i jakoś nie zdradzam nie ma nawet takiej potrzeby jeśli facet cię zaspokaja psychicznie i fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mialem do czynienia
Z kilkoma Rybkami i niestety stwierdzam ze wiarołomne jak nie wiem co... I to wcale nie stereotyp a charakterek poprostu:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moge potwierdzic
Wodniki sa bardzo podobne do Koziorozcow. Bardzo wierne, ale strasznie mdle w lozku. Za to panie Byki - temperament jak u skorpionic, a charakter duzo lepszy. Z tym leceniem na kase nie do konca sie zgodze, Byki sa po prostu wygodne i duzo kosztuje ich utrzymanie, ale kasa jest dla nich tylko srodkiem, a nie celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba jest fajna - nastawiona na eksperymenty i niezwykle elastyczna jeśli chodzi o seks - od czułego po ten najbardziej szalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob Taylor
Kobiety Ryby to cichodajki jakich mało. Z pozoru porządne a w rzeczywistosci rżną sie jak nie wiem co. Mialem i mam do czynienia z takowymi wiec wiem co pisze... Jeśli chodzi o sam seks to spoko, ciupciają sie zarąbiście, nie stronią od analka, eksperymentow i wogole. No ale jesli chodzi o wiernośc to porażka po całości. Potrafią zdradzic z przypadkowym facetem a za godzine wycalowac czule swojego faceta/męża zapewniając o wielkiej miłości do grobowej deski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja trafilem chyba
na jakas wybrakowana. jedyne co lubila to oral. ale tez za specjalnie sie nie przykladala, sama lezala jak kloda. w seksie tez. teraz mam pania koziorozec i to jest istny wulkan. orgazmy mam kosmiczne, kobieta wie co i jak czy sie bzyjkajac w roznych pozycjach czy jak robi mi dobrze, ZAWSZE pamieta o mnie zwlaszcza kiedy mam orgazm, potrafi tak przeciagnac orgazm ze mozna zemdlec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem rybką
i mam męża i nie zdradziłam go nigdy i nie mam zamiaru go zdradzać. Wogóle zadnego partnera nie zdradzałam, to były długie związki. A mój mężuś też mnie nie zdradzi- ma wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzieś wyczytałem
że rybki to eteryczne kobietki...i mało aktywne...no to ciekawe...chyba trza sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chief
miałem trzy takie rybki. do rżnięcia, znakomite.dają gdzie chcesz i jak chcesz.dają wszystkim jak leci.na żonę broń b....e. potraktujcie to ostrzeżenie poważnie,o ile nie chcecie spir.....ć sobie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska Kobitka
O Rybkach już sporo wypowiedzi... A co sądzicie o innych znakach zodiaku? Wiem, że temat jest tyczący się kobiet Ryb, ale chyba bez sensu jest zakładać 150 tematów związanych ze znakami zodiaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob Taylor
Chief-> święta prawda... Do rżnięcia idealne. Ale na żone to juz porażka. Mialem z paroma do czynienia i wiem ze dla nich zdradzic to tak jak pstryknąc palcami. Jednoczesnie potrafią tak kręcić i ściemniać ze naprawde rzadko ich skoki w bok wychodzą na jaw. Dlatego na kochanki jak najbardziej ale na partnerki życiowe to juz niekoniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob Taylor
Ciekawska-> no to moge powiedziec mniej wiecej. Rybki, jak juz pisalem, w lózku lubią zaszalec i poczuc ostre pieprzenie, nie kochanie sie a wlasnie pieprzenie. Niestety wogole nie są wierne. Jesli facet malo doswiadczony, nieobyty to kompleksow dostac moglby na cale zycie po takiej. Poza tym nieziemso ciepłe i opiekuńcze co skutecznie myli w odniesieniu do całokształtu. Wogole ulegle i w seksie zgodzą sie na wiekszosc fantazji faceta. Skorpionice: ostre, tez lubią nie tylko kochac sie a tez pieprzyc. Co do wiernosci to roznie bywa ale raczej wierne (jednak to sa tacy idnywidualisci ze na dwoje babka wróżyla), paskudne co do charakterku jednak, zawistne, zazdrosne i mściwe. Nie lubią byc uległe, to raczej one dyktują warunki bzykanka. Byczyce: podobne do Skorpionic, tez super-seks i wogole jednak o niebo lepsze z charakteru aczkolwiek drogie w utrzymaniu bo cholerne materialistki. Raczki: cieplutkie, fajne. Ale chyba wiecej gadają niż działają. Raczej nieśmiałe takie.. Koziorożcówny: nie spalem, ale w jednej sie na maxa zabujałem. Tak ze ojojoj... Niestety byla zbyt konserwatywna (czyt. zero inwencji ze swojej strony i tylko czekala co ja zrobie,[bo kobiecie przecie nie wypada] niestety dystans ktory zrobila rozpieprzyl nasze relacje i wszystko spalilo na panewce)... Ale wiew ze żona to ona idealna by byla: wierna, oddana i kochająca... Reszty zodiaków nie znam. Reasumując do łózka Rybka a do życia Koziorożcówna. Jak to połączyc wyjdzie nam Byczka ale kasą przy niej srać trzeba... Ot ma mała refleksja... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska Kobitka
Bob Taylor -dzięki za wyczerpujacą wypowiedź:) Czy jest ktoś kto może coś do tej wypowiedzi dorzucić lub coś o innych, jeszcze nie wymienionych znakach napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob Taylor
małaprzemądrzała--> nie wiem jakie są kobiety Baran w łóżku wiem że w życiu są strasznie wybuchowe i kłótliwe, głośne, ale nie są pamiętliwe i w gruncie rzeczy to dobrzy ludzie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja rybka jestem
toż to szok co czytam o rybkach i albo ja jestem jakaś inna albo przesadzacie z uogólnianiem... ja wierna sobie jestem jednemu partnerowi ...już 15 lat...myślę, że jeżeli rybkom brakuje czegoś w partnerstwie to z pewnością jak każda spod innego znaku /tak jak facet/ po prostu zdradzi...i niekoniecznie musi chodzić o łóżko, o uczucia/wsparcie raczej bym powiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybie łuski
zgadzam sie z tym ze rybki mają niezłą fa ntazje sama nią jetem potrafię byc raz grzecznym aniołkiem a za chwile zwyczajną kurewką w łózku. Co do zdrad...hmmm owszem ale tylko takich partnerów którzy są mało ciekawi nudni i przewidywalni ;) kiedy trafiłam wreszcie na koziorożca wytonowanego statecznego zimnego nad którego ekspresją mocno sie musiałam napracować i który mocno wpisal mi sie w umysł inni faceci mogą dla mnie nie istniec. Koziorożec potrafi byc fantastycznym kochankiem ststecznym i pewnym partnerem dlatego przy nim moge naprawde bujac w obłokach i nie martwic sie o jutro to z nim chce miec dzieci i budowac swoją przyszłość. jesli was zdradziła magiczna i ponetna rybka to macie w sobie tyllko 50% faceta :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnośnik.
uuuupppppppp! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×