Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Cześć laski Dziekuje w imieniu wszystkich za przedstawienie dziewczynom, ktorych wczoraj nie bylo:P Ja zaczynam prace, a tak mi sie nie chce:O Xazui ja tez nie moge patrzec na to co sie dzieje ze zwierzetami, nie pojmuje, ludzie maja swiadomosc dobra i zla i robia takie rzeczy:O Ok ide pracowac:O Do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Wczoraj już nie było nikogo jak weszłam na topik, więc dziś nadrobię zaległości ;) Mam 28 lat (jeszcze przez 6 dni hehe), mieszkam w mieście gdzie narodził się Reksio oraz Bolek i Lolek ;), jestem strzelcem jak wiadomo, więc zajmuję się wszystkim po trochu, choć od jakiegoś czasu nie pracuję już "na etacie" ale wcale nie narzekam :D Ze zwierzętami mam tak samo jak Wy... :( Nawet mam w planach zawód technika weterynarii, tylko nie wiem czy nie za stara jestem na naukę kolejnego zawodu w szkole policealnej ;) Uwielbiam biologię (nawet maturkę pisałam z biologii, choć wszyscy pukali się w czoło jak o tym słyszeli), medycynę, astronomię... wiem, jestem dziwna :D:D:D poza tym jestem tzw. "artystyczną duszą" i kocham wszystko co piękne hihi :) Czyli ogólnie kompletny misz-masz! A imię mam pospolite: Aśka (już i tak dawno przestałam być anonimowa na kafe) :D:D:D Ale się rozpisałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i oczywiście klikam Mamo, w dodatku znajomi zostali zwerbowani do klikania razem ze mną :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widzę 15 miejsce
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
wow! no Mamo.. lecisz w gore :) znajomi kolezanki wyzej ostro daja czadu z tymi głosami :) a co mozesz wygrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyższa wygrana to mebelki do pokoju dziecięcego,a że jestem na etapie meblowania domku to nagroda dla mnie wymarzona ;) potem ramki elektroniczne,pufy-fotele i zestawy kosmetyków do pielęgnacji dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też stłukłam bałwana... niech ma za swoje :D:D:D Podobno święta mają być bez śniegu, więc wirtualnie bałwanka oklepiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Najahaje2 ja na początku nowego roku 29 i nie robi to na mnie większego wrażenia,dzień jak co dzień :-D W razie jakby mnie nie było życzę Ci Wszystkiego co najlepsze 🌼👄🌼 👄 Mama O i K dwa razy dziennie Ci klikam,mam swoje sposoby ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki.:) Co porabiacie? Ja właśnie w trakcie porządków jestem. Usiadłam na chwilę, bo wsypałam "kreta" do zlewu i trzeba odczekać 10 minut.:) Za pasem święta, a ja jeszcze okien nie umyłam.:|:) A Wy już wszystko porobione macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj u mnie jeszcze porządki nie porobione,ale ja tak zawsze mam że powera dostaję przed samymi świętami :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wejda Co do okien, to jeszcze jedno zostało mi do umycia, bo ja wszystko robię na raty:D a reszta to rozpacz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja jestem w pracy nie mam czasu nawet na porządki,chyba że rano ale nie chce mi się rano.Do fryzjera pasowałoby wyskoczyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja dziewczynki, u mnie zero porządków, okna nieumyte... trochę będę musiała mieszkanie ogarnąć, ale w tym roku święta w Polsce :) Ale nie mam totalnie pomysłów na prezenty... jakoś w ogóle nie czuję jeszcze atmosfery świąt. A dziś w Austrii wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wejda żebym ja to wiedziała :-D Zawsze miałam grzywkę jednak zawsze fryzjerki mi ją pitoliły :o zaczęłam ją zapuszczać i teraz już nie wiem czy ją nadal zapuszczać czy co zrobić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×