Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sorbett

Co najdrozszego ostatnio kupilyscie?

Polecane posty

Gość sorbett

Wiem, ze to moze glupie pytanie ale zastanawiam sie na co ostatnio wydalyscie najwiecej pieniedzy:) ja ostatnio przechodzac obok sklepy z meblami zauwazylam przecudowna komode sypialniana o jakiej zawsze marzylam:) Z pieknym lustrem mnostwem szufladek na bizuterie i kosmetyki no piekna:) jak zrobie zdjecie to wstawie:D A Wy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupilam pokrowce do samochowu:) kosztowaly mnie 450 zl! a o toaletce zawsze marzylam ale na to musze jeszcze poczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szampon i odżywkę do włosów
za 420 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbett
no to piekny wydatek na kosmetyki:) moj najdrozszy kosmetyk to byl balsam do ciala zrobiony z ziol i owocow ale dalam za niego 170 zl i bylo warto! szkoda, ze kobieta ktora to przygotowywala zamknela swoj sklepik:( pokrowce sa jak najbardziej potrzebne! rozsadny wydatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój zakup to trzepaczka do jajek za cholera jasna 13,90 :O a w drugim sklepie była za 5 :( straszne to było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl-vina
Urządzam teraz dom, więc wydatków mam ogrom. Ale najdroższą rzeczą, którą kupiłam był plafon do sufitu nad schodami. Chciałam taki od od dawna, ale nie wiedziałam, że są takie drogie. Wydałam dokładnie 1870 zł po rabacie. Więc o drogich kosmetykach mogę zapomnieć :(. Aha, koniecznie daj zdjęcie toaletki, bo niedługo urządzam sypialnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbett
ryjku to sie w cholere czesto zdarza. ja kiedys w jednym sklepie kupilam taka mala krajalnice do jajek, nie wiem jak to sie nazywa, w kazdym badz razie zaplacilam za nia 8.99 a potembylam w tesco robic wieksze zakupy patrze a tam identyko za 2.50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl-vina
O samochodzie nie wspomnę, wymaga gruntownego remontu, bo wszystko się w nim już psuje, ale na razie nic mężowi nie mówię, bo mnie chyba zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbett
faktycznie duzo! ale masz taki normalny czy podswietlany?urzadzanie domu to swietna frajda:) postarm sie zrobic zdjecie ale mam okropnie slabe swiatlo w sypialni i na zdjeciach nic nie widac a jak uzywam flesza to znowu wydaje sie porysowana i nie widac prawdziwego koloru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mi nie wsponimaj:O moj ostatnio mial jakies problemy z pobieraniem paliwa. 500 zl poszlo w dupe. a o plafonie tez zawsze marzylam ale takim podswietlanym. ale poki co jestesmy z mezem a dorobku wiec moge marzyc i marzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl-vina
wynalazłam taki: http://www.allegro.pl/item827982061_lampa_plafon_pl_marylin_66_krysztaly_axo_light.html mój jest prawie identyczny, tylko cena nieporównywalna, więc dlatego się zdecydowałam, zresztą kryształy są dłuższe i ładnie to wygląda jak się ma 5,5 metra długości ściany. A co do samochodu to mój twierdzi, że jak tak dalej pojeżdżę to go za rok odstawię na złom. Ale co ja zrobię jak wolę pójść do fryzjera niż kupować np. siłwniki do bagażnika. I tak rzadko go otwieram, bo zakupy pcham do tyłu raczej niż do bagażnika. :) Marzy mi się toaletka, ale raczej nowoczesna, więc jakbyście cos mialy fajnego na oku w necie to dajcie znac na tym topiku. Mysłalam, że moze zamówię czarną lakierowaną, ale zrobienie jej to koszt około 5000zł(!), więc dałam sobie spokój, bo trzeba się trochę odkuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbett
ja tez chyba jednak dam Wam linka poniewaz zdjecia nie wychodza:( http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=822743914 moja mniej wiecej wyglada tak, tylko lustro jest troche wezsze i po obu stronach lustra tak do polowy dlugosci sa szufladki:) sylwia swietnie to wyglada! masz slabosc do detali prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl-vina
no mam, co zrobić, zawsze powtarzałam, że Bog mnie stworzył na panią, tylko mi pieniędzy nie dał. A co do Twojej toaletki, to jest świetna. Tylko, że ja mam uraz do antyków, bo u mnie w domu rodzinnym są i mama o meble dbała bardziej niż o mnie:) Zresztą to się nie zmieniło:) Dlatego ja poszłam w drugą stronę. Też chcę znaleźć tak pojemną toaletkę z dużym lustrem i najlepiej za 100zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbett
szczerze to na toaletkach zupelnie sie nie znam:) ta akurat zobaczylam na wystawie i pech chcial, ze mialam przy sobie karte meza. ale on tez lubi takie rzeczy. ja wlasnie wychowywalam sie wsrod starych rezmechlanych mebli wiec moze w ten sposob lecze sobie kompleksy z dziecinstwa;) ale mowic szczerze zawsze uwielbialam takie meble:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia jaki kupiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl-vina
Ale Ci dobrze! JA jak zamawiałam kuchnię też taki chciałam, ale mąż stwierdził, że ten co mam mi wystarczy. A mam taki niby cisnieniowy za 250 zł z media markt, dziadostwo do potegi, stoi i sie kurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl-vina
Ale Ci dobrze! JA jak zamawiałam kuchnię też taki chciałam, ale mąż stwierdził, że ten co mam mi wystarczy. A mam taki niby cisnieniowy za 250 zł z media markt, dziadostwo do potegi, stoi i sie kurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam w tym miesiącu sobie płaszczyk na zimę za prawie 1000zł:O Nie musiałam go kupować bo mam całkiem ładny z zeszłego roku, teraz mi wstyd i nie wiem czy będę w nim w ogóle chodzić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbett
plaszczyk zawsze sie przyda:) czemu Ci wstyd? a expres do kawy fajna rzecz:D ja ostatnio widzialam z takim ktory nawet smietanke ubija:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl-vina
A co tam! Kiedy będziesz kupowała? JAk będziesz stara? Może za rok go włożysz, płaszcze nie wychodzą z mody. Zresztą w czym będziesz chodzić, jak tamten do pralni oddasz? Dobrze jest, tylko czego taki drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio zainwestowałam w taki odtwarzacz mp4 http://www.hihawa.pl/produkty/Odtwarzacze%20MP4/IRIVER%20Clix%20generacja%202%20bia%C5%82o-czarny%202%20GB-502.html ale nie mogłam się powstrzymać!!! pierwsze moje mp3 kupiłam jakies 5 lat temu o pojemnosci 500mb, a teraz wreszcie mam porządne cacko :) jest sie czym pochwalić. I pojemność jakaś konkretna. nie wspominając że można filmiki na lekcjach oglądać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój największy wydatek
z ostatniego okresu to 6,5 tys. zł wpłacone na konto urzędu skarbowego... Także mogę wam tylko pozazdroscić wydatków na lampy i płaszczyki :( Po co ja mam zarabiać, skoro i tak tyle trzeba tej daniny płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl-vina
Nie przejmuj się, taki już los przedsiębiorcy. Musisz się z tym pogodzić, że utrzymujesz nauczycieli, więźniów, polityków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbett
dziewczyny ja mysle, ze kazdy zakup nawet ten najmniejszy ale wartosciowy sie liczy:) a co do urzedu skarbowego to tak jak mowi sylwia oplacamy wszystkich ak leci. no i jeszcze wczasy wakacyjne naszych politykow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
ja narazie nie szaleję z wydatkami, bo oszczędzam na prezenty świąteczne, także kupuję tylko to co potrzebne..najdroższą rzeczą były soczewki kontaktowe, ale i tak kupiłam je w szkla.com dzięki czemu dużo oszczędziłam, inaczej wydałabym majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ostatni duzy wydatek to 3tys za akt notarialny.tyle kasy za jakis swistek:P jedyny plus,ze pierwotnie mialo byc 9tys;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syskaa87
Ja wydałam ostatnio prawie tysiąc złotych...i uwaga uwaga - nie na siebie!;) Mój brat miał 18tkę, postanowiłam nie skąpić i kupiłam coś, w czym od razu wygląda jak mężczyzna:) http://www.zegarki.com.pl/ar0180-emporio-armani-p-16704.html - ta dam1 Zegarek Armaniego...jest prześliczny, trwały, jest się czym pochwalić...:) Wiem, że drogo ,ale mina brata i jego wszystkich znajomych była za to bezcenna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssfsgf
zestaw sztućców Gerlach za 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też na zegarek wydałam najwięcej kasy ostatnio... znaczy, właściwie to do spóły z mamą, ale zawsze wydatek duży :) no, ale za zegarek do Locmana warto wydać parę groszy więcej. przy okazji polecam sklepik Minuta, wyjątkowo bogatą ofertę zegarków wszelakich mają, nawet dla bratanicy dziecięce cudeńko udało mi się ustrzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×