Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

Kobiety czasem zachowują się, jakby się urwały z choinki. Samotność to nie koniec świata, czasem jesteśmy na nią skazani, bo widocznie tak będzie nam lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen - to nie tak.. myślisz, że brakuje nam faceta, a to chodzi o to, że to jest w nas ( ta pustka ) i po prostu już tacy jesteśmy. Ja uważam , że nie zasługuję na samotność, ale przez moje głupie dotychczasowe życie już tak mam. Nie popisałaś się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no.."mikolaj od kogos"" Ale to było spodziewane. Bo wiedziałem, że jedzie. Choć zawartość niespodzianka. I miła? Tajemnicza - jaką tajemniczą wielbicielkę? Ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyssany5
na pewno nie majonez :) Pod koniec lat 70-tych zaczęto badać fenomen praktycznie niewystępowania chorób krążenia miażdżyca , zawały ) oraz depresji i nerwic Eskimosów. Ponieważ głównym ich pożywieniem , dostarczającym ponad 40 % energii do organizmu były tłuszcze ( inne populacje około 20 % i przekroczenie tego prowadzi do powstawania wielu chorób ) oraz fakt , że praktycznie Eskimosi spożywają bardzo mało warzyw ( witaminy ) dlatego zaczęto szukać przyczyny ich dobrego zdrowia fizycznego i psychicznego . W ten sposób odkryto rolę omegi -3 na funkcjonowanie tych dwóch układów. Okazało się , że Eskimosi spożywają 10 razy więcej tego tłuszczu niż przeciętny Europejczyk. I wtedy dopiero zaczęto badać dokładnie rolę tego tłuszczu na pracę różnych narządów oraz systemu nerwowego. Mózg ludzki zbudowany jest w 2/3 z jednego ze składników tego kwasu. Podjęto różne badania dotyczące wpływu niedoboru tego tłuszczu i wyniki okazały się szokujące. W USA nawet zaczęto od niedawna nawet leczyć samą omegą 3 i dietą antystresową ciężkie przypadki chorób psychicznych , nie wspominając już depresji, za bardzo dobrym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz not.-zycie jednak czasem robi niespodzianki:) to mile ze ktos byly pamiata ja tez przed swiatami zakopalam topor wojenny z moim ostatnim bylym-niedoszlym i zlozylam mu zyczenia,z poprzednim bylym tez nie jestesmy pogniewani:) i jeszcze odnowila,m kontakt z dobra kolezanka ,ktory urwal sie przez jej nienormalnego faceta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyssany5
omega -6 :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen - samotność to nie koniec świata ale na pewno go uprzykrza nieźle, ja na przykład jestem stworzona do zycia w rodzinie, kocham to, kocham być z kimś, razem zmagać się z codziennosciami i kochać się, a tu człowiek marnuje sie ;) nie ma kto poskromić wulkanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niestety... nie znam Twojego adresu przecież" Aaa, o tym mówisz. To nie tajemniczna nieznajoma, tylko bardzo znajoma - bo to moja była ciepła Ktosia. A teraz zmykam, choć trudno, gdy widzę, że tu taki ruch. A jak później wlezę to pewnie będzie echoo oo. Ale trudno. Trzymcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyssany5
mozę śladowe ilości z oleju lnianego . Omega 3 szybko się utlenia. Dlatego też ryb morskich nie powinno się smażyć na oleju. najwięcej omega 3 jest w oleju lnianym ( ponad 50 % ) ,ale należy go szybko spożyć , trzymać w zimnym i ciemnym miejscu , gdyż zawartość tego tłuszczu szybko spada. Dlatego Zagłoba mawiał że , trzeba siemię lniane spożywać , bo ma dużo oleum i popijać winem , aby oleum jako lżejsze wino do głowy dostarczyło i przez to oleum w głowie przybyło. Dlatego pił tyle.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyssany5
dobrze już dobrze , ma ...... ale tylko z Biedronki ! dawniej tak się czułem ... nic wspólnego ze jakąkolwiek zbereżnością , tudzież jakimkolwiek wyuzdaniem ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×