Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość male mieszkanie1

Jak tanio urządzić mieszkanie?

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem oświetlenie to podstawa. Jeśli chodzi o wynajem, można wymienić żarówki na LED i trochę zaoszczędzić dzięki temu. Druga sprawa to gra światłem, można zastosować taśmy ledowe, które dają fajny efekt. Na http://www.far.pl/ jest spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
My właśnie jesteśmy w trakcie urządzania mieszkania i bardzo nam pomaga ta mobilna aplikacja https://www.youtube.com/watch?v=JCfAyHji5Zo Praktycznie w każdym sklepie możemy zeskanować kod produktu i wrzucić go do naszego projektu mieszkania w programie do wizualizacji wnętrz. To bardzo fajny sposób na aranżację wnętrza tanim kosztem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje pomyśleć nad dywanem - odnowi każde wnętrze! mój barwny dywan EMEN sprawił, ze w moim pokoju w koncu kwitnie życie i jest wesoło1 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę,że warto zwrócić się do architektów wnętrz z wrocławskiego biura http://www.ampmdesign.pl nam właśnie oni pomogli urządzić mieszkanie. przed rozpoczęciem prac usiedliśmy i omówiliśmy nasze oczekiwania. efektem naszej współpracy są ładne i komfortowe wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, wspomniane drzwi od Platinum Design wydaje mi sie ze są zdecydowanie najlepszym i najrozsądniejszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz poszukać ciekawych inspiracji dekoratorskich we Francuskiej Werandzie http://francuskaweranda.pl/ można tam liczyć na poradę architekta i duży wybór przedmiotów do wyposażenia wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniale jest cieszyc sie zyciem kazdego dnia 333 www.youtube.com/watch?v=IDWSBRwgnMc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mieszkaniu nie może zabraknąć oryginalnych akcentów dekoracyjnych. My z mężem od czasu do czasu zamawiamy takie przedmioty w galerii www.artaks.pl ostatnio znalazłam tam lampion,który wspaniale ożywił wnętrze naszego salonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze własnie takie wspomniane przez Was drzwi mogą byc takim doskonałym dopełnieniem całosci, i całkowicie sie w tej kwestii z Wami zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby tak naprawde zaoszczędzić na drzwiach i postawić zdecydowanie na takie najlepsze i najbardziej profesjonalne to z mojego doświadczenia polecam odwiedzic tą strone http://www.platinumdesign.pl/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie samo zdanie jak Wy, zwłaszcza ze jeszcze mozna tez liczyć w tym miejcu na bardzo dobrą obsługe i pomoc przy zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat drzwi to ja kupiłam w voxie z montażem , to wyszło sporo taniej.Teraz szukam już tylko ciekawych dodatków do mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyście chcieli odmienić swoją łazienkę to fajnie wygląda zabudowane wc, stosujemy stelaż podtynkowy i podwieszamy miskę wc, łazienka jest bardzo elegancka, niezbędne rzeczy można znaleźć na kkpol.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy "tło" jest nieciekawe warto odciągnąć od niego uwagę ładnymi dodatkami: nakrycia, poduszki, podkładki, dywaniki, zasłonki, serwetki...wiele z tych rzeczy można samodzielnie uszyć z tego co już mamy w domu-to nie jest trudne; kilka inspiracji jest tutaj: domowyazylkropkablogspotkropkacom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba przyznać, że ten trend elementów betonu w mieszkaniu robi wrażenie i całkiem niezłą karierę wśród naszych klientów, którym zalecam płyty betonowe od VHCT.PL, ponieważ to wysoko zaawansowana technologia produkcji betonu, która zapewnia najwyższe standardy produkcji i jakości płyt betonowych. To po prostu najlepsza jakość na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym pomysłem są betonowe dekory w mieszkaniach, np. takie jak na vhct.pl. Ja mam taki od roku i wcale mi się nie nudzi, na dodatek robi świetne wrażenie na gościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprościej będzie kupować w promocjach. Jeśli szukacie informacji o odbywających się właśnie wyprzedażach w sklepach z wyposażeniem wnętrz, meblarskich itd. to zajrzyjcie na http://rabatdladomu.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo takich rzeczywiście życiowych porad budowlanych można wyłapać na portalu knaufmag.pl. Jakiś czas temu szukałem wskazówek co do wyrównywania ścian i tutaj znalazłem artykuł dokładnie wyjaśniający jak się za to zabrać. Akurat robiłem remont w domu rodziców, a u nich ściany to są stawiane jeszcze za komuny i niestety pofałdowane są strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka słodka
No nie wiem, ale dla mnie korzystnie wyszło urządzić mieszkanie w agacie , super obsługa, mebli od wyboru do koloru, no super jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja remont rozpoczęłam od konsultacji z pracownią architektoniczną ARCHITETTO, co gorąco polecam, bo nie ma to jak oddać sprawy w ręce profesjonalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez urządzałam większość mieszkanka w Agacie, tam akurat znalazłam taki narożnik jaki chciałam mieć, kupiłam tez dwie komody i meblościankę, często są fajne promocje, więc warto tam zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanio to trzeba pilnować promocji i najlepiej w sieciówce bo u stolarza bardzo drogo wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ja jak zamierzam coś zmienic w domu to poluje na okazje w agacie bo tam wybór największy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wystarczy ze wejdziecie na stronę Porta Drzwi i macie wszystko to czego szukacie. Do tego z własnego doświadczenia musze powiedzieć ze nie miałam nigdy tak solidnych i dobrych drzwi w domu. Taka jest moim zdaniem prawda, i najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×