Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

Jejku, jak mi się nie chce... pisać oczywiście... i oczywiście wcale nie "literatury" tylko bzdury-konfitury. A właściwie to już tylko poprawiać (na szczęście). Niech mnie ktoś przytuli (wybrednie - tylko kobieta :P) jak śpiewał Osioł, kumpel Shreka "jestem taki sam, jak palec albo cooo..." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie ja tez Cie moge przytulic :P,ale nie wiem czy to dobre rozwiazanie.. jak Cie zaczniemy tu przytulac,to pewnie nici juz wogole beda z nauki..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... Będziemy robić wszystko, tylko nie się uczyć :D :P Wybaczcie, że będę pisać rzadziej, ale muszę się trochę w międzyczasie pouczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Not - Chodź tu do mnie" " w sumie ja tez Cie moge przytulic ,ale nie wiem czy to dobre rozwiazanie.. jak Cie zaczniemy tu przytulac,to pewnie nici juz wogole beda z nauki.." A kij tam z nauką, kto by tam nauki żałował. Do przytulania ;) " ja tam osobiscila mobilizacji proponowalabym klapsa dla lepszej mobilizacji ..." O, to Ty taka sroga dominująca? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A że tak zapytam - bikini z futrem udziergane? ;) Jakby ktoś chciał obejrzeć, to dodałem nowe zdjęcia z Wrocławia: http://dreamer.y0.pl/ Jeśli nie otworzy się na początku okno z dwoma galeriami do wyboru (Oława, Wrocław) to krzyczeć mi tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ,ze ja to sie nie bardzo znam :P dzisiaj nawet ja pstrykalam fotki zimowemu krajobrazowi,ale sa ajkies takie bez wyrazu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , no Wrocław nocą , śnieżną zimą .... zaraz bendem plakać .... ....moja młodość ....chmura..i durna.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie ma co się znać. To nie sztuka nowoczesna. Albo się podoba albo nie. I tyle. Mi dzienne fotki zimy też wychodzą przeważnie bez wyrazu. Nie potrafię dobrze oddać tego wspaniałego ogromu bieli. Dlatego zauważyłem, że jedyne co ratuje, to jakiś obiekt/ treść zwracająca sama w sobie uwagę. Wówczas można jakoś pokazać w ten sposób zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyssany, proszę, nie płacz. Bo jeszcze się ogłoszę artystą - że takie wzbudzam swymi "dziełami" emocje i zacznę zadzierać nosa i w ogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planowałem więcej zdjęć wrocławskich. Ale mróz wybił mi to z głowy. Pilot nie chciał działać, a mój statyw akurat jak na wzrost dla krasnoludków i stabilny niczym pijany góral na Giewoncie, gdy wieje halny. Ale może za jakiś czas znów się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyssany -prosze tylko sie nie rozrzewniac nad tym co bylo przykre.. no fakt-ciezko oddac ogrom bieli..to co piekne dla oka jakos inaczej wyglada w obiektywie aparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno - otóż to. Obiektywy, choćby nie wiadomo jak świetne i jak zaawansowane, w porównaniu do konstrukcji naszych oczu to jak wykałaczka do promów kosmicznych. Ale to też ich zaleta. Bo można uzyskać ciekawe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm...nieznajoma powiadasz;) moze nie spinaj sie aztak bardzo ,ze musisz zagadac...moze kiedys samo cos wydarzy sie spontanicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli wraca do mnie radosc zycia, chwilami chcialabym gory przenosic i lamac konwenanse,wychodzic poza ramy wlasnych mozliwosci,niestety narazie ograniczaja mnie pewne elementy ,ale jakby nie bylo podoba mi sie sam ten stan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×