Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lewituję

Gdzie mieszkać w Gdyni? Jest ktoś z Trójmiasta?

Polecane posty

Dużo jest ładnych mieszkań w Gdańsku, w dość spokojnych dzielnicach, trzeba się trochę porozglądać, są też różne strony z ofertami, więc musisz trochę poszperać, tu masz np mieszkanie takie http://www.pbg-erigo.pl/oferta/mieszkania-i-apartamenty/mieszkania-na-sprzedaz-w-swinoujsciu.html masz tam dość szczegółowy opis, więc możesz sprawdzić, może akurat przypadnie do gustu, a mylę, że tak ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w temacie, które z mieszkań wybrać ? jakie są według Was wady i zalety jednego i drugiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My szukaliśmy mieszkania w Gdyni i tam równiez mieliśmy naprawde bardzo duży wybór ofert deweloperow. Zdecydowaliśmy sie na ten który w 100% nam odpowiadała- inwestycja Shiraz na Pogórzu. Ale dzieki temu że mamy tyle inwestycji mozemy wybrać tą najodpowiedniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cięzko też teraz ocenic który z deweloperów jest najtańszy... Bo w sumie te ceny sa teraz bradzo zbliżone, i tu bardziej chyba sie zwraca uwagę na inwestycje, wykończenie. Mnie tez jakoś bliższa jest ta dewelopera Shiraz. Bardzo ładne mieszkania im wychodza, takie troszkę inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są lepsi deweloperzy ,podam za dni kilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wspomnianego dewelopera Shiraz to na pewno warto też zwrócic uwagę na ten etap własnie o którym piszecie. Mysle ze spokojnie własnie mozna tutaj poszukac dla siebie mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My teraz kupiliśmy mieszkania w Gdyni na Pogórzu w inwestycji Shiraz. Naprawdę fajne , kameralne osiedle w niskiej zabudowie i z dobra rozwinięta infrastrukturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam na Chwarznie i jestem bardzo zadowolona. Dziwię się, że nikt jeszcze nie wspomniał o tej dzielnicy. Do skm 15 min-codziennie dojeżdżam stąd do Gdańska do szkoły. Autobusy jeżdżą w częstotliwości ok. 10, dużo ścieżek rowerowych, zielono i bardzo bezpiecznie, chyba jedyna dzielnica w Gdyni nieskażona starymi blokowiskami-polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka tam jest cena za metr na wspomnianym przez Was Pogórzu ? To jest jakaś duża róznica pomiędzy tym co mamy w stolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sie własnie zastanawialismy nad tą inwestycją, a na pewno warto bo jest fajny rozkład mieszkania, kameralne bloki i kuchnie z oknem. A to dla mnie duzy plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo tak naprawde ile zostało tam mieszkań w tej inwestycji ? Czy moze powstanie jakaś inna ? I czy maja takie mieszkania do 70 metrów 3 pokojowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego raczej w takiej sytuacji warto jest pytac innych, którzy juz kupili mieszkanie u danego dewelopera. Pytać, pytac i jeszcze raz pytac. To na pewno nam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Sprawnie działają panowie i panie z biura Partner – http://biuro-partner.com . Można sporo się dowiedzieć mailowo, choć najlepiej to byłoby do nich podjechać do Gdańska i obgadać osobiście temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Mi ostatnio wpadły w oko mieszkania w Baninie niedaleko Gdańska. Niedawno powstało tam osiedle Marzenie i mają naprawdę duże i ładne mieszkania. Sama rozważam zakup czegoś na parterze. O ile dobrze pamiętam eM z 4 pokojami można kupić od 185 tysięcy. Czy ktoś z was tam mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widze w tym niczego złego, zwłaszcza jesli chcemy kupić mieszkanie - i tak mielismy je w planach, wiec czemu teraz nie skorzystać jeszcze z takiej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osiedle na Pogorzu jest w 100% godnym zwrócenia uwagii chociazby ze wzgledu na mieszkania, lokalizacje. Bo to jest tak ze jesteśmy niby w mieście (są w pobliżu autobusy miejskie, sklepy - trzy biedronki, netto, mniejsze sklepy osiedlowe, rynek galeria handlowa Szperk, itp). Stąd jest wszędzie bardzo blisko - do centrum Gdyni około 10 min autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami dobrze jest własnie postawić na mniejsze mieszkania, które też mozna rewelacyjnie urządzić. A jesli mowa o Shiraz Park to w Gdyni powstaje 3 etap i tu deweloper postawił na mniejsze metraże, i naprawde warto jest sie temu blizej przyjrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaskakanka90
Nadal szukasz mieszkania w trójmieście? Zajrzyj na http://www.mapanieruchomosci.pl/ Widziałam, że mają ogromny wybór nowoczesnych, ładnych mieszkań. Może akurat znajdziesz coś dla siebie. Ja póki co wynajmuję ale za jakiś czas kto wie... może kupię własne 4 kąty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz ludzie jednka patrza max na 50metrów. My byliśmy wczoraj na osiedlu w Shirazie w Gdyni i tez nawet rozglądalismy sie za mieszkaniem 40-50 metrowym, ale musi miec 2 pokoje. Moze to też kwestia pieniędzy ze nei kupujemy mieszkań po 120m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie na Pogórzu jest jak najbardziej ok. No cóż , też jest ciezko, zwłaszcza ze do tej pory wynajmowalismy i zawsze człowiek przeprowadzał sie do już urządzonych mieszkań. Ale to wiadomo cena tego ze kupujemy tez "nowe mieszkanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to bardzo fajna inwestycja ta Shiraz na Pogórzu, Warto przyjrzeć sie jej bliżej, zwłaszcza ze ceny też maja jak najbardziej na tak jesli chodzi o Trójmiasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej prywatne działki :P fakt tenie nie są 800 tyś koszt waszego mieszkanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radziłbym sobie przedzwonić do biura z Gdańska, oni się nazywają – Partner Nieruchomości ( biuro-partner.com). Mój szwagier dzięki ich pomoc sprzedał działkę, a wiem, że wcześniej miał duży problem żeby znaleźć zainteresowanych zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie oceniam współpracę z biurem nieruchomości Partner – biuro-partner.com. Mają przejrzyste zasady, jest kalkulator opłat na stronie, wygodna wyszukiwarka, także strona sama w sobie robi dobre wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle ze własnie takie mieszkanie może być prawdziwą okazją jest mieszkanie na Pogórzu w Gdyni w inwestycji Shiraz Zwłaszcza ze jest w moim ukochanym mieście- Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś sie moze orientuje czy jeszcze sa jakies wolne mieszkania w tej inwestycji ? Najlepiej cos ok 45m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnóstwo kasy musi wydawać Shiraz na ludzi dbających o dobry marketing internetowy, bo rozmawiając o tym, gdzie mieszkać w Trójmieście, w którym są dziesiątki nowych inwestycji, na forum non stop jest mowa tylko o jednej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×