Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

ja w necie za duzo nie siedze, tylko ostatnio wiecej na tym tpiku :) czasem udziele sie w jakims innym temacie, poczytam co sie dzieje na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka mi też serce pękało i te jego smutne oczka... :((( Sama mam w domu pieska znajdę... Siostra znalazla z kolezanka dwa szczeniaczki nad rzeka, jednego wziela kolezanka, drugiego moja siostra i juz zostal... Tez ma takie smutne spojrzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jak juz to siedze na gg, rozmawiam z narzeczonym i z przyjaciolka :) w sumie dobrze ze jest internet ale zle jak pochalania nam za duzo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogolnie z nudow siedze przed laptopem, wracam z pracy pod wieczor, wiec nie mam juz ochot lazic nigdzie, zwlaszcza o tej porze roku i tak jak nie tv to net.... Nuda:O Tyle czasu tracę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie jak jest u mnie moj narzeczony to tez nie siedze w ogole na necie, a jak siedze t wlasnie z nudow albo z przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uciekam. Trzymajcie się, dziewczyny. Dobrej nocy i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, jak wszyscy to ja też: lat 24, jestem z Łodzi, ale obecnie mieszkam w Austrii z moim poznanym ponad 1,5 roku temu przez Internet mężczyzną (z AUT). Szukam obecnie pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie zwyczajnie. Wcześniej byłam w Austrii na stypendium, założyłam konto na pewnym portalu, potrem wróciłam do Polski, on mnie znalazł, napisał i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, no to ciekawie, ciekawie ;) Lecę do łóżeczka, bo ktoś na mnie czeka ;) Dobrej nocki Izabelko i do jutrzejszych pogaduch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam Brzydulę ;) Izabelko,na mnie też nikt nie czeka,nie martw się ;) M w delegacji ;) Ale synek bardzo chciał dziś u mnie spać więc grzeje kołderkę ;) Też się będę powoli szykować do spania :) spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że już wszystkie słoneczka poszły spać :) a tu taka fajna dyskusja była. Spóźniłam się! Ale to nic, jutro Wam napiszę coś o sobie ;) Miłej nocki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
hejka :) to teraz ja od siebie :) mam na imie Kasia, lat 24.. Wawa.. uwielbiam seriale kryminalne (CSI, Kosci, Wzor) Gotowe na wszystko i Brzydule.. uwielbiam czytac i ogladac kryminaly, horrory i komedie :) heheh pracuje w branzy poligraficznej.. od czasu do czasu udziele sie na tym forum ale to wtedy jak mnie jakas panna albo facet wkurzy :) aaaaa i uwielbiam wspominac to co bylo.. taka sentymentalna jestem dziewczyna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie Mama O i K już 18 miejsce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lilka ja mam tak samo co miesiąc wpłacam pieniądze na jakieś pieski.Na allegro wyszukuję aukcję,tyle że nie mogę patrzeć na te psy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
czoraj jak klikałam Mama OiK byla na 22 miejscu.. Mamo dobrze bedzie, co dzien to pniesz sie wyzej.. ja w pracy klikam i w domu drugi raz ;) wzor taki na odczep sie. ogladalam bo nic innego nie bylo w tym czasie, a niektore odcinki byly calkiem niezle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam za klikanie,sama bym nic nie zdziałała :D Co prawda nie wszyscy są tak mili ale większość,a ja mimo że nie bardzo lubię to robić to pukam i proszę gdzie mogę,nie lubię się płaszczyć ale teraz się tak zaparłam że nie ma mocnych ;) :P Jak mnie drzwiami wywalą to oknem włażę :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani-17 miejsce,jupppi ;) pewnie za wcześnie się cieszę ale co tam,moja taka mała radość :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×