Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lewituję

Gdzie mieszkać w Gdyni? Jest ktoś z Trójmiasta?

Polecane posty

Gość lidka_jmj
Mysle ze nawet zamieszanie na obrzeżach miasta równiez ma swoje plusy. Na pewno jest ciszej, mieszkania sa o wiele tańsze niz w centrum, A infrastruktura jest tak rozwinięta że bez problemu mozna wszędzie dojechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma---rlenaa
Dokładnie tak jest lidka. PO prostu coraz wiecej ludzi kupuje mieszkania lekko na obrzeżach miasta a to tylko dlatego ze sa one troszkę tańsze ale również mamy bardzo dobrze zorganizowane dojazdy do centrum,więc teraz to nie jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryssia_klich
A mozecie napisac ile kosztuje metr2 u tego własnie dewelopera ? Jestem ciekawa jak teraz na rynku pierwotnym rozkładaja sie te ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjjka78
Musisz sama najlepiej zadzwonić i zapytać o to, dowiesz sie oprócz tego jakie maja metraże i dokładnie kiedy mozesz zamieszkac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllepaka3
Ja nie jestem z Gdyni ale chciałabym moze juz w lato rozejrzeć sie za mieszkaniem własnie tam. Czy Pogórze jest dzielnicą daleko będącą poza centrum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogórze jest 8 km od gdyni. Połączenie z gdynią jest dobre,samochodem 8-10min, autobusem 20 min do centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś pytania jeszcze?? mieszkam blisko pogórza, więc mogę coś powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma---rlenaa
Daleko masz do tej inwestycji Shiraz ? jestem ciekawa jak to wyglada jesli chodzi o szkoły, przedszkola, sama komunikację z centrum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuśśśśkowa
No właśnei 8km to nie jest dużo, wiec spokojnie mozna sie zastanowic nad tym osiedlem, zwłaszcza ze liczy sie teraz każda złotówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grfewqert
jest wiele miejsc fajnych w 3 -city

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazzzzja
No jest, ale wiesz, ze człowiek po prostu szuka miejsca gdzie jest spokojnie, tanio i jeszcze do tego mozna kupić sobie większy metraż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz tylko dla Ciebie
w Sopot jest doskonale, szczególnie jak sie ma piekne M :) i w piękną babkę w wannie pełnej piany co? A Gdynia jak to Gdynia pełna rąk roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa plażowiczki
a jak nie ma to tez jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esssmerka
Jesli chodzi o inwestycje Shiraz to tam dokładnie 24 listopada będzie Dzień Otwarty. Jesli ktoś jest zainteresowany moze sobie po prostu obejrzec mieszkanie. Mnie zawsze takie dni otwarte pomagaja podjąć właściwą decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppsss
Pogórze to jest zadupie Gdyni - 2 lata kiedyś mieszkałem w Trójmieście a konkretnie właśnie w Gdyni i nigdy na tym Pogórzu nawet nie byłem bo gdzieś to na rubieżach i nie pitol, że 20 minut tam się jedzie do centrum - chyba samolotem ;) zresztą okolice Chylonii (północna Gdynia) to lepiej omijać z daleka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppsss
jeszcze coś Pogórze to jest dzielnica przemysłowa a w sąsiedztwie jest terminal kontenerowy więc tam jest rzeczywiście "super" :classic_cool: :classic_cool: nie dawaj się wkręcać takim, sprawdź sobie na mapie - jeżeli szukasz spokojnego, zacisznego i spokojnego miejsca to tylko dzielnice południowe od centrum Ja mieszkałem w okolicach Redłowa i tam rzeczywiście jest spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriiiskowa
A czy teraz to Pogórze to jakoś sie nie zmieniło ? Przeciez coraz wiecej sie tam buduje , infrastruktura rozwija wiec chyba az tak zle nie jest. No i mieszkania tez są tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggneska
Czy Pogórze w ogóle dobrze jest rozwiniętym osiedlem, z przedszkolami, osrodkiem zdrowia itd... Mozna tam tak wstępnie rozglądac sie za mieszkaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_kosso
Ten deweloper ma teraz promocję z okazji świąt. Mozna kupić mieszkanie z 5% rabatem. To zawsze coś ... Wiec moze warto zwrócic na to uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johhhanka
Tak sie wydaje ze jest taki rabat ale w sumie to jest mało, ale przy takim mieszkaniu 70 metrowym to juz na pewno taki rabat jest odczuwalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danulllka
Jak ktoś jeszcze zdąży załatwić formalności, ale mysle ze ludzie jednak korzystają z takich promocji, ponieważ one zawsze bardzo sie opłacają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejbbb
Mieszkam w Gdańsku ale często jeżdżę do Gdyni, myślę o przeprowadzce bo to kursowanie zaczyna być męczące. Z tego co się rozejrzałem to najbardziej przypasowało mi Redłowo, blisko wszędzie, fajna okolica (plaża, rezerwat przyrody) więc i z dziećmi będzie gdzie pójść. Wiem, że w przyszłym roku mają oddać do użytku rezydencję redłowo (z tego co wiem to kompleks apartamentowców), ciekawe jakie będą ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejbbb
Mieszkam w Gdańsku ale często jeżdżę do Gdyni, myślę o przeprowadzce bo to kursowanie zaczyna być męczące. Z tego co się rozejrzałem to najbardziej przypasowało mi Redłowo, blisko wszędzie, fajna okolica (plaża, rezerwat przyrody) więc i z dziećmi będzie gdzie pójść. Wiem, że w przyszłym roku mają oddać do użytku rezydencję redłowo (z tego co wiem to kompleks apartamentowców), ciekawe jakie będą ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jpjpa
jak mnie smiesza takie durne teksty ludzi co pojęcia zielonego nie mają - okolice Chylonii omijać haha a niby dlaczego? Spokój świetne połączenie samochodem 15 min do centrum , blisko skm i masa autobusów. Na miejscu szkoły, komisariat i sporo zieleni (szcególnie Cisowa) więc nie pitol głupot jak nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jpjpa: no nie wiem; może dlatego,że to po zmroku Dzielnica Długich Noży?Nawet Pogórze tam jeździ na gościnne występy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejbbb
no o chyloni różne się rzeczy słyszy, tak samo jak o brzeźno-rzeźno. A jak to jest naprawdę to pewnie najlepiej wiedzą sami mieszkańcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokosanka33
ja w trójmieście mieszkałam tylko w Gdańsku ;) tak wyszło. Można tu mieszkania fajne ogarnąć. Teraz będę finalizować zakup własnego M na dolinie potęgowskiej - czyli na Jasieni, trochę dalej od centrum, ale cenowo są bezkonkurencyjni, zawsze to też nowe budownictwo, używane mieszkania mnie nie kręcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkałem w Gdańsku ale jakoś specjalnie mnie nie urzekł, stanowczo wolę Gdynię, czekam aż skończą to osiedle na Redłowie bo zapowiada się interesująco a lokalizacja jak najbardziej mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktorrynka
A gdzie polecacie kupić mieszkanie w Gdyni ? Co powiecie na Pogórze ? czy warto w tej okolicy rozglądac sie za mieszkankiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie - tylko centrum lub południowe dzielnice - któś juz napisał płn dzielnicee to długich noży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×