Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Demollaa

Po cholere ta baba włazi na mój profil na NK

Polecane posty

Gość Wyślij wypowiedź
Do cholery, bądźmy dorosłymi ludźmi. To, że byli razem, ale już nie są nie znaczy, że mają się teraz nienawidzić, albo udawać , że sie nie znają... Rozstanie w pokoju jest szczytem kultury i dojrzałości i klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demollaa
I właśnie tego sie obawiam, że może zacząć pisać jakieś głupie komentarze :( Z tego co słyszałam jest cholernie zazdrosna o wszystko co sie rusza. Może źle zrobiłam przyjmując jego zaproszenie ale przecież nie jestem dzieckiem, zeby się ukrywac i traktować go ja wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
23:33 [zgłoś do usunięcia] taki loos Jesli on o swojej zonie pisze do obcej (juz) kobiety takie rzeczy to znaczy ze jest gowno wartym ch*jem ktoremu zona juz nie wystarcza. aLE SKORO CHCESZ ZEBY cIE WYKORZYSTAL TO PODKLADAJ I ZACHOWUJ JAK SZMATA TYLKO PAMIETAJ ZE W ZYCIU WSZYSTKO WRACA WSZYSTKIEGO DOBREGO Rzeczywiście ... Szczyt mądrości, dorosłości tudzież dojrzałości ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki loos
Martika wirujący seks jesli wkurzanie innej kobeiety sprawia Ci przyjemnosc to moze czas sie leczyc pusty prózniaku. Dziewczyny ja nie napisalam ze nie mozna bylego zaprosic do znajomych na glupiej nk czy nawet wymienic czasem smsa ale trzeba uwazac zeby nie przerodzilo sie to w cos niebezpiecznego -przyjaznic zawsze sie mozna znam to z wlasnego zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki loos
Wyślij wypowiedź a Ty ile masz lat ze jestes taka dorosla i dojrzala jesli mozna wiedziec ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety ktore tu pisza
stracily cnote w wieku 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demollaa
Martika wirujący seks - widzę, że jest ci wesoło z tym co sie dzieje, mi natomiast sie nie uśmiecha jak pomysle co ona może wyczyniać. A wiecie kto mi przetłumaczył, ze nie trzeba tkwić w żalach i nienawiści?? Mój obecny partner, który również ma w znajomych swoją była dziewczyn (mężatke). Wie, ze do mnie pisze i stwierdził jasno, że "lepiej jest być przyjacielem niż wrogiem "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zaraz tu sie pobija
😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdnmjnmnmjhg
"Faktycznie jestem od niej o 100 razy ciekawsza ale jej konto na moim to juz przesada " ale z ciebie wredna cipa Demolla Takaś piękna? Jak na razie to ona jest jego żoną i twój wygląd nie ma niec do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
taki loos : wiek to tylko liczby i nie stanowią o wartości, doświadczeniu czy mądrości człowieka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tak front zmieniłaś
Demolla? Zaczęłaś ostro a skończyć chcesz jako Matka Teresa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demollaa
kobiety ktore tu pisza stracily cnote w wieku 16 lat Uśmiałam się do łez :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety ktore tu pisza
wiedza ze mowie prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a daj sobie spokój
każdy może wejść na Twoje konto, nawet tu na kafe czasem wklejają linki do czyichś kont - to już taki portal. Możesz ją zablokować, ale tak naprawdę to wystarczy ją olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki loos
Wyślij wypowiedź ale jadnak nie przyznalas sie do wieku :)) jesli chcesz sie wymądrzac albo klucic to jakis osobny temat sobie skombinuj bo tutaj ktos prosi o pomoc i staramy sie pomoc. A to co napisala Demollaa o tym ze lepiej jest byc przyjacielem niz wrogiem bardzo mi sie podoba :) tez tak mysle . Poprostu wczesniej sie nie zrozumialysmy i myslalam ze robisz na niego "zasadzke " ;) A to ze ona podglada Cie na nk to niewazne nie ma sie czym przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka..22
Jak ona naprawdę będzie miała coś do ciebie, to już się postara żeby jej mąż cię ze swoich znajomych wyrzucił... Na wszystko co w twoim profilu napisze masz wpływ bo wszystkie komentarze możesz skasować albo nawet zablokować ich dodawanie. Ciebie porostu cieszy sprawianie przykrości innej kobiecie, być może zal ci ze twój ex wybrał ja a nie ciebie i w ten sposób próbujesz podnieść sobie samoocenę. Ale cokolwiek by pisał, to jednak jej przysięgał ze nie opuści i będzie kochał a ty możesz być co najwyżej wspomnieniem z młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenia z cienia
a ja uwielbiam wprost UWIELBIAM romansować z żonatymi jeleniami na nk. I wieżcie mi, oni są bardzo chętni :D Tylko czekają żeby pogruchać na boku i umówić się na randkę ;) Mam obecnie takich trzech i zaczynam urabiać czwartego. Marzy mi się spotkać takiego, który będzie się opierał. Jakieś wyzwanie chociaż :D Piszę na blogu o tych moich podbojach. Jak mnie która żonka lub i fagas zdenerwuje to dam żonce linka do poczytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demollaa
" Faktycznie jestem od niej o 100 razy ..............." Widziałam jej zdjęcia i stwierdziłam fakty. Nie jestem zakłamana i nie uwirze, że Wy nigdy nie mierzycie i oceniacie urody innej kobiety w stosunku do Was samych :). Smieszne :D A co do Twojego wpisu hdnmjnmnmjhg " Takaś piękna? Jak na razie to ona jest jego żoną i twój wygląd nie ma niec do rzeczy" Masz racje ona jest jego żoną i to dzieki mnie ;). Bo to ja najpierw zerwałam zaręczyny a ona wskoczyła na moje miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
taki loos: pisze się "kłÓcić" Pani dorosła nie grzesząca mądrością :) Wybacz, ale to Ty Ją obrażasz i zamierzasz się kłÓÓÓÓÓÓÓÓÓcić :) Ja tu tylko udzielam rad. "aLE SKORO CHCESZ ZEBY cIE WYKORZYSTAL TO PODKLADAJ I ZACHOWUJ JAK SZMATA TYLKO PAMIETAJ ZE W ZYCIU WSZYSTKO WRACA WSZYSTKIEGO DOBREGO" Ps. Jestem mężczyzną, więc nie pisz do mnie vel "podałAŚ" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wam ta Demollaa
wodę z mózgów zrobiła :D Ładnie poprowadziła to prowo:D Zaraz wykreuje się na świętą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona Martika wirująca
ksenia z cienia jak takas madra to daj linka :) posmiejemy sie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guruburu
cyt Demollkaa "Masz racje ona jest jego żoną i to dzieki mnie . Bo to ja najpierw zerwałam zaręczyny a ona wskoczyła na moje miejsce " aleś ty prosta babo... won mi z monitora bo się zrzygam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demollaa
Tak więc sami widzicie, że chce byc tylko jego przyjaciółką albo jak ktoś tutaj napisał - wspomnieniem z przeszłości na dobrej stopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki loos
Skoro pisze się kłÓcić Panie ortograficzny to czemu napisałes kłÓÓÓÓÓÓÓÓÓcić. :) Za dużo tutaj ó :) jeszcze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jestes na n-k
to po prostu ryzykujesz ze KAZDY moze wejsc na twoj profil kiedy chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka..22
"Masz racje ona jest jego żoną i to dzieki mnie . Bo to ja najpierw zerwałam zaręczyny a ona wskoczyła na moje miejsce " widać ze żałujesz... No ale cóż za złe decyzje się płaci, musisz się z tym pogodzic i zyc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ludzie wy chyba nie czytacie komentarzy nitka napisala Ciebie porostu cieszy sprawianie przykrości innej kobiecie, być może zal ci ze twój ex wybrał ja a nie ciebie i w ten sposób próbujesz podnieść sobie samoocenę. Ale cokolwiek by pisał, to jednak jej przysięgał ze nie opuści i będzie kochał a ty możesz być co najwyżej wspomnieniem z młodości. a gdzie autorka chce sprawiac i jak przykrosc tej kobiecie? no co ma sobie moze wykasowac profil czy zdjecia? ludzie nie dajmy sie zwariowac, kazdy normalny czlowiek ma prawo utrzymywac znajomosci z kim chce, w tym z bylymi. moj maz od czasu istnienia nk wymienil ze swoja byla nawet pare maili i co mam go zabic czy sie powiesic? wiadomo znali sie x lat, byli razem x lat to sie odzywaja. on ma zone ona meza czy to znaczy ze maja sie zamknac w 4 scianach i odciac srodki przekazu? mnie zupelnie nie obchodzi o czym pisze z byla i jak czesto, zyje swoim zyciem i nie mam najmniejszego zamiaru szpiegowac poczynan mojego meza, w koncu jest ze mna a nie z nia. naprawde nie wiem co takie zony maja w psychice zeby przegladac namietnie profile innych lasek w profilu meza. chyba ze im zal i maja niska samoocene. zeby nie bylo, pisze jako kilkuletnia zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ksenia...
wiesz ksenia jest w tym dużo racji... faceci aż piszczą za takimi romansami... nawet przez cyber uwielbiają seks uprawiać... potem pewnie włażą na te swoje nieciekawe żonki, ale ja lubię taki cyberek od czasu do czasu. Z jednym to nawet zaczeliśmy na tela, ale boi się żony bo tylko on dzwoni, mi nie karze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka..22
jak ona mu powie "albo twoje wspomnienia z przeszłosci albo ja" to nie łudź sie ze wybierze ciebie. Sorry takie jest zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
taki los : nie ośmieszaj się. Napisałem tak, żebyś raz na zawsze zapamiętała jak się pisze kłÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓcić :D Nie dawaj głupich, komrpomitujących Cię komentarzy . Zawołałem żonę, żeby Jej pokazać jaka z Ciebie "mądra, dorosła i dojrzała Pani" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×