Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

spadam bo mi ręka zmarzła od trzymania myszki :P dobrej nocki Kochane,spokojnej przede wszystkim ;) Ja będę grzeczna(z przymusu) więc i Wy nie szalejcie ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, Mamo! Ajjjj, tak jest lepiej, jak się siebie ma. Pytałam o to, o czym wtedy rozmawiałyśmy na gg, ale nikt nic nie słyszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perespone trudno:( i tak chyba poczekamy z tym do lata bo jakoś nie wyobrażam sobie ewentualnie przeprowadzać się zimą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, zimą trochę gorzej... ale moze do lata coś sie jeszcze urodzi :) Miłej relaksacyjnej kąpieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) jak będziesz miała czas to napisz mi tą ulice ze szkołą:) 🖐️ dobanoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak a propos Dnia Babci (piosenka/wierszyk z naszego dzieciństwa) „U babci jest słodko” Kiedy tata basem huknie, kiedy mama cię ofuknie, kiedy patrzą na człowieka okiem złym - to do kogo człowiek stuka, gdzie azylu sobie szuka, to do kogo, to do kogo tak jak w dym? U babci jest słodko, świat pachnie szarlotką. No, proszę, zjedz jeszcze ździebełko i głowa do góry! Odpędzę złe chmury i niebo odkurzę miotełką. Nie ma jak babcia, jak babcię kocham - bez babci byłby kiepski los. Jak macie babcię, to się nie trapcie, bo wam nie spadnie z głowy włos! U babci jest słodko, świat pachnie szarlotką. a może chcesz placka spróbować? Popijasz herbatkę i słońce nad światem już świeci jak złoty samowar. Wszystkie wnuki, nawet duże, nawet takie po maturze, nawet takie z długą brodą aż po pas, niech do babci lecą z kwiatkiem i zaniosą na dokładkę tę piosenkę, którą śpiewa każdy z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja 30 min temy dopiero wstalam, ale to dlatego ze pozno poszlam spac, zreszta jak mam dzien wolny to zazwyczaj dlugo spie :P Kochane pamietajcie, ze dzisiaj dzien babci:) Ja niestty mam juz tylko jedna babcie, a ta ktora juz nie zyje razem ze sw. pamieci dziadkiem byly najwspanialszymi ludzmi jacy chodzili po Ziemi :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wogóle nie mam dziadków:( ale mój D. ma dwie babcie i dziadka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ajjj ja tez już nie mam dziadków, a co do wierszyków... Pierwszy deklamowałam w zerówce i brzmiał mniej więcej "póki komar morza nie wypije... " nic więcej nie pamiętam:) W dzien kiedy w zerówce obchodziliśmy swięto dziadków i byli oni zaproszeni, przyszła do nas początkująca dziennikarka naszego legnickiego radia "EL" (dzis juz nieistniejacego) i wiecie kim była ta młoda dziewczyna? To była Maga Mołek:) O wypowiedź poprosiła m.in. mnie i kazała wyrecytować wierszyk do nagrania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, o jaaaaa :):):) Ja mam dwie babcie, mój M. ma dwóch dziadków, pradziadka i jedną babcię, ale tu się nie obchodzi DB i DD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka;) Niechaj Dziadzio z Babunią tak nam długo żyją, Póki komar z muchą morza nie wypiją. A ty mucho i komarze pijcie wodę powoli, Aż się Dziadzio z Babunią nażyją do woli. mój synek to w przedszkolu mówił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pamiętam taki wierszyk: Babciu,Babciu co ci dam,jedno serce które mam,a w tym sercu róży kwiat,Babciu ,Babciu żyj sto lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy babcia była mała to sukienkę i fartuszek krótki miała. Małe nóżki chude rączki i lubiła jeść cukierki oraz pączki. Ref. I co , i co , że babcia nam urosła , że lat ma trochę więcej niż ja i brat i siostra. I co , i co , to ważne że mam babcię , że bardzo kocham ją i śpiewać lubię z nią. A gdy dziadek był malutki , to nie nosił adidasów tylko butki. Nie miał wąsów ani brody , no i nie chciał jeść marchewki tylko lody! Ref. I co , i co , że dziadek urósł trochę , że lat ma trochę więcej niż dwa plus trzy plus osiem. I co , i co , to ważne że mam dziadka , że bardzo kocham go i lat mu życzę sto! Dawno temu babcia z dziadkiem w piaskownicy się kłócili o łopatkę. Dziś na spacer idą sobie , a gdy wrócą ja im kawę dobrą zrobię. Ref. I co , i co , że trochę nam urośli , że nie są dzieciakami , że ważni z nich dorośli. I co , i co , to ważne że są z nami , niech żyją długi czas i zawsze lubią nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjjj 🖐️ Właśnie się dokształcałam na innym topiku, jak napisać zakochu­je bez gwiazdki cenzury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I udało ci się ? Bo mi nie:( nie mam pojęcia jak to zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widać powyżej, nauczyli mnie :) Napiszę Ci potem na gg, bo do 12 muszę jeszcze dzwonić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj- "A ja pamiętam taki wierszyk: Babciu,Babciu co ci dam,jedno serce które mam,a w tym sercu róży kwiat,Babciu ,Babciu żyj sto" lat -to uniwersalny wierszyk mojego Synka na wszystkie okazje,wystarczy zmienić adresata:P Jak się nauczył na urodziny taty to tak obskakuje wszystkich po kolei :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Mama:) też go znam ,jest napisany na poprzedniej stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkoich - ja wlasnie sie obudzilam - spalam po nocnym dyrzurz:) Dzisiaj dzien dziadka, eehhh szkoda, ze juz zadnego nie mam. Moj tata w tym roku pierwszy raz obchodzi to swieto, nigdy nie chcial byc dziadkiem, a jak rpzyszlo co do czego to jest teraz z wnuczek i z siebie dumny jak paw :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama się zaklina, ze ona będzie złą babcią i że nie lubi małych dzieci. Zobaczymy za jakiś czas, chyba, że brat będzie pierwszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×