Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Lilka-to Śnietnica niedaleko,Ciotka mojego M jest tam dyrektorką szkoły ;) Mochnaczka też nie daleko ale tych drugich miejscowości nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie teraz uświadomiłam że jak miałam 22 lata to poznałam mojego D.:) Przeprowadziłam się do Łodzi jak miałam 21 lat a rok później go poznałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczka18
http://puzz.waw.pl/?p=nqZpVXK22PM1 zapraszam do faniutkiej gry mozna wygrac troszke kasy nie sa to duze pieniadze ale zawsze jakis grosz sie przyda :-) ja wygralam 98zl :-) teraz czekam na pieniazki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha,niunieczka-weszłam na tą stronkę,wygrałam 7,80zł ale za rejestrację potem musiałabym wysłać smsa za 6zł +VAT:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Lilka - 22 lata to magiczny wiek :) a co do zdec to ja na fotach wychodze beznadziejnie dlatego tez zawsze musialam pelno robic i cpos z tego wybierac hehe . Ale co ci szkodzi zalozyc konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojego D. poznałam przez radio:) wtedy jeszcze internet nie był tak dostępny jak teraz.Siedziałam sobie któregoś wieczora w domu i słuchałam radia i trafiłam na taką audycje gdzie się dzwoniło jak się chciało kogoś poznać ( to było takie lokalne radio ),a że mieszkałam w Łodzi od niedawna i miałam bardzo mało znajomych to stwierdziłam że co mi szkodzi spróbować. Telefon się rozdzwonił ale dzwonili głównie z ofertami seksu za kase:( wkurzyłam się sama na siebie.D. zadzwonil po tygodniu,fajnie się z nim rozmawiało więc się z nim umówiłam ( w miejscu publicznym gdyby się okazało,że pzory mylą ).Dzisiaj jesteśmy 4,5 roku po ślubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby Radio P.? Mi się wydaje, że jak się nie zaryzykuje, nie poszuka, nie da się znaleźć, to raczej ciężko może być. Dlatego trzeba dać szczęściu szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj-ja mojego też przez radio poznałam,tyle,że CB ;) Ja jestem dosyć wyszczekana ;) i to go ujęło,bo gadałam ze swoim kolegą z klasy(wtedy dużo osób miała CB) a on znał Janusza no i się "wbrekował" mówiąc językiem radiowym ;) i się umówiliśmy,mama mnie nie chciała puścić,miałam wtedy 16 lat,ale powiedziałam,że stanę sobie gdzieś gdzie mnie nie zobaczy jak podjedzie samochodem...i tyle było z postanowienia,bo jak tylko podjechał swoją super bryką cienkiem to od razu wyskoczyłam z ukrycia:P:D zaczęliśmy się spotykać i tak już zostało ;) W marcu minie 9 lat jak się znamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persephone -tak:) Tak więc Lilka do dziela,szczęściu trzeba pomagać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja dzisiaj gotuje grochówke,dawno nie jadłam i jakoś mnie naszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj-z jakiego grochu?z połówek ? Mój M lubi z jaśka świeżego grochówę,ale co się potem dzieje...hoho:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jaśka:) pewnie też się będzie działo ale jakoś przeżyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gotuje tylko z jaśka,chociaż musze spróbowac z innego, bo w sumie to nigdy nie próbowałam z innego.Moja mama zawsze robiła z jaśka ,teściowa też więc ja też zostałam przy tym grochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jest jeszcze z połówek,taka gęsta jest,do tego daję podsmażaną kiełbaskę i makaron i M jest w siódmym niebie. Lubię też krem z zielonego groszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakodowałam sobie, będę musiała kiedyś ugotować, tylko nie wiem, czy tu znajdę taki groch... Nawiasem mówiąc, grochówka kojarzy mi się z dzieciństwem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Wiecie co, bardzo podoba mi się piosenka Lidii Kopanii "Carnavale Veneziano" a nie mogę je ściągnać, bo nigdzie jej nie ma:( Może któraś z Was coś poradzi?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×