Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

Gość Tajemnicza Dama
No wiesz :D A co dokładnie Cię tak rozbawiło ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
To komplement ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
Ale odpowiedz :D A innym to już nie dobranoc ? :( 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smak mojej samotności to gorycz życia. Moje życie miało być całkiem fajne; takie się zapowiadało. Tym czasem moje małżeństwo to kanał. Przez to właśnie czuję, że nic innego mnie nie czeka tylko samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i nowych,ktorych widze jest kilkoro:) no i nie udalo sie... to cos to miala byc nowa praca...ale niestety bardzo ciezko bylo rowazyc bilans korzysci i strat jej zmiany i pozostalam narazie pzry starej-meczacej i nie-ambitnej wogole,tak wybralam -czy zaluje-tylko tych korzyscie,ktore zauwazalam pzry rozwazaniu.. no coz..zycie toczy sie dalej,przynajmniej poki co..ale coraz bardziej jest mi w nim zle ,pomimo walki i nie poddawania sie,coraz bardziej jestem niezadowolona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
Ślub ? :O Po ślubie, to już kaszana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
Czester - czytałam Twój temat i choć zupełnie się na tym nie znam, twierdzę, że żona czuje się zaniedbana. Zamiast wciąż odkrywać coś nowego, rozwijać się, jej światem stało się dziecko i gotowanie obiadków. Nawet nie wiesz jak to może zmienić człowieka. Jak Twoja Żona ma czuć się spełniona i szczęśliwa ? Okaż Jej trochę więcej tzw. miłości... jeśli nie chcesz z Nią rozmawiać, to chociaż zrób coś, dzięki czemu poczuje się Ona doceniona ;) Powodzenia Stary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slub..moze i piekna uroczystosc i wydarzenie ,ale niestety w moje zycie nie jest ono wpisane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
Zaraz znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
Wyssany - nie chcę Cię urazić, ale masz doświadczenie w tych sprawach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statystycznie ok. 60 % jest zadowolonych i szczęśliwych , a że reszczie się nie udaje .....tak jest szczęście nie jest jakieś wyjątkowe , jest bardziej powszechne niż się sądzi ...zwłaszcza na kafeterii :) a Panna znowu kracze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
Wszystko się kiedyś kończy... nawet miłość. Wypala się, więc według mnie... jeśli coś i tak, i tak się wypali, nie warto nawet tego rozpalać... (jak to poetycko zabrzmiało :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się nie dokłada i nie pilnuje ..to gaśnie - normalne przecież i nie wszystko , bo znowu rzucę statystyką i powalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
Jasne, że nie kraczesz :O :( Masz prawo się wyżalić, a my spróbujemy Ci pomóc ;) Na basen chodzę :D Kiedyś chodziłam bardzo często, a teraz sporadycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebym ja to wiedziala czemu tak jest to robilabym wszystko co mozliwe ,aby to zmienic.. powod -nieznany,byc moze jakies fatum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×