Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość takajednasobie

Zespol na wesele małopolska......Szukam....fajny i w rozsądnej cenie PORADZCIE

Polecane posty

Gość gość
Serdecznie polecam zespół Lanser. Muzyka, jaką wykonują to po prostu extra.. na żywo jak się słucha.. noo extra. Byłem na różnych weselach na których grali zarówno dj jak i zespoły i ten zespół spisał się najlepiej. Z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin3k55
A ja mogę polecić zespół na wesele z Krakowa Show Time. Jestem świeżo po weselu i osobiście jestem bardzo zadowolony i gdybym miał wybierać drugi raz to wziąłbym ten sam zespół. Dlaczego? bo mają bardzo fajny repertuar, nie fałszują, nie są gburami i fajnie się nawiązuje kontakt, oprócz tego to robią krótkie przerwy, nie piją alkoholu co też jest ważne( byłem jako gość na takim weselu - porażka). Tylko ciężko u nich z terminem, my zamawialiśmy ich 2 lata wcześniej. Dam linka, jakby ktoś potrzebował: www.showtime.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Nie Ma Mocnych. Kapela jest z najwyższej półki i naprawdę ich profesjonalizm na weselach jest super. Świetnie się odnalazłam przy ich muzyce i spokojnie przetańczyłam całą noc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może popytaj u DJ Robo ( www.weselegram.pl ). On mi grał na weselu i fajnie to wyszło. Nie wiem jak tam sprawa wygląda z terminami ale myślę, że nie będzie tak oblegany jak te wszystkie kapele muzyczne które chyba wciąż są bardziej popularne niż didżeje. Cenowo wyszło bardzo przystępnie, a ludzie bawili się do białego rana. Sam bardo dobrze wspominam muzykę i całą obsługę mimo że uczciwie powiem że mało pamiętam z własnego wesela bo w takim byłem stresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że kapela Nie Ma Mocnych jest to kompletna kapela, bo nie tylko świetnie zagrała taneczne przeboje, ale także miała coś x wodzireja, bo doskonale zapraszała gości do tańca i miała orginalne pomysły na oczepinowe zabawy. Takim zespołem można na spokojnie bawić się do kończ świata i dzień dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli mogę coś polecić, to zespół Nie Ma Mocnych jest naprawdę ok. Grają bardzo fajnie. Wszystko pod humory gości. Wiedzą kiedy zwolnić, kiedy przyspieszyć. ilość piosenek naprawdę imponująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izazproszowic
Toporki polecacie ?? Byłam jak grali...strasznie gwiazdorzy ten wokalista a śpiewać nie potrafi ... łaskę robi że zagra dedykacje... a poza tym są drodzy jak na ten fałsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam również Nie Ma Mocnych, widziałam i słyszałam ich od kuchni i na scenie, bardzo zgrany band, widać że lubią się i to co robią, słychać to w każdym utworze i widać w przerwach. Świetnie się słucha, fantastyczna atmosfera, fajny repertuar. Dużo klasyki, ale i nowości! Dla każdego coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych okolicahc, to fajnie gra Nie Ma Mocnych. Znam się trochę na klimatach muzyczno - weselnych i dla tego ich mogę polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wesele, to jednak musi być zespół, a nie dj. Żaden dj nie zapewni dobrego i profesjonalnego zespołu. Na weselu nie ma co szczędzić, ale znam zespół co jest naprawdę bardzo dobry i nie zdziera tyle. To Nie Ma Mocnych i ich polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1212
bawił się ktos na weselu gdzie grał DESTON BAND interesuje mnie opinie o nich, jak długo graja jakie przerwy robią , czy fajnie bawią ludzi itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem z tych rejonów Polski. U mojej kuzynki na weselu grał zespół Nie Ma Mocnych. Naprawdę fajnie zagrzewali ludzi do tańca. Może z nimi się skontaktuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KornelaLewiecka
Byłam już na dwóch weselach w Krakowie i w Wieliczce na których grał zespół VervaBand. Energiczni Panowie prezentujący świetny repertuar i dla młodych i dla starszych gości, wszyscy bawili się świetnie. Grali praktycznie same hity, muzyka idealna do tańca, raz szybsza raz wolniejsza, ale nie jakieś smęty, a takie zdarzało mi się kiedyś na jakimś weselu słyszeć i to była porażka, można się było tylko bujać jak na szkolnej potańcówce. Ja mam wesele swoje w 2018 i już zarezerwowałam termin u nich bo wiem, że to będzie super impreza, jeśli oni ją poprowadzą. Polecam wszystkim. Dużo informacji o nich, o tym co i jak śpiewają znajdziecie na stronie www http://vervaband.pl/oferta/ warto sobie zaglądnąć :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skontaktuj się z zespołem Nie Ma Mocnych. Naprawdę na nich nie ma mocnych! są poprostu bajera:). Wszystko mają: muzykę, werwę i głos:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam Domelsów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny i w rozsądnej cenie i znający się na rzeczy to jest magnetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam zespół Nie Ma Mocnych z jak naj lepszej strony. Bawiłąm się dwa razy przy ich muzyce i za każdym razem bardzo mi się podobało. Gościom również. widać to było po ich zadowolonych minach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam zespół Nie Ma Mocnych. To jest ekstra ekipa. dają z siebie wszystko na weselu. Serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jednym z wesel trafiłam na Zespół Do Rana. Tutaj ich profil na weselezklasa https://www.planujemywesele.pl/28998-zespol-do-rana fajna muzyka grana na żywo, prowadzenie imprezy mega ciekawe i fajne, potrafią porwać całą publikę i gości do fajnej i przyjemnej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnym i muzykalnym zespołem jest Nie Ma Mocnych. Grali u mojej kumpeli na weselu i sprwdzili się na 200 %, a do tego kumpela opowiadała, że całkowicie bezproblemowi byli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo dobra strona! My właśnie tam znaleźliśmy Nie Ma Mocnych. Sprawdzili się w 100%. Od początku wesela, po koniec poprawin pełen profesjonalizm, a ich muzyka porywała ludzi do tańca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dju Buzi lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakoś nie mogę sobie wyobrazic dj;a na weselu, ale ja to pewnie wiekowa jestem i dla tego:). Mogę za to polecić zespół Nie Ma Mocnych. Są w swoim fachu świetni! Cały parkiet był zapełniony. Nie było gdzie nogi postawić. Mój mąż zmieniał koszule dwa razy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×