Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Demollaa

Po cholere ta baba włazi na mój profil na NK

Polecane posty

Aż się odechciewa mieć męża. A odpowiedź na Twoje pytanie jest prosta. Boi się, że mąż ją zdradza albo niedługo zacznie, a że jesteś atrakcyjna i jej mąż się za Tobą ugania, to może myśleć, że z Tobą. Biedna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś Ty kera wymyslila
poczytaj troche wypowiedzi to tamta jest szczsliwa demolla jest w glebokiej frustracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he kera przegapiła
najlepsze mianowicie to, że demolka pazury aż zagryza z zadrości myslała, że facet będzie ją opłakiwał, cierpiał, błagał na kolanach a on tymczasem się... ożenił:D zerwała z nim, bo pewnie chciała, by za nią biegał jak pies za suką a tu nie wyszło to teraz pretensja do jego żony, oczernianie nie wiadomo o co polewka z tej demollki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsze takie baby co się
rzucają na cudzych mężów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutikolo
mniejsza o tę żone i o nk,ale z niego to niezły hooj jest,skoro obsmarowuje jej dupę do ciebie.Pomyśl dziewczyno,potrzebny Ci taki fałszywy koleś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililalaaaaaaa
Małolata jesteś i tyle Wdupie ci ię poprzewracało Grubo przed 30 Smiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet to dno jak to zwykle
ale ta durna dzida się cieszy nie dość , że poświęciła takiemu choojowi kilka lat życia to teraz jeszcze się w to pcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właściwie to są siebie warci
ten dupeczek i autorka... Szkoda tylko tej żony, bo marnuje zycie z takim dupkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie popisałaś się autorko
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka jest debilem
"Chociaż z drugiej strony to współczuje jego zonce bo gdyby wiedziała co on o niej wypisuje to przez dzień by osiwiała :)" co za radość!!! dowartościowałaś się w ten sposób że on o niej tak mówi? a ty myślisz że co mówił o tobie przez te 7 lat? jej tez pewnie mówi że sie przypierdoliła do niego jego była eks i się nie chce szmata odczepić....tacy są faceci a ty nie masz innych zajęć niż życie przeszłościa? eks to eks....daj mu spokuj....ciągniesz się jak jakies widmo za nim i jeszcze marudzisz że ci żona wchodzi na profil.... jakbym tą żona była to jeszcze bym ci w pysk dała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudne ma życie
masz dziewczyno problem ze sobą.po co z nim kontakt nawiązałaś? żal ci że jemu sie udało w życiu? jesteś pewnie bardzo nieszczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no żenada
autorka chce teraz wyjść z twarzą, i sie tłumaczy że on ją zaprosił do znajomych, a ona biedna tylko przyjęła zaproszenie...a wcześniej pisała że eks jej się zwierza i na żone napierdziela.....po za tym pomyśl dziewczyno jak ona wpadła na pomysł żeby do ciebie na nk wchodzić......sama przecież tego nie wymyśliła....jej kochany mężuś musiał jej powiedziec że jego eks natrętna narzeczona się do niego przywaliła a ona robi bardzo dobrze że wchodzi!!! powinnaś wiedzieć że ona o tobie wie i mieć się na baczności!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka uciekła na dobre
ci co byli za nią nietęgo się poczuli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mój profil wchodziła
była mojego męża, nawet się nie znamy, nawet nie dodałam jej do znajomych a ona właziła mi na profil i komentowała moje zdjęcia, że ładnie wyszłam że coś tam, zablokowałam galerię. A w między czasie mojemu mężowi wypisywała że jest pantoflarzem bo nie chce się z nia spotkać. Może twój były wchodzi na twój profil z konta żony, żebys go nie widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes gupiom lafiryndom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×