Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Czesc Kochane :) Ale sobie dzisiaj pospalam, do 13:00 hehe, ale co tam pogoda nienajlepsza wiec coz wiecej robic gdy sie ma wolny dzien? Niedlugo wszystko nadrobie i troche posprzatam, ale najpierw kawka i Boston Public :) Mama- glos oddany, znajomych tez juz zaangarzowalam do klikania :) xazui - co robisz z wlosami? ja musze isc podciac koncowki, nic wiecej nie robie bo zapuszczam wlosy od 3 lat, wczesniej mialam caly czas krotkie :) I do wszytskich, ktorzy sa w pracy - trzymajcie sie, jeszcze troszke i bdziecie w domu. Ja moja prace kocham, ale ni wiem czy bede maila rpzelduzona umowe i sie lekko martwie, coz robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za głosy ;) ja na razie siedzę na wychowawczym,mam po opieką dwójeczkę w tym momencie bo chorują często i starszego na razie nie puszczam do przedszkola :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Izabelka właśnie o tym myślałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xazui - widzisz czytam Ci w myslach, moze poszukam dla Ciebie pozniej jakejs fajnej fryzurki :) Mamo - ja niedawno zostalam ciocia slicznych blizniaczek i instynkt macierzynski mnie dopadl. ale ejszcze dzieci nie bede mala mimo, ze 26 lat juz na karku, bo dzieci chce miec po slubie dopier, a slub za 10 miesiecy. Poza tym narzeczony jest mlodszy o 4 lata, jeszcze studiuje wiec te 2 lata do zajscia w ciaze jeszcze poczekam. le zazdroszcze Ci, ze masz takie Skarby w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Izabelka tyle że ja prostuję włosy :o i muszę się sporo napracować przy nich mimo iż są nie długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xazui - ja tez kiedys prostowalam wlosy, bo mam takie niby falowane, niby krecone :) Od ok pol roku juz nie prostuje ale to dlatego, ze w pracy i tak musze miec wlosy spiete, a poza tym za bardzo mi sie niszczyly. Teraz jak mam juz dluzsze - do lopatek to mi sie lepiej troche ukladaja wiec nie prostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko-rozumiem Cię bo mnie już w szkole skręcało na dzieci ;),ale też powiedzieliśmy że dzieci po ślubie,no i są ;) Masz rację-to najwieksze skarby ale dać w kość potrafią,oj potrafią :) Synek starszy łobuz ale córcia też go ściga dzielnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xazui, mam to samo z tą grzywką i zapuszczaniem włosów.:) Mama, głos oddany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kiedyś naszło na zrobienie sobie grzywki samej,i wyglądam jak pół d...y za krzaka,tak że muszę ją podpinać do góry cały czas :P 👄 za głosiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xazui - grzywke i tak ciagle prostuje bo mi sie tak wlosy wywijaka ze az smiesznie wygladam hehe Mama - ja bylam niegrzeczna w dziecinstwie, a moj brat grzeczny, wiec mysle ze dziewczynki jeszcze bardziej potrafia dac w kosc Wejda - widze ze razem z xazui mamy ten sam problem z wlosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko-ja też ponoć za grzeczna nie byłam:P ;) więc może to po mnie dzieci niesforne,ale tatusiowi też nic nie brakuje :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wejda jak znajdziesz dla siebie jakieś fryzurki to podeślij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Iza może razem coś wymyślimy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xazui - jasne mozemy cos wymyslic Ja Ci zaraz poszukam jakiejs fajnej fryzurki :) A Ty w ogole jakie masz wlosy? falowane, krecone, czy wywijajace sie na wsyztskie strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się druga,tylko ja mam twarde włosy i grzywkę to bym miała na wszystkie strony świata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie ta druga podoba, ale trzeba uzywac prostownicy chyba ze ktos ma naturalnie bardzo proste wlosy, ale ogolnie fryzurka jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka etc. ja mam dokładnie takie jak wkleiłaś i niestety dość gęste :( wysuszenie włosów trwa u mnie nawet 30 minut suszarką, rachunki za prąd to chyba właśnie suszarka nabija :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Więc tak Kiedyś miałam włosy bardzo kręcone,porównywali mnie wszyscy do Kukulskiej,ja tego nie cierpiałam i marzyłam o prostych.Zaczęłam prasować żelazkiem :-D ale to dosłownie z 3 razy.Następnie kupiłam prostownicę i prostuję do tej pory, dwa razy w tygodniu.Parę lat już to trwa więc włosy już mam bardziej proste niż kręcone,tym bardziej że zawsze stosuję szampon i preparaty do prostowania.Kiedyś miałam długie za łopatki,pózniej ścięłam na krótkiego boba z grzywką,obecnie zapuszczam boba,bo nie wiem co zrobić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najahaje2 - super ze masz takie wlosy, zazdroszcze Ci. Moje sie wydaja geste ale wcale takie nie sa, bo sa po prostu puszyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilkaz Wrzosowiska
Cześć dupeczki, ja wciąz w pracy:O Widze, ze piszecie o wlosach, ja mialam dlugie i miesiac temu scielam robiac do nich skosna grzywke (grzywke na lewa strone, a moja droga mama mowi do mnie wtedy "Co Ty sie na lewo czeszesz, Hitler:D sie czesala na lewo" hahha) i nie zaluje, taka zmiana byla mi potrzebna, zwlaszcza, ze zawsze mam dlugie wlosy. Jedyne co to mysle, ze fryzjerka z jednej strony za mocno scieniowala, ale juz widze, ze odrosly, szybko mi rosna. Na codzien prostuje, ale w piatek jak szlam na imprezke nakrecilam lokowka, super efekt a'la lata 50te, cos jak Marlin Monroe:P Ale sobie schlebilam:P Moja rada to tylko taka, zebyscie uwazaly, bo teraz ciezko zlapac dobrego fryzjera z prawdziwego zdarzenia. Ok wracam do roboty to szybciej zdaze Pozdrawiam moje nowe kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiec mamy podobny gust chyba:) Ja kiedys wlosy scielam z dlugich na bardzo ktortkie bo chcialam odmiany i takie krotkie chyba 3 lata mialam, pozniej chcialam dlugie i dopiero za 4 razem udalo mi sie zapuscic bo zazwyczaj jak troche podrosly to sie wywijaly na wszytskie strony i znowu scinalam. Wiec moje zapuszczanie wlosow trwa jakies 4 lata :) i na razie idzie niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też mam strasznie dużo tych włosów,suszę i nie ma końca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi strasznie wyłażą,i to trwa od porodu więc już ponad rok :( aż się dziwię że tych włosów jest jeszcze tak dużo,bo mi sie wydaje że garściami wyłażą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie niestety nie :( też używam wszelkich prostujących, wygładzających szamponów i odżywek i prostuję prostownicą, bo mam takie raczej fale. Zanim wyprostuję wszystkie to ręce mi więdną :D Owszem, fajnie to wygląda, tylko czasem nie mam czasu na suszenie itd. a ich jest kurdę aż tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×