Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Demollaa

Po cholere ta baba włazi na mój profil na NK

Polecane posty

Gość kacalupkado
---> the best man for a job żeś się ośmieszyła kobito teraz :D sama chyba nie czytasz lub tępa jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demollaa
guruburu - nie rzygaj bo ci klawiatura siądzie i nie będziesz mógł mnie obrazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki loos
Bardzo się cieszę że mogłam swoją skromną osobą zapewnic całej Twojej rodzinie troche rozrywki :) Przynajmniej to wam sie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manioscc
Demollaa jesteś zwykłym małym człowieczkiem i prawda o tobie wychodzi między wierszami. I nie chodzi mi o to nk, czy o rozmowy z żonatym facetem, bo uważam, że jeśli żonaty chce zdradzać to i tak zdradzi i kobieta, z którą to zrobi nie jest niczemu winna. Nie o to mam więc do ciebie pretensje, ale o to, że przebija z tego co piszesz twoja pogarda dla ludzi, choćby dla tej żony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
Prosta sprawa, śmiechu było po pachy. Żeby na przyszłość nie być tak żenującym polecam jako wieczorną lekturę "Słownik ortograficzny" :) Dobrej nocy i przyjemnej lektury :) W tym roku w liście do Mikołaja, zamiast plasteliny poproś jednak o ten słownik :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demollaa
Dziekuje the best man for a job za twoja wypowiedź. Mnie też nie interesuje o czym mój obecny partner pisze ze swoją ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez cos powiem
autorko dobrze ze chcesz być z byłym na stopie koleżeńskiej, baaardzo dobrze. Ale nie rozumiem twojego problemu z jego obecną żoną. Napisałaś że przyjęłaś do znajomych JEGO więc czemu obawiasz się komentarzy od niej?? ---chyba nie masz jej w znajomych???? ---a może niczym szesnastolatki chcące się "wykreować" na nk masz 50 zdjęć w galerii robionych przez samą siebie przed lustrem, w ostrym makijażu, miniówce i pysku wydymanym na kształt sztucznie pokazywanego buziaka, przy czym w ustawieniach prywatności masz zaznaczone, że każdy (a nie tylko znajomi) mogą dawać ci komentarze, oceny, widzą twój nr gg i nr telefonu???? Jeśli trafiłam z tym ostatnim pytaniem to mogę powiedzieć szczerze jesteś dziecinną pustą szmatą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad niby wiesz co on o niej
mówi , widocznie nikt Cie juz nie chce jesteś , sprana jak mucha po wojewodzkim nikt jej teraz nie chce po takim starym dziadku wiec postawila na sex buhahaha smieja sie z niej ,Ty bylas 7 lat w zwiazku...powaznym on juz ma zone i juz na nia wygaduje wiec chwile z nia jest wiec proste masz jakies 30 lat i jestes sama ZAZDROSC a zegar biologiczny tyka!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demollaa
a ja tez cos powiem - dziękuje za miłe słowa co do mojej osoby. Mój profil jest całkowicie ukryty, oprócz zdjęcia głównego. Nie mam jej w znajomych ale mopże przecież wejść na męża kopnto i wpisać od niego. Jego żona natomiast ma strone otwartą i tak jak piszesz ma 50 zdjęć przed lustrem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki loos
do Wyślij wypowiedź : :D tym co piszesz pokazujesz własnie jaki jestes dorosły i na poziomie .. Mysle ze błędy ortograficzne są do przyjęcia bo to każdemu moze się zdarzyc a jak ktos sie urodził kołkiem i chamem to już tego nie zmieni nawet gdyby znał cały słownik ortograficzny na pamięć jak Ty . Dobrej nocy i miłego poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan patrzący z boku
"Jego żona natomiast ma strone otwartą i tak jak piszesz ma 50 zdjęć przed lustrem " co nie mogłaś się powstrzymać, by jej nie przysrać? Strasznie jej nienawidzisz, to się czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj jej linka ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demollaa
Jaka zazdrość?? przecież zrywając zaręczyny dobrze wiedziałam i czułam, że z tym człowiekiem nie chce spędzić reszty życia :). Jestem grobo przed 30 i nie interesuje mnie ślub bo wole udzielać się zawodowo. Na ślub przyjdzie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosc bije od Ciebie
a po co Ty wlazisz na jej profil moze wlazlas zobaczyla i teraz wlazi do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] taki loos co ty pierdolisz. sama jestes chamką a wyslij grzecznie i kulturalnie ci o tym powiedzial. widac ze prawda w oczy kole tepa dziewucho. bronisz sie resztkami honoru teraz. zal mi cie aLE SKORO CHCESZ ZEBY cIE WYKORZYSTAL TO PODKLADAJ I ZACHOWUJ JAK SZMATA TYLKO PAMIETAJ ZE W ZYCIU WSZYSTKO WRACA WSZYSTKIEGO DOBREGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez cos powiem
yyy no to się pomyliłam co do twojej osoby, teraz mi głupio-sooorki:) Ma dostęp do jego konta, to pewnie widziała o czym piszecie i teraz wchodzi do ciebie z zazdrości, może trochę z myślą że ją zaczepisz, napiszesz jej coś niemiłego a wtedy będzie dręczyła małżonka że za to co jej napisałaś powinien cię usunąć ze znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki loos
coca coca a Ty co sie wtrącasz ? :D pytal Cie ktos o zdanie czlowieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki loos gubisz się tępa babo. ponizej zacytuje twoja wypowiedź . "Jesli ktos pisze na forum takie rzeczy musi sie liczyc ze kazdy ma swoje zdanie na ten temat."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demollaa
Nie chce mi się już tłumaczyć, bo każdy będzie miał i tak odmienne zdanie. Możecie myśleć co chcecie. Dziękuję Wszystkim za odwiedzenie mojego topiku i za wyrażenie swojego poglądu na mój temat. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes grubo przed 30
czyli 23 tak?? bo to jest grubo przed 30 :) on pewnie z dwa lata po slubie :) albo dwa lata z nia to zaczelas z nim chodzic jako 13 lata gdziessssss hahahahahah tak? baaaardzo powazny zwiazek , a decyzje podjelas jako 20 latka brechtttttttttttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Demollo
Nie ukryja pani własnej zazdrości, nie ukryje pani podardy z jaką pani pisze o tamtaj kobiecie widać wyraźnie, że strasznie pania boli, że to ona z nim jest wprawdzie może i pani zerwała, ale jak on mógł się chajtnąć i to z taką fajną lachą, prawda? ;) 50 fotek, hmmm, zapewne niezła lacha z niej i żal Demolli dupsko ścisnął ;) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewa demolla bo prowo
się dupło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demollaa
Acha i jeszcze coś napisze :) Oczywiście, ze weszłam na jej konto - dlaczego ??, przez zwykłą ciekawość. Weszłam z konta mojego partnera bo ma opcje niewidoczny. Weszłam tylko JEDEN RAZ. Ona natomiast wchodzi codziennie na moją strone i dlatego dziwi mnie po co tak częsta. OK raz pewnie, niech wejdzie, popatrzy - ciekawość ludzka rzecz :)ale nie codziennie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste ze zal
jak tamta robi fotki przed lustrem to musi byc zgrabna i w miare ladna :) a ta sie ukrywa :P zeby jej przypadkiem jakis ksiaze nie odnalazl;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz kurooo
wlazłas raz i teraz bedzie sie na Ciebie patrzyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeś sie Demolla ośmieszyła
razem z tymi co cę tu bronili. Wredna sucz z ciebie, to się czuje w każdej wystukanej przez ciebie literce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jako zona powiem
tak :) jak moj maz dodal sobie byłą to kilka razy wchodzilam na jej profil bo dopiero wtedy mialam okazje ja zobaczyc , nie znałam jej , wiec sobie wchodzilam nawet z dwa razy dziennie , pozniej mi mineło :) hehe kobiety tak maja ale i tak maja dziką satysfakcję on jest mój , jej nie :) chociaz to ona z nim zerwała bo był dla niej za dobry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja jako zona
no i dokładnie :) w koncu coś madrego ktoś napisal :) wolno Ci to Twoj maz :) Twoj i tylko Twój :) i taka demolla moze sie wkurzac tylko to jej zostało :) Jak Ci demolla tak przeszkadza usun profil :)...nie przezyjesz bez profilu zapomniałem :P bo moze Cie jakis byly odnajdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×