Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość juuu
jestem ja/.. ale pracy mam troszke, staram sie na biezaco czytac ale niekiedy troszke czasu zajmuje zanim przeczytam na biezaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Mamo ja jestem :) Dopiero wrocilam, ale ogladam Boston Public, pozniej tutaj wejde, widze ze dosyc tutaj popisalyscie :) A na ktorym miejscu jestes Mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry że się wtrącam
tylko chciałam powiedzieć, że prawie 20 lat od was starsza osoba - a też grałam w te gry, zabawy itp! Bo to wszystko - to era przedkomputerowa! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 9 Izabelko-ale na razie dosyć mocno się go trzymam ;) Tak,bo te gry i zabawy ktoś wcześniej wymyślił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pamiętam jak mój kolega z bloku miał komputer,była taka gazeta Bajtek,rodzice mu prenumerowali.Wszystkie dzieciaki z bloku się schodziły żeby zobaczyć komputer i poczytać Bajtka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik 79
Fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przepiękna ta choinka!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, w zeszlym roku jeszcze robilam choinki tylko z szyszek, sklejalo sie je pistoletem na klej, gitowe byly, a z makaronu kolanka robi sie fajne lancuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale się rozpisałyście :) Otóż co do komputerów, to pamiętam, że moja najlepsza przyjaciółka miała kompa i jak miałam do niej przyjść, to dzwoniłam do niej rano, żeby potwierdzić, że będę, żeby mogła odpalić kompa i żeby gra się zdążyła załadować :) Co do gier przedkomputerowych-sama prawda. Izabelka, super ta choinka :) Ja zamierzam to zrobić: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/64bf1ff08fec7487.html Ogólnie tu jest dużo pomysłów: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3135387&start=1290

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - kolejne 2 glosy oddane a ja mialam problem z wejsciem na Kafe...cos chyba ostatnio maja problem bo od kilku dni tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas jakiś problem :O mojego posta na topiku o pokoiku nie widać a jak co to wyskoczy 5 znowu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znieczulica, ale mam nadzieje ze jutro wskoczysz znowu na 9 jak nie zapomne to rano (o 5:30 ) przed praca oddam glos na Ciebie, a w pracy znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co,już mi się nie chce,po takim poście który przeczytałam u mnie... rozryczałam się,nikt nic o mnie nie wie,nie wie w jakiej jestem sytuacji,że nie robię tego dla siebie. mam dość,pierwszy raz gram o coś bo mi zależy i tyle razy dostałam za to po dupie że mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama - a co ktos napisal? Poza tym nie rpzejmuj sie tym, kto cos pisze tutaj o Tobie. Tutaj ludzie nie patrza za co komus dogadac, wazne zeby dogadac i krytykowac. Ja kiedys zalozylam topik to oczywiscie ile uslyszalam oblelg na moj temat a po prostu sie o cos zapytalam...wiec nie przejmuj sie! Ludzie sa coraz bardziej chamsscy i wchodza tutaj zeby podniesc swoja samoocene krytykujac innych. Ludzie sa zazdrosnikami, egoistami i sa coraz bardziej niedobrzy w stosunku do innych. Krytykuja na okraglo i cha aby inni byli niszczesliwi tak jak oni. Bo czlowiek szczesliw chce aby inni tez byli szczesliw...glowa o gory :) Nie daj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjjjjj
Mamo O i K proszę: KLIK:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiękam,nie dość że mi się wali w życiu to jeszcze jakaś "życzliwa dusza" pomoże,żyć się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko podpisuję się pod Twoimi słowami: "Ludzie sa zazdrośnikami, egoistami i są coraz bardziej niedobrzy w stosunku do innych. Krytykują na okrągło i chcą aby inni byli nieszczęśliwi tak jak oni. Bo człowiek szcześliwy chce aby inni tez byli szcześliwi...głowa do góry. Nie daj się!" Mamo, najlepiej nie reagować, bo to piszą sami nieudacznicy i tyle. Większość Cię popiera i głosuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×