Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość pamietam ze jak mialam ok
ja tez mialam taki magnetofon - jamnik i malm czarny, razem zradiem...ale wypas :d jak ja sie cieszylam, ja w ogole cieszylam sie z roznych nawet drobnych rzeczy...a co do dziadka to mojego tez mi bardzo brakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybaczki pamiętam :) Dzwony miałam, ale jeansowe i nie kojarzę chyba innych... "Gęsiej..." nie oglądałam. Najahaje2>>> musiała być niezła trauma z tym, że nie dostaniesz magnetofonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pamiętam jeszcze takie coś, co zakładało się na szyję i na ręce. To miało wygląd tatuażu, a było zrobione z takiego jakby drucika... Kto wie ocb? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietam ze jak mialam ok
te w formie tatuazu dodawali do wsyztskich gazet mlodzyezowych :) jeszcze byly modne takie koraliki na zylce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamaha 100
ktoś kilka stron wcześniej wspomniał o Klubie Filipa. to był ten program, który prowadził Grzegorz Gzyl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka >>> awantura była? ;) Najahaje2 >>> ważne, że się dobrze skończyło ;) Kocham ten topic! Póki co idę spać, bo weekend mnie zmęczył, a jutro mam trochę roboty. Trzymajcie się i dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytskich :) jamajka - ja mowilam o Klubie Filipa ale nie pamietam jak sie ten facet nazywal ale bardzo lubilam ten program :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamaha 100
a pamiętasz o czym on był? od kilku lat nie mogę sobie przypomnieć nazwy pewnego programu. Prowadził go właśnie ten facet (teraz gra w serialu "Na Wspólnej). Pamiętam, że to był jakiś program dla młodzieży. Ten facet odczytywał jakieś listy, którego do niego przysyłano, dzieciaki pisały o jakichś swoich problemach, miłostkach. potem prawdopodobnie puszczano krótkie filmiki obrazujące te historie. prowadzący dawał im rady. w przerwach były pokazywane niby teledyski. jakieś polskie piosenki, w przeważającej części melancholijne, np. jakaś para biegnąca plażą jesienią o zachodzie słońca skojarzyło mi się z tym tytułem, który podałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamaha - to byl program gdzie ludzie przysylali listy, gdy mieli jakis problem itp id. odpowiadali na pytania o rozterki mlosne i nie tylko byla taka piosenka na poczatkczy sie mozna kapac w zlewie..." tyle z niej pamietam. A ta para to byla jak byla piosenka "Mlosc cierpliwa jest, milosc nie zazdrosci..." A co do New Kids on the block to jakies pol roku temu sobie o nich rpzypomnialam i sluchalam step by step :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denominacja.
a pamietacie truskawkowe studio? kurcze,to byly czasy. skakalo sie w gume,wymienialo karteczkami,czytalo bravo,ogladalo bajki na polonii1, ntv,hehe. ale spodnico-spodnie to bylo przegiecie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętacie jak do brawo dodali kiedyś taki niby-kolczyk: srebrne kółeczko, które imitowało prawdziwy kolczyk? Nosiłam go w nosie, jak mama nie widziała. :) Ostatnio jak robiliśmy porządki mój mąż znalazł tego kolczyka.:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam szczęśliwą posiadaczką pierścionka (dała mi go "na zawsze" koleżanka) :) Kolczyk również pamiętam. Był jeszcze taki program w bardzo młodym TVN-ie (adres: Augustówka 3, chyba w Krakowie???) "Twój problem-nasza głowa". Prowadziła go Agnieszka i Sławek. Były tam m.in. teledyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Persephone - nie, nie było awantury, Mama właściwie jakby w ogóle się tym nie przejęła, ale dopiero teraz zdaję sobię sprawę jake to głupie było:D Miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Lilka, no to i tak dobrze, bo ja zacząłam kasować kiedyś przypadkowo Phila Collinsa, wcale mi nie było po tym do śmiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :classic_cool: Ja pamiętam, że miałam nagrany na VHS film "Kolor purpury" z Whoopi Goldberg (do dziś kocham ten film) i tata nagrał kiedyś na niego jakiś mecz! Kolejna trauma :D No ale wtedy to tatusiowi nie było do śmiechu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
witajcie :) kurcze od 8 dopiero teraz nadrobilam zaleglosci z forum :) alez sie rozpisywalyscie :) ja tez mialam kasete Gala Muzyki Chodnikowej, zreszta nawet gdzie s w piwnicy jeszcze sie poniewiera.. zawsze tez nagrywane byly na kasety VHS jakies bajki a potem okazywalo sie ze to jakis film byl.. hehehe hula hop ostatnio sobie zakupilam zeby machac bioderkami bo bylam w tym mistrzynia na podworku ale powiem wam ze wyszlam z wprawy i nie moge za nic sobie przypomniec jak sie kreci.. ciagle spada.. eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam też jak się chodziło na giełdę filmy VHS wymieniać i faktycznie często było tak, że zamiast bajek przyniosło się jakiś beznadziejny film :D Później już niektórzy mieli odtwarzacze na giełdzie i biegało się z kasetami żeby je sprawdzić przed wymianką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juuu cześć:) Hula hop no to była super sprawa, też by mi pewnie spadało. Na podwórku to się wszystkimi kończynami kręciło:D Szyją też:D A pisała któraś o bajce "Łał indiański smyk"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napaprano
A pamietacie te gry telewizyjne? mario, tanki itp? byly na takich zoltych kasetach czy czyms w tym stylu. ja to kupowalam na targu czy gieldzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×