Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

my grzeszyć razem i osobno nie będziemy ... co by Padme pomyślała sobie o mnie ...:(:(:( i tak wogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotnie to jeszcze się jakoś da. Ale z kolegą się nie da i już :P Z koleżanką... z koleżanką to co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna M bed
witajcie goląbeczki :P :) ja tam dzisiaj grzeszyc nie zamierzam wlasnie jem obiad...po 10h pracy marzy mi sie tylko relaks..no chyba ,ze Not cos zaproponuje w ramach tego relaksu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę o takim teoretycznym przypadku...takiego bez palców... ja mam i nie grzeszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Panno, na pewno by się przydał masażyk na zmęczoną Pannę. Ale dzisiaj mi głowa odmawia posłuszeństwa. Chyba już na dobre przepaliły się obwody i dymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żadna złośliwość.. samotność to nie choroba więc nie smęćcie. :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak-masażylk dobra rzecz;)choc do tego glowa nie koniecznie potrzebna ,ale wybaczam :) milych snow wszystkim i 😘dla Nota-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Panno - 🌼 Głowa niepotrzebna, ale gdy nie funkcjonuje, to i masażyk nie wychodzi. Ale już się naprawiła :) A dzisiaj już ostatnie poprawki. Ostatniutkie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata681
co taka cisza na moim ulubionym topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich (pewnie nieobecnych). Także nową twarz :) Ja też muszę makówkę zregenerować. Bo dzisiaj cały dzień poprawki ostateczne. Już praca podrukowana. Jeszcze tylko spis treści zrobić i dodrukować jutro strony na kolorowo. I będzie finito. Ufff! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×