Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Hejka,poszłam z dziećmi do sklepu i na sanki,to zahaczyliśmy o sąsiadów przy okazji i bez kawy się nie obeszło ;) i jak wyszliśmy po 15 z domu tak niedawno wróciliśmy ;):P Persephone-to brat ma czaaas jeszcze ;) A Ty ile masz?bo sobie zapomniałam ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ale u mnie mróz -20 stopni,brrr,ale słoneczko cudnie świeci ;) Persephone-ja 84 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten mroźny dzień,u mnie -16 brrr. Persephone to już najwyższy czas coś zacząć myśleć:) Fajnie tak przytulać takiego małego dzidziusia:) ja też już bym chciała drugie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,to ja trzymam kciuki,w końcu na pewno wyjdzie,spokojnie ;) Siostra M też starała się prawie na siłę żeby zajść,aż wreszcie odpuścili i momentalnie ;)A teraz Natalka ma 3 tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Moja szwagierka też długo nie mogła zajść w drugą ciąże,jak w końcu zaszła to poroniła.Ale potem znów zaszła i Mateuszek ma już 7 miesięcy. 21 lutego przylatują go ochrzcić,pierwszy raz zobacze go na żywo bo tak to tylko przez skypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że fajnie, ale najpierw trzeba na dzidziusia zarobić ;) A ja z moją praca raz od wielkiego dzwonu i z moim jeszcze studiującym M. raczej nie mamy póki co szans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persephone wiem:) wszystko w swoim czasie:) Łatwo jest zrobić dziecko,gorzej potem je utrzymać.Ja urodzilam Kinge jak miałam 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Ja tez juz czasem mysle o tym, zeby miec dziecko jednak jeszcze przez conajmniej 2 lata nic z tego...bo moj K. jest ponad 4 lata mlodszy, dopiero robi licencjat, za 9 miesiecy po slubie sie tutaj przeprowadzi, dopieor bedzie musial szukac pracy, do tego jeszcze magistrka...wiec tez kasy nie bedzie na pewno za duzo, ale jak juz zrobi mgr to mam nadzieje, ze bedzie git, bo za 3 lata to ja juz przeciez bede miala 29 lat :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to kiedy ślub? Za dziewięć miesięcy,dobrze zrozumiałam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie :) ja uwielbiałam te przygotowania:) szkoda że to tylko raz można przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamietacie ----
pele-mele (chyba sie to tak nazywalo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie mamy juz prawie wszystko oprocz nauk przedslubnych, bo chcielismy isc razem, ale niestety jak K. byl u mni to nauk akurat nie bylo itp. wiec teraz jak beda to bede chodzila sama, zeby zdarzyc ze wszytskim bo pozniej jeszcze poradnia rodzinna ehhh....ale za jakies 2 miesiace mam zamiar jechac wybrac suknie slubna i to chyba bedzie najprzyjemniejsza czesc przygotowan :) Tylko chcialabym do tego czasu zrzucic 2 kg ale jakos mi nie wychodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz się chodzi do poradni? U mnie facet z poradni był na kursie przedmałżeńskim i mieliśmy to zaliczone za jednym zamachem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chodzi sie do poradni, najpierw 2 razy a pozniej po miesiacu z tym wykresem dni plodnych itp itd. ale cos wykabinujemy zebysmy po tym miesiacu nie musieli tam isc bo nie wiem nawet czy damy rade a pod koniec czerwca juz w do biura parafialnego musimy zaniesc wszystkie dokumenty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamietacie ---- tak, pamiętamy, to się tak nazywało :) i zapraszamy do nas :) Xazui, heja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Xauzi :) Iza -porąbana ta biurokracja:( ale na koniec będzie wielki bal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjjj - az tak wielki to moze nie hehe ale na pewno bedzie git :) powysylam wam wszytskim foty z tego balu :p a co do biurokracji to macie racje : swiadectwo chrztu, swiadectwo bierzmowania, swiadectwo religii, kurs przedmalzenski, poradnia rodzinna, zapowiedzi,USC....o ofiarze dobrowolnej juz nawet nie wspomne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Izabelka gratulacje ja z moim prawie 10 lat i ślubu nie mamy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) My 5 lat po ślubie-w sierpniu minęło ;) też pamiętam te wszystkie nauki i spotkania ;) Izabelka-trzymamy za słowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam ślub konkordatowy więc USC mnie ominął:) Ale się ubawisz:) poszłabym na jakieś wesele ale nikt się nie chce żenić:( juz myślałam że może u mojego braciszka coś wyniknie ale nic z tego bo w święta rozstał się z dziewczyną a siostre mam za młoda na żeniaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×