Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pętelka40

15 letni ojciec a 18 letnia mama

Polecane posty

Gość dziwne to wszystko
dla mnie to tez jest prowokacja, wiek i rodzaj szkoly mi nie pasuja. Npisala ze zostaly jej jeszcze 2 lata nauki a zawodowki sa przeciez 2 letnie :o a poza tym jaka normalna baba zastanawialaby sie nad kasa (bo o to jej tylko chodzi) jak corce grozi solidny wyrok za sex z osoba nieletnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacyjny topki
no właśnie w tej sytuacji najwazniejsze becikowe dla autorki :) ech komuś się nudzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaameeeliaaa
Fanka Doduni>> a o jakiej odpowiedzialności można tu mówić??? Laska bzykała się z 15-latkiem i liczyła na jego refleks? Do tego jak już się stało, to co się stało, to nie potrafiła przez 15tyg się przyznać?? Może liczyła na to że problem sam się rozwiąże? Teraz to jedyne co pozostaje, to założyć sprawę o alimenty rodzicom chłopaka jako jego prawnym opiekunom. Pętelka:) co z Twojej córki za orzeł że w wieku 19lat ma jeszcze do zaliczenia 2 klasy zawodówki? [przy czy zawodówka to właśnie 2 klasy]Pewnie do jednej klasy chodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od momentu
kiedy wprowadzili gimnazja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ucieło mi awałek wiec jeszcze raz: ludzie kochani, od kiedy 19latki maja jeszcze przed soba 2 lata nauki skoro zawodowki sa dwuletnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowokacja... Pewnie zainspirowana sprawą najmłodszego ojca Alfa tylko że temu dodała pare lat... Słaba prowokacja a bzykanie zostawia się odpowiedzialnym ludziom najlepiej dorosłym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaameeeliaaa
Aw ogóle, to matka wie że córka od 2 lat spotyka się ze szczeniakiem i nie reaguje?? Ja to bym do bólu z moim dzieckiem rozmawiała. Jak bym widziała że gadanie nie przynosi skutku, to bym do lekarza zaciągnęła żeby piguły przepisał. Ma laska szczęście że wcześniej si to nie stało bo by jeszcze przed sądem za uwiedzenie małolata wylądowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prokowacja czy nie ....
juz sie przyzwyczailam, ze strach zadac pytanie na forum, bo zawsze mowicie, ze to prowokacja, albo wyzywacie .... ehhh Mi sie wydaje, ze najlepszym sposobem jest wpisanie ojceic nieznany w akcie urodzenia, zeby corka nie miala problemow z prokuratura, poza tym dobrze, gdyby skonczyla szkole, albo chociaz kursy, zeby pozniej miala sie gdzie zaczepic. Becikowego nie dostanie jesli nie byla u lekarza w 10 tygodniu ciazy, moze jakos da sie dogadac z ginekologiem? Pozdrawiam i zycze duzo dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sa rodzice
wiecie co, przeraża mnie jak dzieci bawią dupą w tak młodym wieku. Czy te matki nic nie tłumacza swoim dzieciom skąd się biora dzieci, a zwłaszcza matki córek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawsze dla mnie
a ten chłopak chociaż ma skończone 15??Bo może jeszcze córeczka do pudła za pedofilie pójdzie siedzieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedewszystkim to żadna prowokacja. To prawda ,że córka nie chciała się uczyć. Nie zaliczyła 2 lat podstawówki. Potem w gimnazjum miała kłopoty w nauce. została przeniesiona do gimnazjum dla dorosłych. Miała skończone wtedy 15 lat. zaliczyła 6 semestrów i teraz musi jeszcze zrobić zawodówkę. Nie będę się tłumaczyć bo widze że potraficie tylko bluzgać na kogoś. Nie po to ten temat zakładałam. A jeżeli chodzi o becikowe to oczywiście że mnie to interesuje i o jakiś fundusz po to żeby miała jakiś start. Ja też przecież jej nie zostawię bo to moja córka i ją kocham i będę za nią ze wszystkich sił. I jeszcze jedno. Ja robiłam wszystko żeby do tego nie doszło, ale stało się i trzeba dalej żyć. A takie coś można zrobić wszędzie , nie tylko w domu.. Ja pracuję i mąż też więc nie miałam jej pod kontrolą cały czas. Dziękuję wszystkim ,którzy nie krytykowali. Kończę z tym temetem bo to bez sensu. Miło było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becikowe mozna otrzymac jezeli pierwsza wizyta u lekarza miala miejsce do 10 tygodnia no wlacznie z 10 tygodniem mi tak gina powiedziala bo ja bylam w 11 tygodniu kiedy karte ciazy dostalam i napisala specjalnie w karcie ciazy 10 tydzien zebym potem dostala to becikowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lac w dupeeeee
no ładnie wychowałaś córcię, pewnie to bezstresowe wychowanie, a tak mówią, że dobrze mieć dzieci, dzieci fajne są jak małe a najgorzej jak urośnie o takie coś, że idzie przez jeden dzień osiwieć, o nie. Córka pełnoletnia, chciała dziecko to niech teraz zapierdala nocami na jego utrzymanie. Ty będziesz bawić to zaraz ci drugie przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nieeeee
ona jako pełnoletnia powinna odpowiadać sądownie za seks z małoletnim, do więzienia z nią, tam ją nauczą komu się daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaameeeliaaa
Autorko, piszesz o tym że starałaś sie zrobić wszystko żeby nie dopuścić do takiej sytuacji, ale nie byłaś w stanie pilnować jej non stop. Przecież wychowanie nie polega na ciągłej kontroli tylko na wpojeniu pewnych norm moralnych i zasad. Dziecko wychowuje się od pierwszych dni życia,a nie wtedy jak zacznie sprawiać problemy. Właściwie to nie wiem czemu się tym tak ekscytuję. To co się stało już się nie odstanie, najważniejsze żeby teraz pomóc młodym rodzicom[nie wyręczać ich] bo tak jak ktoś wcześniej napisał, jak będziecie z mężem wychowywać im dziecko to za chwilę przyniosą do domu kolejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaameeeliaaa
Brzydula, a ty nie wiesz że potocznie o takiej sytuacji mówi się że [dzieciaka do domu przyniosła]???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wrazenie,ze corka autorki jest niepelnosprawna umyslowo,tylko autorka nie chce sie do tego przyznac(kto by chcial..) Nie wydaje mi sie aby normalna,pelnosprawna umyslowo 18-latka zdecydowala sie na sex z 15-latkiem...Nie wierze.Tymczasem autorka twierdzi,ze oni sa razem od 2 lat,tak? Pomyslcie,czy znacie takie pary?I te jej problemy z nauka... Moze ona po prostu nie dorosla emocjonalnie,ma mentalnosc dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze chce jej zapewnic
start w zycie!!!!!!!!!!!!!!! kobieto!!! w jakim tym siwecie zyjesz???? noz sie w kieszeni otwiera!!!!to panstwo ma jej zapewnic z funduszu"start"!!!!!!!!!!o od czego ma rodzicow?????? zaciazyla z nieletnim i to my mamy ja utrzymywac????? dobre sobie-dobra matka z ciebie-zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnika877 az tak gleboko nie wnikam.Autorka pisala o innym problemie wiec na tym sie skupilam:) Czy Wy zawsze musicie czegos sie doszukiwac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka prawa na 1 roku
Po pierwsze, jeśli chodzi o "becikowe" to zgodnie z prawem jeśli będzie pod opieką lekarza przysługuje jej tak samo jak każdej innej kobiecie. Jeżeli jednak chodzi o alimenty, to gdyby chłopiec miał minimum 16 lat, to rodzice płacili by za niego alimenty, 18-sam byłby obciążony jednak chłopiec ma 15 lat (jest więc prawnie pojmowany jako dziecko a współżycie z dzieckiem jest karalne) dziewczyna może mieć więc spore kłopoty ... (tym bardziej że jest pełnoletnia) Jeśli natomiast chodzi o dziewczyne ... zawodówka?? lat 19 i jeszcze 2 lata do końca?? Widzę jedynie następujące opcje: 1) dziewczyna "kiblowała" w zawodówce 2) prowokacja 3) dziewczyna kiblowała w gimnazjum po czym z fatalnymi stopniami nie dostała się do żadnej innej szkoły jak tylko do Z(ety) ina dodatek zaszła w ciąże (a gdzie bylii rodzice??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula,no wlasciwie masz racje :) Nie ma co tego roztrzasac bo i tak czasu sie cofnie.Co do wsparcia finansowego od panstwa,to dlaczego nie??? Mogla tylko dziewczyna przyznac sie troche wczesniej.No ale to tylko potwierdza to o czym mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×