Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

Czy ja mówię o anoreksji ? :D Wręcz przeciwnie ! Jedna dziewczyna przy Twoich wymiarach wygląda jak szkielet, a inna normalnie :) Choć ze względów medycznych powinnyśmy przytyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie czarujmy się... Większość Mężczyzn woli chude... Tylko, żeby miały czym oddychać :P I właśnie przez to kobiety się odchudzają... dla Facetów :O A np. magazyny. pokazy mody ? Wszyscy promują anorektyczny wygląd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubię szczupłe. Ale nie żeby musiała każda kość wystawać. I też bez przesady, że tylko mega-szczupłe i w ogóle. Ale też nie stosuję kryterium - tylko takie i takie, bez względu na wszystko. To by było bzdurne. Moja Ktosia była bardzo szczupła i była super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damo - ale te dwa zdjęcia to były jako różnica, czy podobieństwo? ;) Obie fajne. Ale w przypadku tego zdjęcia w stroju kąpielowym łatwo zrobić cyfrowe "odchudzanie" :P I pogrubianie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... jeśli szczupła stanie koło kobiety o krąglejszych kształtach, to 90 % Mężczyzn (i kobiet) wybierze tą chudszą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie sie zdecydowanie nie podoba ta chuda,nic w niej seksownego :O ta grubsza na serio bardziej interesujaca pomimo pewnych mankamentow a moze panowie niech sie wypowiedza.. ale jesli chodzi o biust -to masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli miała być różnica, to mi się jednak bardziej podoba kandydatka nr 2. Choć może to kwestia zdjęcia. No i nie mówię, że 1 mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mankamentów nie widzę :P Ale w sumie, przecież to wszystko to i tak nie najważniejsze. Może któraś z nich jest wredna wiedźma i w ogóle. Albo po prostu jest typem do mnie nie pasującym. Wówczas to podobanie się nie ma najmniejszego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a 'propos -a gdzie ta z pierwszego zdjecia ma wciecie w talii i biderka,przeciez to sa typowo kobiece atrybuty.. uwierz ,ze gdyby stanela kolo niej taka o bardziej klepsydrowatych ksztaltach ,to wiekszosc wlasnie na niz zwrocilo by uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się ładuje, ale już widzę, że będzie z niej niezła laska :D Jakbym była facetem, to kto wie ? :P Ale po przeróbce oczywiście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee-a mnie sie nie podoba nawet po pzrerobce zwroccie uwage na jej jedna noge w kostce...jakas taka za bardzo wycieta i niezgrabne te nogi ma w lydkach ,a i twarz malo imponujaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno - nie o to chodzi. To tylko kwestia jakości wykonania. Chodzi o to, że okładkowe kobiety są oderwane od rzeczywistości. Kiedyś nawet Kate Winslet po jakiejś okładce powiedziała, że nigdy tak nie wyglądała jak na niej i nie chciała by tak wyglądać. Idę się pomrozić na wyprawie. Kto ze mną? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×