Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mężczyźni są mądrzejsi od kobi

Mężczyźni są mądrzejsi od kobiet!

Polecane posty

Gość Mężczyźni są mądrzejsi od kobi

Mężczyźni są mądrzejsi od kobiet! I nie chodzi tu wcale o to że kobiety są głupie z natury bo nie są i świadectwem tego że nie są głupie z natury są takie przypadki jak Maria Curie-Skłodowska. Ale większość kobiet po prostu chce być głupia bo tak im wygodniej! Nie chcą się rozwijać intelektualnie, nie interesuje ich nauka, badania naukowe. Mają przy tym bardzo prymitywne zainteresowania typu malowanie paznokci czy nakładanie makijażu. Wielcy generałowie, wielcy przywódcy świata, wielcy wynalazcy, wielcy naukowcy, Kopernik... wszyscy wielcy tego świata (z nielicznymi wyjątkami) byli mężczyznami. Kobiety to bardzo prymitywne i puste istoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kobiety to wory na
spermę i taka jest ich rola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscioe dlatego faceci
mysla fiutami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż jest w tym dużo racji
18:42 [zgłoś do usunięcia] oczywiscioe dlatego faceci mysla fiutami W końcu ktoś musi myśleć... właśnie dzięki tym fiutom macie dziś durne baby telewizję, radio, pralki, lodówki, zmywarki, mopy... gdyby nie te fiuty to dziś tkwiłybyście w epoce kamienia łupanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dodac nic ująć =D
18:42 [zgłoś do usunięcia] bo kobiety to wory na spermę i taka jest ich rola 18:42 [zgłoś do usunięcia] oczywiscioe dlatego faceci mysla fiutami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty też masz jakies problemy
z myśleniem, bo nie zauważyłeś, że część kobiet się nie maluje i nie interesuje ciuchami i kosmetykami a znaczna część oprócz tego że robi sobie makijaż rozwija się zawodowo, naukowo i ma pasje. W przeciwieństwie do bardzo "mądrych" mężczyzn, spędzających wolny czas z piwem przed telewizorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziszaaaa
sorry. to co piszesz jest zalosne. ale co prawda to prawda niektore kobiety nie znaja swojej wartosci. ja na przyklad chce sie uczyc i lubie nauke i wiem ze jestem madrzejsza od nie jednego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopernik była kobietą
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziszaaaa
gdyby nie kobiety to was huje nie blyo by na swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sziszaaaa
buahaha nie rozśmieszaj mnie! to powiedz mi może ile wynalazków wymyśliły kobiety? jaki wkład w rozwój cywilizacji mają kobiety poza rodzeniem synów!? wszystko co osiągnął człowiek to dzieło męskich rąk! Nawet Curie-Skłodowska był mężczyzną! Telewizja, radio, komputery, samoloty, helikoptery, samochody, sprzęt agd, broń masowego rażenia, papier, ogień, elektryczność, koło... wszystko to to dzieło męskich rąk! Jedyna zasługa kobiet jaką mają dla rozwoju cywilizacji to to że rodzą synów którzy potem wymyślają te rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziszaaaa
musze isc do kibla bo zaraz sie posikam ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby zawsze istniało
równouprawnienie to wtedy zobaczylibyśmy ile wynalazków i dokonań naukowych byłoby owocem pracy kobiet. Poza tym nawet już w XX wieku zdarzały się kradzieże odkryć dokonanych przez kobiety przez ich przełożonych lub współpracowników mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owejfpdosf
18:57 [zgłoś do usunięcia] gdyby zawsze istniało równouprawnienie to wtedy zobaczylibyśmy ile wynalazków i dokonań naukowych byłoby owocem pracy kobiet. Poza tym nawet już w XX wieku zdarzały się kradzieże odkryć dokonanych przez kobiety przez ich przełożonych lub współpracowników mężczyzn. Nie rozśmieszaj mnie etym równouprawnieniem! A Curie-Skłodowska to niby w XIX wieku kim była? Albo Joanna Żubr - sierżant armii Księstwa Warszawskiego odznaczona Virtuti Miltari? Tudzież Emilia Plater bohaterka powstania Listopadowego? Mądre kobiety zawsze miały szansę i mogły się wykazać co potrafią! I ile ich było? Na palcach jednej ręki by je zliczył! A dziś takie równouprawnienie i jak to się kobiety wykazują? Że w polityce chcą jakieś miejsca dla kobiet specjalnie rezerwować w wyborach bo się tak pchają do polityki że miejsc brak... Albo w nauce! Ile kobiet idzie na wymagające kierunki studiów? Większość z tych co decydują się na studia wybiera jakieś marketingi durne byle mieć papier bo na bardziej wymagające studia są za głupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
urocza teoria ... wzruszylam sie :) dobrze ze marzenia nie bolą :P a tak powaznie podjscie i tok rozumowania autora rzeczywiscie uwłacza jego płci :P heh bo kto inteligentny generalizuje i klasyfikuje ludzi takiami durnymi kategoriami i tak prostymi i banalnymi wnioskami :) przynajmniej humor mi poprawiło to co przeczytalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby som gupie i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komornik61
jestescie wszyscy porombani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie to wali... wystarczy ze ja i moj maze jestesmy nadprzecietnie madrymi ludzmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bussinessmann
Autorze Nie obraź się, ale musisz mieć wyjątkowo tępą matkę, skoro tak sądzisz o kobietach:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"heh bo kto inteligentny generalizuje i klasyfikuje ludzi takiami durnymi kategoriami i tak prostymi i banalnymi wnioskami przynajmniej humor mi poprawiło to co przeczytalam" sorry, ze sie wtrace, ale to jest generalizacja sama w sobie i zaprzeczenie postawionej tezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak twierdzisz, to ciekawa jestem skąd się wzięło tyle kobiet stawiających na pracę, samorozwój, realizację, karierę etc. Nawet kosztem rodziny. Tutaj na kafeterii jest dużo takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skoro tak twierdzisz, to ciekawa jestem skąd się wzięło tyle kobiet stawiających na pracę, samorozwój, realizację, karierę etc. Nawet kosztem rodziny. Tutaj na kafeterii jest dużo takich." to akurat jest argument w drugą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha

Ja tam jestem kobieta inżynier i ta dyskusja się mnie nie tyczy😅🤓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mężczyźni są niedorozwinięci bo później dojrzewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×