Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jeden moment

delikatesy internetowe

Polecane posty

Ej serio.... te kolejki w supermarketach potrafią naprawdę być dobijające. Wczoraj w carrefourze spędziłam 15 minut stojąc jak sierota w kolejce :/ W Polsce powinno być tak jak za granicą, czyli jeśli klient zbyt długo stoi w kolejne to dostaje zadośćuczynienie w postaci kilku euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt kolejki z supermarketach mogą wykończyć i dobić każdego. To mnie najbardziej przeraża i dobija i odbiera chęć do tego, żeby chodzić do sklepu. Dlatego zastanawiam się czy nie zacząć zamawiać jedzenie przez internet. Moja koleżanka, która mieszka w Warszawie, zamawia dość często w sklepie a.pl i mówi, że nawet i jak się doliczy koszty przesyłki to jest dużo taniej. A poza tym odpada problem tego, że nie ma kto tych zakupów wnieść do mieszkania;) Dlatego ja jestem coraz bardziej przekonana do tego, żeby zamawiać jedzenie przez internet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmieloza
ostatnio doznałem miłego zaskoczenia, kiedy po złożeniu zamówienia w netkelner.pl dostałem 5 % rabatu na zakupy w delikatesach a.pl. może wydawać się mało , jednak przy większych zakupach uzbierała się pokaźna kwota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie w a.pl można dostać fajne zniżki. Wydaje mi się, że bardzo fajna jest oferta dla firm - przy dużych zakupach, można naprawdę sporo zaoszczędzić. Nasz szef z ich usług korzysta, zamawia artykuły biurowe, ale czasem też spożywcze, dla pracowników i mówi, że mu się to bardzo opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam, że trochę zaczyna mnie to przerażać... niedługo już w ogóle z domu nie będziemy wychodzić, bo wszystko będzie dostępne w wirtualnej przestrzeni. istne szaleństwo, ale jaka wygoda dla przeciętnego lenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy takie dobre jest wspieranie narodowego lenistwa, ale patrząc na sytuację z drugiej strony - dobrze, że są takie sklepy jak a.pl, w których można zamawiać produkty, które nie są dostępne w normalnych sklepach, myślę o tych ekologicznych. Niektórzy bowiem tylko eko produktami się żywią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, zdarzają sie osoby, które tylko eko produktyjedzą. Mam jedna taka zajawiona przyjaciółke, która nie dość, że jest wegetarianką to jeszcze ostatnio tylko ekologiczne płatki, pieczywo i wszystko tym podobne wcina. Dziwaczne to, ale coż, tak ma. Sklepy typu a.pl ratują takim osobom zycie, bo w stacjonarnych raczej takowego jedzenia się na codzień nie spotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak niektórych rzeczy nie da się kupić w sklepach stacjonarnych więc nic dziwnego, że coraz więcej osób robi zakupy przez internet. I coraz bardziej robi się popularne to, żeby też kupować jedzenie przez internet. Zajrzałam na stronę tego sklepu, o którym mówiliście i macie rację nie tylko bardzo duży wybór, ale też można kupić tam zdrową żywność, o którą ciężko w sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zdrowa żywnosć to nie jest to samo co żywnosć ekologiczna? Bo chyba zaczynam sie gubić w tym, co piszecie. Ale sama lubie płatki kukurydziane, których w noramalnych sklepach nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znam ten sklep głównie z wina (nie winy :P) Marka Kondrata ;-) bo kiedyś znajoma je tam zamawiała :D całkiem dobre było. Ale maja tam też inne produkty. Dużo chyba mają w swojej ofercie właśnie takiej zdrowej żywności. Chociaż ja jakoś specjalnie nie mam parcia na ekologiczne jedzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj czyżbyś była miłośniczką wina, skoro o winie Marka Kondrata wspominasz?? A co do tego zdrowego żywienia to przyznaję, że jak dla mnie eko jedzenie i zdrowa żywność to w zasadzie to samo. Grunt, żeby to co jem w miarę możliwości zawierało jak najmniej sztucznych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też znam ten sklep głównie z wina, ale zadziwia mnie ogrom produktów jaki można kupić na a.pl. To jak internetowy supermarket. I do tego ogromny wybór alkoholi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_magnolia
ja zamawiam bardzo ciężkie zakupy np. kupuję parę zgrzewek wody, soki,cukier, mąkę, ale też siatki ziemniaków czy cebulę. Nie mam samochodu więc taszczenie tego wszystkiego mi się nie uśmiecha. Staram się robić większe zakupy takie powyżej 150 zł. to wtedy dowóz z większości sklepów mam za darmo. Wypróbowałam już większość warszawskich sklepów, chyba najbardziej lubię a.pl i frisco (ono jest dość drogie ale za to ma super jakości warzywa i spory wybór ekologicznej żywności). A ostatnio wypróbowałam tez program pasaż listonic na stronie listonic.pl który do mojej listy zakupów dopasował produkty z poszczególnych sklepów i porównał w którym z delikatesów jest najtaniej. Okazało się że różnica po doliczeniu kosztów dowozu wynosiła prawie 20 zł czyli całkiem sporo. Z moich obserwacji wynika że alma jest dość tania wbrew pozorom, ale oni często się mylą w zamówieniach i czasem nieświeże rzeczy przywożą wiec tylko jak kupuje bardzo trwałe rzeczy to decyduje się na ich sklep .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba5
a ja ostatnio trafiłam na ciekawe delikatesy internetowe w Krakowie. Nazywają się Delvivo na www.delvivo.pl, oprócz art spożywczych oferują bogatą ofertę produktów dla zwierząt. Dodatkowo można zamówić u nich kwiaty. Dla ludzi którzy kochają swoje pupile naprawde super sprawa. W jednym sklepie można wszystko zamówić. Kurierzy dzwonią i umawiają się na godziny dostaw i są punktualni. No i co najważniejsze mają ceny lepsze niż Alma czy Ziko. Ja korzystam i polecam Krakuskom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ciekawe, ja jestem z Warszawy, więc nie mogę sprawdzić, ale j zaczęłam korzystać z foodini.pl, rozwożą na całą Warszawę i okolice, wszytsko swieże, dostawa szybko, ceny spoko. mogę płacić kartą lub gotówką-więc nie muszę latać do bankomatu:) a i mieszkam na 3 piętrze, w bloku bez windy, a Pan zawsze uśmiechnięty mi przynosi zakupy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafunia
Jeśli szukacie ciekawego sklepu internetowego nie tylko z delikatesami ale także z ekskluzywnymi upominkami, prezentami na różne okazje to z pewnością muszę polecić sklep na stronie www.limonkastudio.pl Na pewno znajdziecie tam cos dla siebie. Na pewno polecam ich świetne zestawy ślubne...zobaczcie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Nusia
Zamawiam w a.pl od kilku miesięcy. Niektóre zakupy większe, niektóre mniejsze. Wszystko zawsze na czas. Zgodnie z przedziałem który sobie wybrałam. Raz było opóźnienie z powodu korków, ale zadzwoniła do mnie w tej sprawie zarówno pani z Biura Obsługi jak i sam kurier. Powiedzieli, że spóźnienie będzie do 15 min i faktycznie, czekałam może 10 min. Towar świeży, owoce i warzywa pachnące. Nabiał z długą datą ważności, mięso jak najbardziej OK. Czasem zdarza się, że kilku pozycji nie ma, ale zawsze jestem o tym informowana i nikt nie narzuca mi innych produktów. Albo z nich rezygnuję, albo sama decyduję na co mają być wymienione. Pracownicy mili, kulturalni, zawsze idą mi na rękę. Jak najbardziej polecam A.PL. Szczególnie dla młodych mam. Zakupy przez internet to fantastyczna sprawa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że kupowanie w sieci, jest na pewno bardzo bardzo wygodne, a juz na pewno rzeczy spożywczych, ponieważ jest to dobry pomysł dla osób, starszych, które nie bardzo moga wychodzic z domu, oraz dla wygodnych, które nie chca tracic czasu na streczenie w sklepach, także dla mnie jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam sposób aby trochę taniej kupować w: Almamarket , Carrefour , Polomarket i w innych sklepach . Chcesz więcej wiedzieć , napisz do mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koreczekioliwka
Fakt, internetowe zakupy to duże ułatwienie dla młodych mam. Bardzo chętnie korzystam z tej opcji, ale ja akurat zamawiam w tesco. Dostawcy też przyjeżdżają na czas, produkty jakościowo też mnie zadowalają. Robię takie zakupy 3-4 razy w miesiącu, ale raczej na mniejsze kwoty, więc przekonali mnie głównie małymi cenami dostaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... nie kupujemy systematycznie w delikatesach internetowych, ale robimy to dosyć często, zerknijcie - https://polskikoszyk.pl/ Rzeczywiście można trafić świetne okazje, ale takie zakupy również wymagają poświęcenia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno Alma jest sklepem, gdzie możemy dokonywać takich zakupów. I chyba powyżej 50 zł dostawa jest darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystko, ale wybrane produkty na pewno tak, po prostu pojawia się znacznie więcej okazji, łapcie namiary - https://polskikoszyk.pl/ Ale to też zależy od tego, czy po prostu macie dostawy w ramach swojego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony sklep online, mają największy wybór, a przede wszystkim w normalnej cenie i towary są dostępne, piszę o nich - https://polskikoszyk.pl/ Robię tam jedna duże zakupy tygodniowo, w zasadzie dostawę mam nawet samego dnia, wnoszą mi do domu. Akurat dla mnie to jest nawet bardzo wygodne, bo sama nie bardzo mogę dzwigać, nie mam samochodu i w dodatku mieszkam na 4 piętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groniaczek
ja wole zamawiać na dobrych stronach delikatesowych takich jak http://freedelikatesy.pl/ mają bardzo szeroki asortyment i całkiem dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×