Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

Przepraszam... coś się kafeteria zawiesiła :( Panno M. - trudno jest mi coś stwierdzić tylko po monocytach i bez norm... właściwie nie za bardzo mogę udzielać Ci tutaj rad... jako że studiuję... przykro mi :( Musisz udać się do lekarza i nie ma się czym stresować - wszystko będzie dobrze :) Trzymam kciuki 🌼... naprawdę bym Ci pomogła, ale nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niemozliwe...nikt od wczoraj tu nie zaglada:( przeciez to jest niemozliwe ,zebym wystraszyla tym utworem..;) albo wszyscy ukladaja sobie zycie i przestali byc samotni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same zbiegi. Tylko nasłuchiwać, jak zaraz ujadanie psów i pościg będzie słychać. Ooo, za mną już z kaftanem biegną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D no jakis taki dziwny zbieg..,ale chyba nie okolicznosci;) tylko zbieg Nas wszystkich :) a..prawie ,ze wyjasniona sprawa mojego zdrowia,tzn najgorsze wykluczone! bylam dzis u lekarza,a to o czym wczoraj pisalam to podwyzszone to podobniez od lekow psychotropowych( boze-strasznie to brzmi :O) ktore biore..choc wezelki widac golym okiem ,ale jutro ide do dentysty zeby leczyc...Damo-wiesz o co chodzi...?a poza tym wciaz szukam pracy,ale musze uruchomic reszte "trybow"mobilizacyjnych ;) a co u Was nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto nie maszeruje , ten ginie - hymn Legii Cudzoziemnskiej . a tak chciałoby się usiąść , przytulić i odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kucie. A właściwie to dzisiaj niekucie, bo mi mobilizacja na pysk padła - jak ten misiek polarny na górze w reklamie, co śpi jak kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyssany -madre a zarazem proste przeslanie:) w mysl tego "jesli jestes na dobrej drodze to i tak cie rozjada ,jesli tylko na niej stoisz" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O reklamę chodziło mi odnośnie kafe. Jak pisałem posta to mi tam misiek spał. Myślałem, że tak cały czas, bo raczej nie zwracam uwagi na reklamy. IMHO - jeśli jesteś na dobrej drodze, nic nie jest Cię w stanie rozjechać, nawet ruski czołg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prosta to droga :D pełna zasadzek i kolców niech próbują rozjechać , może im się uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×