Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Izabelko-ja jestem przyzwyczajona do wyjazdów mojego M,całe nasze wspólne życie pracuje w rozjazdach ;) tylko teraz jak był w domu dłużej to się przyzwyczaiłam do jego obecności ;) To Twój K jest z Zakopanego???To moje rejony,tzn ja z Okolic Nowego Sącza ;) Ajjj-pewnie,że Kingusię wyślij do babci ;) Ja gdyby nie te inhalacje które muszę obojgu robić to też bym Kacpra wysłała do którychś dziadków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich planów wysłania Kingi na całe ferie chyba nic nie wyjdzie.Dzisiaj się dowiedziałam że przyjeżdza mój szwagier z rodzinką do Polski i 21 lutego będą chrzcić synka,a to sam środek ferii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjjj, zdrowiej! Mama, uśmiechnij się :) Iza, nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale za czasów, jak jeszcze jeździliśmy do siebie z M., nasza podróż trwała około 12 godzin ;) Będzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Iza tylko może nie jedź pociągiem bo jeżdżą ostatnio strasznie.Żebyś nie utknęła gdzieś w polu bo okaże się że jest trakcja zerwana:( A nie jeżdżą takie autobusy gdzie są tylko miejsca siedzące?Moja koleżanka takim jeździ z Łodzi do Elbląga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mama nawet nie żartuj że jesteś z okolic Nowego S :-D Ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ajjjj - jest jeden autobus z poznania ale jak juz pisalam wczesniej w wakacje byl calkiem zapelniony i nie bylo miejsca a ogolnie wole jezdzic autobusem...obawiam sie tylko ze przez te ferie zimowe moze nie byc miejsca ale chyba zaryzykuje, bo pociagiem i tak z powrotem bede musiala jechac....do Zakopanego jest tylko 1 autobus o 22:15, do Krakowa mniej osob jezdzi wiec moze pojade autobusem do krakowa i pozniej do zakopanego ale to tez bym musiala jechac autobusem o 21:45 inne jezdza wczesniej ale nic mi to nie daje bo bym byla w Krakowie ok 2-3 w nocy :p i coz ja bym tam biedna dziecina robila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Iza na trochę kombinacji masz z tą jazdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane postanowilam sie odrobine dowartosciowac hehe :) Jestesmy z moim K razem 4 lata, wczesniej marzylo mi sie zycie zakonne wiec w sumie facetow mialam w d...a wczoraj sobie z moim K. rozmawialam, ze zrobie sobie na 1-2 dni profil w sympatii i sprawdze swoja atrakcyjnosc :p no wic podalam inne miasto, wiek 21 lat :p bo i tak mlodo wygladam jak na moje juz prawie niestety 27 :((( zdjecia takie tam zwykle dodalam i czuje sie teraz taka dowartosciowana :) od wczorajszego popoludnia 21 facetow sie do mnie odezwalo przedzial wiekowy od 19 do 31 lat :p wiec profilek sobie juz usune skoro sie dowartosciowalm heh, teraz moj K. mi pozazdroscil i tez sobie zalozyl zeby siebie sprawdzic...teraz tylko siedzi przed kompem i czeka i narzeka ze juz godzine ma profil a jeszcze zadnej wiaodmosci nie dostal! hehe...moze glupi pomysl, ale warto sie czasem nawet w tak beznadziejny sposob dowartosciowac i dowiedziec sie, ze nie jest z nami tak zle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xauzi - w zeszlym roku jechalam pocigiegiem pelnym kibicow bo jechal az do Katowic bo hyba w sosnowcu byl mecz...nawet pamietam jedna piosenke "dzisiaj Zaglebie dostanie ch** po gebie " :p w pociagu w Rawiczu wsiadlo pelno policjatow uzbrojonyh po zeby i pelno na kazdej stacji ich bylo...ledwo wsiadlam do wagonu taki pociag byl zapelniony, do przedzialu dostalam sie wraz z innymi dopiero po ok 4 godzinach jazdy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ,dobre Iza :) Ale musze przyznać że masz wyrozumiałego faceta,ja bym miała od razu afere w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xazui-a od której strony NS? bo ja w stronę Gorlic ;) Izabelka-mój M też by na takie coś nie poszedł;) ja tu z Wami piszę a on się pyta a kto to a skąd a gdzie a po co? :P Ajjj- jak tam gardełko? Lilka-a Ty gdzieś znowu znikła?;) Ewelinka witaj :) dobrze,że już po choróbsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mój M też nie lubi takich profili, for też nie(chyba że o grach) . W ogóle ostatnio jak siedziałam na forum w domu to podszedł do kompa.Nie zdążyłam wylogować i zobaczył tylko "Dyskretne smyranie" :-D wie nawet jaki mam nick.Mówił nawet że zobaczy jakie głupoty wypisuję :-D Ale tylko tak mówi bo wie że to nie na poważnie.Zabronił mi tylko zdjęcia wysyłać,w ogóle nie jest zwolennikiem tego typu rzeczy.W sumie czasami się nie dziwię tyle syfu jest w internecie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mama ja w drugą stronę,napisałam Ci na maila :) Z Gorlic była moja pierwsza miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche lepiej:) dostałam mocny antybiotyk i mam nadzieje że mi szybko przejdze.Do poniedziałku jestem na zwolnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ajjjjj na gardełko jest dobre tantum werde w aerozolu lub cholinex.Mnie zawsze pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam ostre zapelenie gardła i to mi nic nie da.W niedziele rano miałam 39.5 temperatury:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mama odpisałam,ciekawe co to za propozycja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ajjjj Biedactwo to faktycznie tylko antybiotyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×