Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość www.ozonowanie.com

ozonowanie

Polecane posty

Gość gość
U mnie ozonowanie jest robione raz na pół roku. Mam córkę, która ma alergię na kurz, roztocza i takie rzeczy. Trudno się tego pozbyć, nawet jak się sprząta codziennie. Po ozonowaniu zapach jest obłędny, czysty, świeży jak po burzy. Jutro przyjeżdżają do mnie panowie właśnie z Airozone, wiele osób ich poleca więc sama skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w porządną klimatyzacje - polecam usługi firmy DTSSERWIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile trwało u ciebie ozonowanie z Airozone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około 2h z przerwami. Trzeba było na ten czas wyjść z domu, więc uprzedzam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego podczas ozonowania wychodzi się z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ozon ma właściwości dezynfekujące, więc żeby nie doszło do zatrucia pomieszczenie wietrzy się tak ze 2-3 godzinki. Później można już wejść do czystego, pachnącego pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie czy można tę firmę zamówić np. do dezynfekcji pomieszczeń w szpitalu/przychodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ozonowanie świetnie tam się sprawdzi. Do tej pory mam doświadczenie tylko z ozonowaniem mieszkań prywatnych, ale jak widzę (i czuję efekty) to myślę, że sprawdzi się też w takich pomieszczeniach, które wymagają niemal sterylności, a przynajmniej utrzymania czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź! Przekazałem informację wyżej i już planujemy ozonować praktycznie wszystkie pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilla34
Mnie ostatnio sąsiad opowiadał, że na starym mieszkaniu miał grzyba na ścianie z wilgoci. Dzieci mu chorowały i nawet nie wiedział czemu, aż w końcu znalazł tego grzyba. Usuwał środkami chemicznymi, malował mieszkanie na nowo i do farby dodał środku przeciwgrzybicznego, ale po miesiącu znów grzyb się pojawił. No i zaczął szukać innych metod, aż w końcu trafił na ozonowanie. Chyba się zastanowię, czy nie warto czegoś takiego w mieszkaniu zastosować, szczególnie, że mój partner jest alergikiem. Czytałam tutaj: http://www.alkonsystem.pl/alergeny-w-mieszkaniu-jak-sie-ich-pozbyc/, żeby właśnie ozonować mieszkanie. Jestem ciekawa kosztów, ale w sumie lepiej wydać na ozonowanie niż na leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto także pomyśleć o ozonowaniu wody. Jak wiadomo, jest to tak samo ważny składnik co powietrze. Ostatnio zaopatrzyłem się w specjalistyczne filtry służące ozonowaniu z oferty http://www.dualfiltry.pl/ . To kolejny element w życiu, który pozwala mi na zdrowe prowadzenie życia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tego typu problemy jest i rozwiązanie, tylko tak naprawdę tez trzeba wiedziec gdzie go szukac. Dlatego polecam Wam naprawdę mega profesjonalną firmę http://www.nawiewniki-szczecin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do osoby która zlecała ozonowanie przychodni w Airozone - ile was to kosztowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat wciąż na czasie jak widzę. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że ozonowanie to wybawienie dla alergików. mój chłopak ma alergię na roztocza i ciągle kicha, więc zamówiliśmy ozonowanie mieszkania. Jesteśmy z Warszawy i robiła to u nas firma Airozone. Poszło szybko, musieliśmy wyjść z domu na parę godzin i po powrocie powietrze było już świeże, chłopak nie kichał. polecam spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.02.20 Cennik Airozone znajdziesz na ich stronie :) cena zależy od powierzchni, ale jak dla mnie jest przystępna biorąc pod uwagę efekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Len 34
Moim zdaniem klimatyzacja typu split jest tańszy w użytkowaniu do domu, koszt instalacji takiej klimatyzacji może jest większy ale można lepiej dopasować moc urządzenia do powierchni domu, agregat klimatyzacji i tak montowany jest na zewnątrz budynku, obczaj parametry tego klimatyzatora i zobacz, ja czekam aż mi przywiozą fujitsu http://www.mirtor.com.pl/klimatyzacja-torun/ z czujnikiem podczerwieni który steruje klimatyzatorem i kieruje chłodne powietrze na źródło ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ozonowanie bardzo pomaga w zabijaniu alergenów, bakterii i grzybów, dlatego warto z niego na co dzień korzystać. Firma http://www.wofil.pl/ świetnie doradza co i jak i jakie urządzenie do czego, aby był git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godny polecenia producent generatorów ozonu to firma www.bitom.com.pl/sklep/ Oferują generatory wysokiej jakości w korzystnych cenach. Służą fachowym doradztwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę korzystać z usług firmy ozonującej niż samemu coś tam próbować. Już od jakiegoś czasu ozonuje u mnie firma airozone i sobie bardzo chwalę ich usługi. A powietrze po ozonowaniu aż chce się wdychać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam od dziecka alergię na kurz i odkąd zaczęłam ozonować co pewien czas to zauważyłam zmniejszenie objawów. Także alergikom polecam:) widzę, że airozone to popularna firma, też z ich usług korzystam i są profesjonalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekloczyk2
Ja wynająłem firme airozone i mi ozonowali samochody i klimatyzacje więc wszystko super :) Polecam regularnie czyścić klimatyzaję! Mnóstwo bakterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaa222
dziękuję za polecenie airozone, wreszcie udało mi się znaleźć dobrą firmę! przeprowadziłam ozonowanie w samochodzie, tapicerki, klima, niestety w samochodzie kiedyś palilam więc musiałam oczyścić teren:) Myślę też o ozonowaniu mieszkania ;) Probowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaa0
Polecam firmę airozone! Bardzo się wystraszyłam, bo mój psiak chorował i dzieci mam w domu więc było dużo zarazków... jedyną opcją było właśnie ozonowanie. Teraz już jestem spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też ozonuję co roku z airozone, najlepsza firma :) Testowałam wiele, ale nie zawsze wszyscy się do tego przykładają niestety.. Regularnie ozonuję mieszkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×