Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

Dameczko, nie jesteś żałosna. "Kulawym kowalem, który kuje codziennie" To moja kulawa perspektywa na najbliższe dwa tygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu :( a od rana w radiu Floydzi i tu tesh Floydzi :(( wszędzie Floydzi a ja mialam isc na koncert do spodka na autralian pink floyd i co ?? facet mnie porzucił po 5 latach :((((( i pewnie pójdzie na ten koncert z kimś innym ja sie chyba zastrzele dzisiaj :((((((((((( robie herbate a tu "wish you were here..." :((( baranka w sciane sobie walne z rozpaczy chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie od razu ale zbiegło się mniej więcej z propozycją spakowania walizek i ucieczki z tego kraju... wiec tak sobie mysle ze zaniedługo zaspiewam sobie w samolocie "w zyciu piekne są tylko chwile..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad decyzją jeszcze sie zastanawiam ale... chyba zaryzykuje, nic mnie tu nie trzyma już, w zasadzie nikt... (heh a w Trójce własnie Rojek śpiewa 'nieodwage") może faktycznie spakować walizki i zobaczyc gdzie mnie poniesie los?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znałem nieodwagi. Ale Rojek ma super teksty. A Trójka - świetny wybór :) Mnie jeszcze 15 dni trzyma. Później bezmiar możliwości. I bezmiar chaosu. (Nieodwaga lepiej brzmi :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tjaa, akurat walentynki. Mnie nie będzie trzymać od 15. od około 12.30 ;) Walentynki w tym roku są mi obojętne. Na stanowisku Walentyny wakat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to biore wakat walentyny a co :P kartke z serduchem na poczcie chce mieć z tej okazji :) a tak na poważnie to zakładam piżame i zakopywujem się w kołdre i oglądam filma, dzieki za poprawe humoru i milego wieczoru życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będzie potrzebne CV, list motywacyjny i referencje :P A co tam! Jest aplikacja to trzeba brać, póki się nie rozmyśli kandydatka na wakatka ;) Na tej poczcie wp, czy pana listonosza/panią listonoszkę mam pofatygować ;) Ja już też się zakopałem pod koc i oglądam filma, ale sobie zaglądam (taka przerwa na reklamę ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową Koleżankę 🖐️ Już chciałam Cię dobić i ''zapodać'' Pink Floyd-ów, ale sobie daruję :D Walentynki... jak co roku... przed telewizorem ... pewnie puszczą jakąś beznadziejną komedię romantyczną... tylko na to czekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie że dzisiaj jest najgorszy dzień w roku? najbardziej depresyjny czy coś :) i co my teraz zrobimy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczemuż takowy właśnie? Ja już zrobiłem - zrobiłem sobie dzisiaj wolne od kucia ;) Za to robię wypis z mojego pamiętnika uczelnianego :P I patrzę na daty sprzed dokładnie 6 lat i sobie przypominam zdarzenia. I widzę ten szmat czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrolodzy tak ustalili, jakieś straszne rzeczy sie dzieją na niebie wiec trzeba sie bać :) a ja nie zrobiłam jeszcze nic i nic też robić nie zamierzam oprócz rzeczy koniecznych.... idem psa wysikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×