Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość tytytytyt
ale remis,mamo :D Zu i Iga-9 miejsce,1192 głosów Olusia-9miejsce,1192 głosów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie prześledziłam tamten topik, ludzie naprawdę są dziwni, a prawda jest taka, że firmie organizującej konkurs zależy na tym, by wklejać ich, gdzie się da, bo to dla nich świetna reklama. Mamo, nie przejmuj się zazdrośnikami. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu vel Fafelek
hello :0 ja tez oddalalm glos i moja kolezanka tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggro
tu juz nie pisze sie na temat... Uroki kafeterii. wiekszosc topikow przeradza sie w pogaduszki o czyms innym. szkoda tylko ze nie da sie potem edytowac tytulow,bo dla czesci sa mylne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
Mamo O i K :klik:) bałucianka jesteśmy sąsiadkami,ja jestem z Aleksandrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agggro, my nadal chętnie piszemy na temat i wspominamy, tylko siłą rzeczy powstają offtopy, a nam po burzy mózgów brakło trochę weny ;) Ajjjj i balucianka::>> Łódź-Górna pozdrawia! Co prawda obecnie nie z Łodzi, ale jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Balucianka, bardzo kocham O.S.T.R :) W ogole witajcie wszystkie, ja wzeram cukierki, zaraz sie zrzygam, pracy na szczescie mam nieduzo, Mama glos oddalam i nie przejmuj sie ludzmi, bo to kurwy są , dlatego ich nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agggro nie denerwuj sie bo to szkodzi zdrowiu i urodznie, niestety chocby nie wiem jak sie starac do konca swiata nie bedziemy tak wciaz wspominac, bo po prostu kiedys wszystko sie wyczerpuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w domu bo dzieciaki chorują od dłuższego czasu :(:O więc w sumie takie domowe obowiązki i dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! Ja w sobotę idę na rozmowę w sprawie pracy, choć sama nie wiem kiedy jeszcze znajdę na nią czas :D:D:D Ale może jakoś dam radę, pewnie jak ją dostanę, to nie często będę zaglądać na forum :( Mamo, jakoś mi smutno bez tamtego topiku:( ale i tak ciągle głosuję i znajomi też :) A co do wspomnień, to chyba już wszystko wypisałyśmy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×