Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

mi tez wczesniej zdublowalo text A co do BB to uwielbialam ten program, a najbardziej lubilam Picie :) Nastepne edycje juz takie fjany nie byly ale tez byly oki, ale ta na TV4 to porazka totalna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mama co jest za 1-sze miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mama jest o co walczyć już 11!!! :-D Jesteś niemożliwa :-D Szczerze Ci życzę wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mnie nie idą te demotywatory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xazui-sama bym nic nie zdziałała ;) sama mogłam sobie zapewnić 195 pierwszych punktów odpowiadając na pytania.Teraz jeszcze ewentualnie mogę wpisywać kody z opakowań chusteczek cleanic,ale mam kilka dawniej kupionych bez promocji więc na nich nie ma kodów. teraz już tylko dobra wola innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam chusteczki cleanic,może będzie jakiś kod to Ci podeślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak,tylko organizator zastrzegł sobie w regulaminie że trzeba zachować opakowanie do okazania w razie wygranej :P ale dzięki za dobre chęci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam wsyztskie piosenki dla dzieci, znam je na pamiec hehe, to takie moje zboczenie :) Persephone - kiedys 5,10,15 bylo git i wyobraz sobie ze pamietalam prawie cala piosenke, a tyle lat jej nie slyszalam :) Ogolnie kiedys programy dla dzieci i mlodziezy byly super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza>> no ja też pamiętałam, uśmiałam sie przy tym "a ciosy ćwiczymy na kotlecie". Dziub dziuba uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza>>> ja taką fazę mam na "Fantazję", zawsze mi łzy stają w oczach, mogę słuchać non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak a propos Tic-Taca: nie wiecie co się teraz dzieje z Panem Krzysiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys jakis czas temu byl w Rozmowach w toku....pisze muzyke itp, a Pania Ule, no chyba ze to byla ciotka Klotka- nie pamietam- zwolnili z tik - taka bo byla za stara! znieczlica! a pamietacie te piosenke "mam fryzure na cebule, wystraszylam pania Ule"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza>>> no pamiętam, kazałam się tak czesać :) Mama>> nasłałam kolejnych ludków, żeby podbijali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×