Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1 2 3......

jakie pierścionki podobają się forumowiczkom. 3 do wyboru

Polecane posty

Gość 1 2 3......

1) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a692ebb5e227b79e.html Czyli typowo oklepany model, cienka obrączka, duże oczko (w zależności od zasobności portfela brylant albo cyrkonia) 2) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/543903a9a3e43a7d.html 3) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01dc1e114394211d.html modne ostatnio białe złoto, które słyszałam, że na zaręczyny niekoniecznie się nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertya123
1 najgorszy 2 troche lepszy, 3 super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie noszę biżuterii więc
jedynka wydaje mi się najlepsza, bo nierzucająca się w oczy, drobna, akurat do codziennego ubioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 ) gdy kobieta ma delikatne male raczki 2 jest super jak dla mnie :) 3 ) dla masywnej kobiety, majace duze i grube dlonie ... bez obrazy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
1 - najładniejszy (skromny i delikatny) 2 - okropny 3 - nie jakiś brzydki ale też nic specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 jak dla mnie za małe oczko, za bardzo oklepany i w ogóle... 2 nie podoba mi się 3 ładny tylko trochę za gruby... i mnie by się bardziej widział w wersji z żółtego złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkat
2 - właśnie taki dostałam :)...najpiękniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się ukryć, że 2 i 3 dla kobiet o nieco grubszych palcach, a 1 dla kobiet, które mają szczupłe dłonie, długie i chude palce. Ja nie mam bardzo szczuplutkich palców (też nie grube) i ten 1 bardzo źle prezentował się na moim palcu. 3 tylko wydaje się masywny, bo ja będę miała bardzo podobny i w rzeczywistości nie wygląda aż tak okazale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooooooooooooooo
123....dlaczego z białego złota sie nie nadaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklsa
1- ładny ale pod warunkiem ze ma odpowiednio duże oczko a nie okruch 0.01 ct jak na tym zdjeciu 2- za masywny, od biedy ujdzie 3- kicz, bezguscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusaa
1-ładny,delikatny ale bardzo popularny 2-podoba mi się najbardziej 3- tandetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem ............
nie podoba mi się żaden, ostatecznie jak miałabym wybrać to 1. ALE pierścionki "wypukłe" są mało praktyczne bo haczą o wszystko. Ja całe szczęście dostałam idealny jak dla mnie :D bo z 3 diamencikami wtopionymi w złoto takie które nie wystają. Pierścionek był robiony na zamówienie więc może spróbuj się zastanowić nad czymś oryginalnym i wybrać wzór i zdobienie pierścionka sam? Teraz pierścionka nie noszę tylko obrączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynka rulezzz
może i oklepany ale najbardziej klasyczny a ja lubię prostotę i klasykę...jest zawsze modna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Ładny ale skromny, jeśli ktoś lubi delikatną i subtelną biżuterię. 2) Mam bardzo podobny więc mi się ten najbardziej podoba, tak jak ja nie noszę dużo biżuterii to taki bardziej widoczny akcent jest ok. 3) Za duży i za strojny, nie kojarzy mi się z pierścionkiem zaręczynowym tylko ze starszą kobietą obładowaną błyskotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i..mm..
moim zdaniem ............ - zgadzam sie z toba calkowicie, dostalam pierscionek w podobnym stylu do twojego i bardzo mi sie podoba nie lubie zlota (wole srebro), wiec wypukle, rzucajce sie w oczy by mnie unieszczesliwily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa pora./..
szczerze mowiac to one jakies takie ''bez polotu''..... ja marze o zlotym zlocie z szafirem i malymi brylancikami. musze jakos ''przypadkiem'' pokazac mojemu ukochanemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biubiuja
"złotym złocie"...??? Eeee...chyba żółtym złocie (białym, czerwonym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaręczona w piątek 13
Nr jeden jedyny! ładny, zgrabny, skromny - na pewno będzie ozdobą dla narzeczonej i niezapomnianą pamiątką! Białe złoto na zaręczyny rzeczywiście nie najlepsze, ale za to na obrączki nadaje się jak najbardziej, no ale to już w późniejszym czasie :) Przyszła narzeczona wie co się szykuję, czy będzie całkowicie zakoczona? ............ http://www.surpriseme.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa pora...
oczywiscie ze chodzilo mi o zolte zloto:) co do 1 to on ladnie wyglada tylko na bardzo szczuplych palcach. na mnie na pewno by ladnie nie wygladal taki mega skromny bo nie mam palcow pianistki, wiec radze przede wszystkim podpatrzec co dziewczyna nosi na codzien. bo przeciez nie wszystkie lubia skromna bizuterie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianna
Mnie sie podoba pierwszy. Reszta odpustowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaręczona w piątek 13
To fakt, 1ka może wyglądać tylko na zgrabnych palcach, nie pomyślałam. Zawsze zakładam, że wszystkie mamy piękne paluszki :) ...... http://www.surpriseme.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syskaa87
1. mnie się nie podoba - jest to najpopularniejszy pierścionek zaręczynowy, jaki można dostać. Wszystkie moje zaręczone znajome w takich pomykają. 2, No ten jest ładny:) Oryginalny i gustowny,ok 3. Ten jest prześliczny...:) Choć u mnie i tak numerem jeden jest ten http://www.diamondscenter.net/product_info.php/cPath/33/products_id/413 Będzie pasował do eleganckiego stroju ,niebieskiej bluzki i brązu;) Żartuję, ale jest naprawdę oryginalny i z dobrym smakiem, a przy tym dobry jakościowo. Podoba się wam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdgdgfdgf
zdecydowanie mi się nie podoba. jestem fanką prostoty i klasycznego stylu a Twój taki nie jest. nie lubię połączenia białego i żółtego złota...i jeszcze do tego niebieski kamień. zupełnie nie w moim stylu. ale to Tobie ma się podobać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 ładny 2 b. ladny 3 odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×