Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość takajednasobie

Zespol na wesele małopolska......Szukam....fajny i w rozsądnej cenie PORADZCIE

Polecane posty

Gość rbrebeanten
80% kapel i 99% dj-w ma duzo terminów wolnych :-p ale wy z tego kameleona to przegięliście :o przecież wy nie macie pojęcia o muzyce

Gość rbrebeanten
wedźcie na stronę i posłuchajcie Rock&roll is King :o totalna masakra ... a angielski to chyba z innego wymiaru :o:o:o

Gość Super zespół
zapomnijcie o zespołach nie ma większych partaczy,leserów,nierobów i cwaniaków. 800- 2500 za puszczanie muzyki z dyskietki i tępą gadkę do gości ? Najgorszy zespół !

Mi się wydaje, że najlepiej jest brać zespół z polecenia, ewentualnie gdy było się na weselu, na którym gał, albo na próbie. Ciężko jest ocenić zespół po mp3 na stronie :D My byliśmy na występie zespołu Dobra Zabawa z Kapeli Na Wesela w Warszawie, by się przekonać czy skorzystamy z ich oferty :D Z tego, co się orientuję niewiele zespołów oferuje taką możliwość.. A i nasze wesele będzie na Pomorzu, dojeżdżają;)

Gość Super zespół
z powodu nieznajomości nut i braku poczucia rytmu,moi byli juz koledzy wylali mnie z kapeli :o teraz błakam sie po weselach,sprzatam kible,zmywam naczynia,a w przerwach robię za pojemnik na sperme dla pijanych gości weselnych i niektorych - zaznaczam - dj-w,którym ochoczo zawsze robie genialnego loda i zawsze zpołykiem :classic_cool:

Gość Mysz:)ka
Zapraszam na moje forum ślubo-weselne z regionu Śląsk-Małopolska Adres: www.Wianeczek.pl Pozdrawiam!

Gość Dafnia_
Odświeżam temat. Szukam dobrego zespołu, najlepiej pięcioosobowy skład. Mieszkam w Grybowie. Dobrze, gdyby członkowie byli młodzi, energiczni, a nie w starszym wieku. Oczywiście ważne też jest doświadczenie, wolę, aby byli pewniakami. Szeroka gama instrumentów też się przyda, no i pomysłowość. Jakieś propozycje?

Gość Kinga9487583
Sprawdź sobie zespół ARIUS, z okolic Tarnowa, byłam z narzeczonym na próbie u nich, młodzi, zdolni, wiedza co robią, nam się bardzo spodobało, grają w dobrych pieniadzach, prowadza tez zabawy, cale wesele tak jak np. u nas beda, oczywiscie beda u nas grac, dobry repertuar dla kazdego dostosowany. bylismy u niejednego zespolu ale ten wydal sie nam najlepszy z posrod tych co sluchalismy. warto jechać i posluchac.

Gość AWART
Polecam zespół AWART. Pełna oprawa muzyczna, wszechstronny repertuar, wysoki poziom oprawy artystycznej i oczywiście dobra zabawa, 100% na żywo. Wokalistka, 3 wokalistów, gitara, saksofon, akordeon, klawisze, perkusja. Można się kontaktować pod tel.: 503 897 375 / 602 244 936 Lub pisać na mail: awart@onet.pl W razie zainteresowania prześlemy szczegółową ofertę, demo zdjęć i nagrania naszych występów.

Gość Gosia1600
Czy ktoś może był kiedyś na weselu gdzie grał zespół Popularni z Krakowa?? Jeśli tak to bardzo proszę o opinię

Gość Femme236
Ponawiam pytanie o Samych Swoich z Poznachowic Górnych - ktoś coś wie? Znam ceny widziałam filmiki na yt, moim zdaniem wymiatają chłopaki. nurtują mnie tylko trzy rzeczy: 1) czy długo graja cięgiem, bo słyszałam kapele które grały 4 kawałki a potem "na jednego" i pół godziny przerwy 2) jak im wychodzą zabawy, bo tego nie widziałam 3) gdzieś mi się obiło że puszczają kawałki z płytki, zamiast full live - to prawda? Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie, dawać znać!:D

Gość gość
Tango Luz - u nas grali, rewelacja, byliśmy z nimi już łacznie z naszym na 4rech weselach i zawsze było super.

Gość po slubie
Witam, a ja bylem ostatnio na weselu jak gral zespol z Bartkowej. Kapitalni sa. No i w drodze zarabiscie graja-)

Gość KapelaNEGRO
http://www.youtube.com/watch?v=X0N5i9vDfWc&feature=c4-overview&list=UUPPk-vgCfrniv6AnW54yNPQ Kapela NEGRO (Dawniej ForteBand) powstał w 2011 roku i tworzy go 5 młodych muzyków z okolic Szczyrzyca. Nie wątpliwie atrakcją naszego zespołu jest młody perkusista, który z łatwością radzi sobie z grą na tym instrumencie. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie.  Muzyka jest przede wszystkim naszą pasją i naszym hobby. Posiadamy szeroki i uniwersalny repertuar, który stale rozbudowujemy.Gramy wszystkie style muzyczne zaczynając od staropolskich walców przez polki, disco, rock, rock&roll, utwory instrumentalne itd.Do każdej z imprez podchodzimy indywidualnie i jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie z państwa strony.  Zawsze wkładamy dużo serca w to co robimy aby każda impreza z nami została na długo w pamięci gości bawiących się. Gramy tylko i wyłącznie na żywo. Podczas wesela prowadzimy wiele zabaw , i biesiade przy stołach. Każda impreza obsłużona przez nas ma swój niepowtarzalny klimat, i na długo zostaje w pamięci bawiących się na niej gości. Obsługujemy takie imprezy jak:  - wesela  - zabawy  - dancingi  - osiemnastki  - studniówki  - i inne imprezy okolicznościowe. *Skład Zespołu: Robert-Gitara Basowa/Basy Góralskie/Wokal Kuba-Trąbka/Wokal Krzysiek-Perkusja/Skrzypce Kuba-Saksofon/Klarnet/Wokal Wojtek-Keyboard/Akordeon *Kontakt: Kuba-794960266 Kuba-503616909 Z NAMI ZABAWA GWARANTOWANA !!!

Gość gość
Zdecydowanie Piano Band. Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że są z Limanowej, oczywiście grają w całej Małopolsce. Byłam na ich koncercie w Wieliczce.

Gość gość
Szanowni Państwo, ja byłem ostatnio na weselu w lokalu "Gościniec Banasiówka" i wszystko było super oprócz zespołu.Zespół który nazywa się "ALABAMA" Z KOCMYRZOWA to jedna wielka pomyłka,repertuar piosenek marny,sprzęt buczał im aż uszy bolały a gdy im zwóciłem na to uwagę to powiedzieli że to wina sali a przecież wcześniej byłem na imprezie sylwestrowej i dla innego zespołu sala była dobra,otrzęsiny kiepsko zrobione,brak w tym zespole prawdziwego wodzireja który by potrafił rozbawić ludzi.

Gość gość
Szanowni Państwo, ja byłem ostatnio na weselu w lokalu "Gościniec Banasiówka" i wszystko było super oprócz zespołu.Zespół który nazywa się "ALABAMA" Z KOCMYRZOWA to jedna wielka pomyłka,repertuar piosenek marny,sprzęt buczał im aż uszy bolały a gdy im zwóciłem na to uwagę to powiedzieli że to wina sali a przecież wcześniej byłem na imprezie sylwestrowej i dla innego zespołu sala była dobra,otrzęsiny kiepsko zrobione,brak w tym zespole prawdziwego wodzireja który by potrafił rozbawić ludzi.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować