Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ktos studiuje to co ja

Kto studiuje pielęgniarstwo??

Polecane posty

Moze i zadna sztuka nie jest podanie basenu ale ty sie na pewno do tego nie nadajesz bo i do tego trzeba miec wyczucie a nie tylko obrazać ludzi i syczec złoscia Ja konczyłam w Opolu :) teraz juz od ponad roku pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i zadna sztuka nie jest podanie basenu ale ty sie na pewno do tego nie nadajesz bo i do tego trzeba miec wyczucie a nie tylko obrazać ludzi i syczec złoscia Ja konczyłam w Opolu :) teraz juz od ponad roku pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i zadna sztuka nie jest podanie basenu ale ty sie na pewno do tego nie nadajesz bo i do tego trzeba miec wyczucie a nie tylko obrazać ludzi i syczec złoscia Ja konczyłam w Opolu :) teraz juz od ponad roku pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtsrt
wystarczała, a teraz juz nie wystarcza... jest zarządzenie ze pielegniarki które ukonczyły te jak nazwałes/as "szkółkę" mają zrobić pomostowe studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtsrt
a na jakim oddziale pracujesz?? podoba się Tobie Twoja praca?? nie załujesz ze nie wybrałąs innego kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtsrt
a na jakim oddziale pracujesz?? podoba się Tobie Twoja praca?? nie załujesz ze nie wybrałąs innego kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys wystarczyła szkolka
jeszcze powiedzcie,ze maci trudniejsze studia i prace niz lekarze. pielegniarom sie w dupach przewraca. jak ktos chce " pomagać ludziom" to idize na medycynę ,no ale niestety jak jest sie debilem to mozna sie dostac tylko na pielegnarstwo, ktore kazdy cwel skonczy. Juz słyszałam wypowiedzi wielkich studentek pielegniarstwa ile to one nauki mają.. Wiem, prawda w oczy kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtsrt
a na jakim oddziale pracujesz?? podoba się Tobie Twoja praca?? nie załujesz ze nie wybrałąs innego kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtsrt
sorki ale cos mi się zacieło i samo tak się powysyłało... jak nie wiarzysz to wejdz na strone jakiegos UM i spojrz na plan studiów pielęgniarskich. moze sie pochwal co TY robisz a nie tylko bys jechał/a po innych...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje na kardiologii, nigdy nie załowałam ze wybrałam pielegniarstwo. Nie uważam, ze jestem gorsza od lekarza w czymkolwiek ja mam swoje zadana w pracy a on swoje i ani ja nie wchodze w jego kompetencje ani on w moje. Bardzo lubie swoja prace i nie zamienie jej na siedzenie za biurkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a temu komuś zycze aby naprawde potrzebował kiedys naszej pomocy to moze wtedy przekona sie ze nie byle cwel moze to skonczyc no ale takich trzeba olać i to z wysoka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys wystarczyła szkolka
tylko ze lekarz z zamknietymi oczami moze zrobic to co ty- a ty to co lekarz, raczej nie,wiec dobrze,ze łaskawie nie wchodzisz w jego kompetencje,hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys wystarczyła szkolka
czipsik,cos ci sie chyba pojebało- moze jeszcze ci sie wydaje ,ze zycie ludziom ratujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest zarządzenie ze pielegniar
jest zarządzenie ze pielegniarki które ukonczyły te jak nazwałes/as "szkółkę" mają zrobić pomostowe studia Nie prawda, studia pomostowe nie są obowiazkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest zarządzenie ze pielegniar
Jakaś złośliwa orange tu przyszła... Studentka medycyny??? Chciałabym zobaczyć lekarza, który z zamkniętymi oczyma wkłuwa wenflon albo robi domięśniowy :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest zarządzenie ze pielegniar
zamknietymi oczami Pisze się oczyma :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co z idiotami sie nie dyskutuje dlatego, że najpierw sprowadzą cie do swoejgo poziomu a potem pokonaja doświadczeniem wiec pozwól drogi idioto ze nie bede z toba dyskutowac na temat mojej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys wystarczyła szkolka
najlepszy dowód-kretynka nie rozumie metafory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys wystarczyła szkolka
ide stad, bawcie sie dobrze w kólku wzajemnej adoracji, w koncu nie kazdy moze byc lekarzem, ktos tez musi sprzatac, bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banda debili którzy
oczywiście wszystko wiedzą o pracy pielęgniarki. Buahaha. Ty idiotko na pewno byś nie mogła iść na te studia, bo tam są potrzebne osoby empatyczne i kulturalne, bo pracują z ludźmi i dla ludzi, wspierają ich w chorobie, a tobie matole życzę abys kiedyś potrzebowała ich pomocy i była skazana na ich łaskę, a na starość żeby twoje własne dzieci oddały cię do domu starców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you change me 563
Hej dziewczyny! Czy któraś z was studiuje na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach? Pytałam już wcześniej ale nikt nie odpowiedział... :( Chodzi mi o wf tzn co robicie, co jeśli ktoś nie umie pływać (czy basen jest obowiązkowy), czy trudno jest pozaliczać i z czego ma się oceny? Bardzo proszę o pomoc, to dla mnie ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uboot
A ile może wyciąnąć salowa, np w wa-wie? Czy ktoś może wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you changed me 685
up!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you changed me 685
Niski pod względem nauczania? A ty tam studiowałaś/studiujesz? Mogłabyś coś więcej powiedzieć o tej uczelni :) please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja się teraz wybieram na pielęgniarstwo na UJ. Możecie mi powiedzieć jak się uczycie takich podstawowych rzeczy tzn wkłócia, zastrzyki (słyszałam, że na sobie) i czy na I roku są już praktyki, czy dopiero we wakacje. I czy jest bardzo Ciężko. Mam jeszcze jedną prośbę, jak ktoś może to niech się wypowie co go zmotywowało do podjęcia tych studiów, bo ja mam w sumie trochę wątpliwości, czy się nadaję i czy sobie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszym sem. miałam tydzień zajęć na oddziale, w drugim już 4 zdaje się się, a w wakacje 10 tyg, praktyk. Wkłuć uczyliśmy się na fantomie, była nawet sztuczna krew. Potem pozwolili nam na sobie, jak mieliśmy zajęcia w szpitalu. Nigdy więcej :P Przebili mi żyłę na wylot dwa razy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki jest dla ciebie nsjtrud
a jaki jest dla ciebie nsjtrudniejszy przedmiot? i dlaczego? boję się, że nie dam rady chociaż chciałabym być pierlęgniarką ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana pierwszy raz
Hej! Chciałabym się zapytać dziewczyn, które już studiują pielęgniarstwo czy na biochemii uczycie się np budowy konkretnych białek? Że trzeba znać ich wzory sumaryczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×