Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Persephone - wiesz, że chętnie, ale nie mam warunków, nie mieszkam jeszcze sama. Mimo, że się żalę, to wizja sylwestra w domu jakoś nie spędza mi snu z powiek. Przepraszam, że tak Wam marudze, pewnie niedlugo mnie stąd wykopiecie:P Buziaki dziewczyny👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :D Dziś dzień w biegu,jak zawsze gdy maż na weekend jest w domu ;) Zakupy spożywka,poza tym u lekarza byliśmy w szpitalu,bo okazało się że jest super lekarz,a że u nas z kaską różnie to poszliśmy do niego a nie prywatnie ;) Uspokoił nas że u małej jest w miarę,tzn nie trzeba antybiotyku kolejnego na szczęście,Starszy idzie w poniedziałek do przedszkola,tylko się trzęsę żeby kolejnej choroby nie złapał bo i córa zachoruje pewnikiem. Lulki-na sylwku świat się nie kończy ;) na dyskotekę gdzieś wyskocz albo coś i tam może spotkasz boy frienda ;) a jesli nawet nie to się wyskaczesz przynajmniej ;) Izuś-Ty dziś na chrzciny?no to ja po czasie,ale mam nadzieję,że przynajmniej udane były ;) Najahaje2-super,że dzionek udany ;):D Buźka,nie wiem o której jutro będę ale pewnie po południu uda mi się ;) trzymajcie się cieplutko,miłej niedzieli :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc :) Mamo - tak bylam na chrzcinach ;) Jakis czas temu zostalam ciocia przecudnych blizniaczek i dzis bylam matka chrzestna jednej z nich. Bylo git, tylko w kosciele mialammaly klopocick. Otoz chrzcielinica jest dosyc wysoka, a ja tez jestem wysoka ale nie tak bardzo jak trzeba hehecyzli 158 cm i wszyscy wchodzili na pierwszy stopien i spokojnie podnosili dziecko nad chrzcielnice, a ja weszlam na ostatni stopien i jeszcze ledwo mi sie udalo podniesc chrzesnice:) Ale dalam rade, kto by mial dac jak nie ja :) Lilka - nie lam sie. rozumiem doskonale ze wizja samotnie spedzonego sylwestra nie jest sympatyczna, ale moze jeszcze jakas propozycja bedzie, a jezeli nie to moze zapros jakas jedna przyjaciolke i razem spedzcie sylwestra. Ja pamietam ze kilka lat temu wlasnie tak spedzilam sylwestra z moja najlepsza przyjaciolka, ale bylo git :) do dzisiaj to pamietam hehe, jeden z najlepszych sylwestrow w moim zyciu :) Mama ma racje, moze spotkasz jakiegos boy frienda :) Musze tutaj dodac, ze szukaj takze wsrod mlodszych, bo moj "bojfrend" jst ode mnie mlodszy o 4 lata i 2 miesiace :) A jezeli bedziesz sama to pamitaj, ze jestesmy z Toba :) Najahaje - to git, ze ci dobrze poszla rozmowa :)bardzo sie ciesze. Mam nadzieje, ze ja od stycznia nie ebde bezrobotna bo jak nie dostane umowy to chyba w depreche popadne, wszytskie plany pojda w ******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka gratulacje:) Ja nie patrzę na młodszych, dla mnie to dzieciaki;) Mamy chyba inny gust w tych sprawach;) Ide spać, jutro pewnie cos napisze:) Dziekuje Wam za dobre slowa, nie przejmujcie sie tak juz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
Mamo O i K :klik:) niestety od wczoraj moge już tylko raz dziennie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka3
************** PREZENT NA ŚWIĘTA ZA 200 ZŁOTYCH- SAM WYBIERASZ CO CHCESZ!!!!!!!!!!!!! WYSTARCZY WEJŚĆ NA STRONĘ http://prezentodajnia.pl/?m=rejestracja&pol=473 I SIĘ ZAREJESTROWAĆ. KILKA TYSIĘCY WSPANIAŁYCH NAGRÓD PO 200 ZŁOTYCH CZEKA NA CIEBIE! WIĘC NIE CZEKAJ TYLKO KLIKNIJ I SIĘ ZAREJESTRUJ- TO NIC NIE KOSZTUJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka - ja tez nie patrzylam na mlodszych hehe ale moj narzeczony to chyba naprawde wyjatek, bo wszyscy mowia ze ejst dojrzaly bardzo jak na swoj wiek...chociaz ostatnio 2 kolezanki tez sie zaczyly spotykac z mlodszymi, jedna o 3 lata, drugia o 4 jak ja :p no ale Ty jeszcze mloda jestes a my juz stare, wiec one sie spotykaja z facetami w Twoim wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! :) ja obiadek kończę :) a potem to już błogie lenistwo ;):P Iza-super,ze chrzcinki się udały,gratulacje Chrzestna Mamusiu ;) ja też z tych niskopiennych i to jeszcze bardziej niż Ty-mam całe 150cm:P ale nie przeszkadza mi to ;):P:D mówią,że małe jest piękne ;) juuu-spoko,nie rób smutnej minki,co będzie to będzie,powiedziałam sobie,że nie za wszelką ceną,odpuszczam ;) Luluś-może Ty musisz po prostu troszkę dłużej poczekać na tego jedynego,ale za to jak się znajdzie to uuu,takie ideał,że ... ;):P miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Dziękuję Mamuś i Izabelko za dobre rady i słowa:) Wiem, że nie każdy jest taki sam, a wyjątek potwierdza regułę, więc faktycznie może młody facet nie jest zły, ale tak czy siak na razie nie ma żadnego na horyzoncie - ani młodego ani starego:P Mama nazywaj mnie jak Ci wygodnie, może być Luluś też hhihi:) Wiadomo o kogo chodzi;) Polubiłam Was wszystkie bardzo, ciesze się, że mamy temat:) A co do świąt, to w Polsacie lecą już reklam filmów i ja co roku będzie Kevin, pamiętacie jak pierwszy raz kilkanaście lat temu puścili na święta? To było przeżycie:) Ja oglądam od lat co roku, to już taka tradycja:) Życzę miłego dnia, pewie dziś się jeszcze odezwę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka - ja tez ogladam co roku Kevina hehe to tez juz moja tradycja :) Mama - tez uwazam, ze male jest piekne, ja bym nie chciala byc wyzsza, nie rozumiem dziewczyn, ktore czasem na kafe zakladaja tematy, ze sa niske i co robic...a maja ok 165 cm hehe ale mam wdedy polewke z nich. Tym bardziej, ze moje kochanie ma 187 cm i dobrze ze jestem taka niska bo cala sie moge w niego wtulic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z tych niezbyt dużych jestem, ale lubię to i ok :) Kevina tradycyjnie oglądam, "bez Kevina świąt ni ma:" ;) Dziś jestem trochę zajęta, bo się pakuję i dlatego czytam z doskoku, a jutro w podróży do Polski, tak więc przed komputerem na dobre znowu będę dopiero we wt. Już ze "starego" domku. Na pokoik cały czas głosuję, może jednak będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z tych niezbyt dużych jestem, ale lubię to i ok :) Kevina tradycyjnie oglądam, "bez Kevina świąt ni ma:" ;) Dziś jestem trochę zajęta, bo się pakuję i dlatego czytam z doskoku, a jutro w podróży do Polski, tak więc przed komputerem na dobre znowu będę dopiero we wt. Już ze "starego" domku. Na pokoik cały czas głosuję, może jednak będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z tych niezbyt dużych jestem, ale lubię to i ok :) Kevina tradycyjnie oglądam, "bez Kevina świąt ni ma:" ;) Dziś jestem trochę zajęta, bo się pakuję i dlatego czytam z doskoku, a jutro w podróży do Polski, tak więc przed komputerem na dobre znowu będę dopiero we wt. Już ze "starego" domku. Na pokoik cały czas głosuję, może jednak będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Dziewczyny za głosowanie ;) musimy pozbierać od siebie jakieś namiary oprócz kafe,bo czasem nie działa więc same wiecie,że fajnie mieś swoje gg albo maila ;) buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z ta Kafeteria sie ostatnio dzieje? ciagle miedzy 17-19 nawala..albo i dluzej...albo nie wysyla wiadomosci albo wysyla kilka razy to samo... Persephone - witaj w klubie slicznych niskich kobietek :) Mama - tez myslalam o naszych namiarach innych niz kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Widzę, że tu same maluchy, ja za to tyczka - ponad 170 cm:P Jutro znowu poniedziałek - najgorszy dzień w tygodniu, trzymajcie za mnie kciuki:O I tak poza tym to czas leci jak nie wiem, znowu świętai nowy rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka - bedziesz naszym guru hhe :) trzymamy za Ciebie kciuki :) Wczesniej chcialam cos napisac ale kafe jak zawsze nawalala, teraz mykam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam dziewczynki Liluś witaj w klubie tyczek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×