Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lewituję

Gdzie mieszkać w Gdyni? Jest ktoś z Trójmiasta?

Polecane posty

Gość yuuuotka
Ok ale wiadomo ze jesli chodzi o Pogórze to tutaj na pewno tez mozesz kupic troszke taniej, a przeciez raczej z dojazdem tutaj już nie ma az takiego problemu. Nie mozemy przesadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie mam nic przeciwko własnie jesli chodzi o Pogórze i spokojnie warto sie zastanowić, zwlaszcza ze jak widac mieszkania są w bardzo dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogole mnie sie wydaje ze bardzo fajnie jest mieszkać nad morzem, zwłaszcza własnie ze porównując ceny z mieszkaniami w Warszawie to tutaj te ceny jednak sa dużo niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiiiska
To prawda. A przeciez warto też jest mieć mniejsze mieszkanie nawet nad Morzem i pojawiac sie w nim przy kazdej mozliwej okazji. Moim zdaniem to świetne rozwiazanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta zad***e głupot nie ma co gadać takie jest pogórze nie ma co pieprzyć jest masakra i nie rozwinięte cholernie .Jkaby nie patrzec durne gadkio mogą w błąd wprpowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pogórze to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety durne może pełne głupot opisy są fakt odradzam Stogi z.zad***e /za/du/pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojtorka
Niedrogie mieszkania są obecnie w dzielnicy Chylonia. Tutaj możecie znaleźć jej opis: http://chylonia.trojmiasto.pl/ Sama mieszkam tam od pewnego czasu i jestem zadowolona. Może kiedyś było tam wprawdzie szaro ale ostatnio odnawiają bloki, które wyglądają już o wiele lepiej. Jest gdzie pospacerować, wyjść coś zjeść. No i dojazd do centrum nie jest taki problemowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drukarzyk
Moim zdaniem idiotyczne podejście co z tego, że znajdziesz lokalizacje jak nie będzie oferty? Poszukaj sobie najpierw konkretnych ofert wybierz kilka których Ci odpowiada, ze względu na cenę i parametry, a potem dopiero skup się na lokalizacji. W Gdyni rynek nieruchomości wcale nie jest na tyle, duży żeby zaspokoić wszystkich chętnych, dlatego, do szukania trzeba podejść z zaangażowaniem. Wybór mieszkań jest spory http://dom.money.pl/mieszkania/sprzedaz/gdynia/ ale jak mówiłem popyt na mieszkania dużo większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaKi
W Gdyni jest kilka fajnych miejsc w których mogłabyś zamieszkać. O Ciebie tylko zależy gdzie zdecydujesz sie zamieszkać. Możesz popatrzeć sobie tutaj http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-gdynia/ za ofertami mieszkań od deweloperów. Jest tak kilka bardzo fajnych propozycji. Moim zdaniem coś tam dla siebie na pewno znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
A gdzie waszym zdaniem najlepiej zamieszkać jeśli chodzi Gdańsk? Ja niedawno trafiłam na osiedle Sasankowe i zastanawiam się nad zakupem w ramach MdM. Ogólnie okolica wydaje mi się bardzo cicha i spokojna a przy małych dzieciach jest to dość istotne. Poza tym do Gdańska jest bliziutko więc z dojazdem do pracy też nie powinno być problemów. A wy co sądzicie o tym osiedlu? Podoba się wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam ostatnio mieszkania na sprzedaż pruszcz gdański www.sasankowe.pl/lista-mieszkan, Cena od 150 tys.. właśnie rozważam czy nie zdecydować się na obrzeża bo ceny w 3mieście powalają mnie na kolana..nie wiem kogo dziś na to stać a całe życie w kredycie żyć nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Biuro Partner odwiedź przy ul. Czarny Dwój 4a w Gdańsku. Podpisałem z nimi umowę zakładającą pozytywną realizację sprzedaży nieruchomości (wyłączność) w dość wąskim terminie. Wywiązali się z obowiązków planowo, a przedstawione oferty spełniały profesjonalne założenia. Współpraca udana, szczególnie podczas inwestowania dużych kwot na rynku nieruchomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to co mnie sie podoba w III etapie osiedla Shiraz Park to to ze maja mieszkania dwupokojowe (od 39 mkw do 46 mkw), i są to mieszkania z oknem w aneksie kuchennym co umożliwia wydzielenie niezależnej kuchni. Jak dla mnie to świetne rozwiazanie, bo nie wyobrażam sobie braku okna w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulllska23
Bardzo fajne osiedle i co wazne wreszcie ktoś pomyslał o singlach i o tych którzy nie chcą albo nie stac ich na duze mieszkania. Zwłaszcza ze ceny sa jak najbardziej na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie zawsze jest tak ze mieszkania te o mniejszym metrażu sa najpopularniejsze. Sama widze teraz jakie jest duże zainteresowanie ma na inwestycja w Gdynii a tu deweloper postawił własnie na mniejsze metraze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zadzwonić pod ten numer (58) 728 44 00. To kontakt do znanego w Gdańsku biura nieruchomości. Mają jedną z największych lokalnie baz mieszkań, działek, magazynów (wszystko, co chcesz). Od razu Ci powiedzą, jakie masz szanse na współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pruszcz jest niezlym rozwiazaniem. Ceny duuuzo tansze, spokoj, wszystko co zycia potrzeba. Dojazd w godzinach szczytu(17/18) ciezki, czesto korki, ale cos za cos. W Gdansku jest sporo nowych osiedli, spokojnych choc nieco oddalonych najczesciej, wystarczy sie rozejrzec. W Gdyni zdecydowanie polecam Orlowo, Wzgorze lub dalsza Chylonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie polecacie kupić mieszkanie w Gdyni ? Co powiecie na Pogórze ? czy warto w tej okolicy rozglądac sie za mieszkankiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o Pogórze to tutaj na pewno tez mozesz kupic troszke taniej, a przeciez raczej z dojazdem tutaj już nie ma az takiego problemu. Nie mozemy przesadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Kartuzy to nowa dzielnica Gdyni i Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co… skontaktuj się z tym biurem: http://www.jagielska.com.pl/ . Mają ładne mieszkania, domy na wynajem i sprzedaż. Jak się przeprowadzałam do Gdyni, to też miałam problem z wyborem lokalizacji, a oni mi super doradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam szczerze ze patrząc na ceny np. w Gdyni na nowopowstającym osiedlu na Pogórzu i 3 etapem Shiraz Park to na pewno tutaj warto jest rozwazyć zakup mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej poszukaj w kramiku itp. Można znaleźć fajną okazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze mozna i jak widac moze to być mieszkanie w Trójmieście- cena jest jak najbardziej ok . Do tego Shiraz zwłaszcza ze jest to naprawde godny polecenia deweloper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje, tutaj zdecydowanie plusem jest metraz, to ze są to małe bloki, nie ma otoczenia molochów no i samo miejsce mówi za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W gdyni można mieszkać w namiocie w parku miejskim, mozna mieszkać na ulicy... hihi głupie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, bo jesli miałabym wybierac to tez zdecydowałabym sie na wiekszy metraz ale np. troszkę z dala od centrum. Jest na pewno spokojniej i zreszta zawsze mozna sobie dojechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie - zwłaszcza Ci co na Pogórzu mieszkaja... Czy tam warto osiąść ? Czy sa tam szkoły, przedszkola, jakis osrodek zdrowia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My teraz decydując sie na mieszkanie na Pogórzu w Gdyni, nasze pierwsze mieszkanie oczywiscie majac 20 tys wkładu własnego reszte bierzemy w kredycie. I mysle ze tak robi też większośc osób które chcą kupić swoje pierwsze mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×