Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

Patologia jest wszędzie, w domach dziecka też. Myśląc o cofaniu się w czasie ze swoim (wg ciebie nieudanym życiem) pomyśl o tych co mieli gorzej.. rak, amputacje kończyn itd. To co nam się przydarza to niekoniecznie jest coś co chcieliśmy.. uważam że warto z tym wdać sie w walkę... ot bo to nas ogranicza. Ale pogodzić się, nie, to nie dal mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz o mnie Damo...? A wiecie ,ze cos jest z tym dzisiejszym depresyjnym dniem-wszyscy jacys dobici... ale mi juz powoli mija im blizej konca dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crow-rak ,amputacja -oczywiscie ,ze sa rozne nieszczescia,ale nie wiem czy jakbysmy mieli oceniac range to gorsze... pomysl sobie ,ze zachoruje na raka taka osoba ,ktora cale zycie cierpiala i taka ,ktora zyla normalnie ,ktora miala w zyciu milosc w jakiejkolwiek postaci,ktorej nie ograniczaja w zyciu bledne schematy wpojone zw dziecinstwie...pomysl teraz ktora osoba bedzie bardziej cierpiec....bo jestem przekonana ze jedna z nich bardziej..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobici? o.O Nie bywam "dobity" od kiedy zdałem sobie sprawę że jestem sam. Odkryłem że tak jest mi najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to jest mieć normalnie w życiu... co to kurwa jest norma? Sorry.. nie no okej.. normę stanowi większość.. i niech tam jej bedzie. Się nie zamierzam czepiać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia czarownica
nie ma takiego czegoś jak gorsze nieszczęście...moim zdaniem każdy przeżywa swoje osobiste tragedie i tego nie da się porównać...a cierpienie jest wpisane w nasze życie, niestety albo stety,nie mnie to oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jest dla mnie norma-wszystko co chcemy robic,robimy i nie biczujemy sie emocjonalnie za to...pomimo ze chcielismy to zrobic i nadal bysmy chcieli..ale wpojono nam ,ze za wszystko musimy przepraszac i ze wszystkiego sie tlumaczyc...w obliczu tego typu problemu egzystencja posrod-spoleczna jest bardzo utrudniona ,czasem wrecz niemozliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam -ja sie nie boje koszmarow ,lepsze to niz cierpienie realne ,poza tym ja mam taka swiadomosc senna ,ze jak sni mi sie cos zlego to wiem ze to i tak niemozliwe,bo sie obudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia_
Proszę zagłosujcie na moją walentynkę: www.ilovemilka.pl/vD8AD7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa mi pęka i nie mam w domu nic przeciwbólowego i nie chce mi się wyjść do sklepu, poradźcie coś :) tylko nie mówić żeby ucinać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo...jestes? potrzebuje Twojej pomocy odnosnie wynikow badania krwi,bo dzis odebralam ,a nie dostalam sie do lekarza...bedziesz wiedziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×