Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orinko29

przed terminem do szpitala?

Polecane posty

witam dziewczyny. mam takie pytanko. poniewaz jestem w ciązy i został mi tydzień do terminu dzis ide na ostatnią wizyte do gina. moj chlopak wczoraj nastraszył mnie ze gadał z kolegami z pracy i powiedzieli mu że żona jednego z nich była wczesniej w szpitalu o tydzien bo tak jej lekarz wypisał skierowanie. ale chyba musiało byc cos nie tak bo tak bez powodu chyba nie musze isc? czy wy też tak miałyscie że jechałyscie wczesniej na jakies badanie do szpitala albo wczesniej was gin wysłał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosija
ja bylam na badaniach u gina 3 tygodnie przed terminem i powiedzial, ze mam przyjsc w dniu terminu, jesli nic nie bedzie sie dzialo to wysle mnie do szpitala, tydzien po tej wizycie odeszly mi wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz wysyła do szpitala zawsze 7 dni po wyznaczonym teminie i juz tam zostajesz az do rozwiązania.Przed terminem , jedynie w przypadku jesli sa jakies nieprawidłowości , więc spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosija
to tez zalezy od lekarza, moj chcial mnie wyslac w dzien terminu, a moja kuzynke wyslal 2 tygodnie po terminie :) ale nie wiem czy ten moj nie chcial mnie nastraszyc ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orinoko:) na chłopski rozum pomyśl. Gdyby każda kobitka na tydzień przed terminem porodu szła do szpitala, to nie byłoby już miejsca dla innych pacjentów. Jeśli nie ma wskazań do hospitalizacji to nie ma powodu leżeć w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie uspokoiłyscie;-) ach ci faceci tylko namieszają w głowie zawsze..a ja już tez jestem w stresie i nie myśle logicznie....;-/ a jakbym już miała jakies rozwarcie np 3 cm? to co zostaje w domu nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest rozwarcie to najpierw zrobia ktg i wtedy będą podejmować decyzję. Sam rozwarcie nie jest powodem zatrzymania w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie prawda że
"Lekarz wysyła do szpitala zawsze 7 dni po wyznaczonym teminie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka przenosiła 10 dni i dopiero jak zaczęly sie skurcze to jechała do szpitala...wiec to chyba indywidualna sprawa kazdego ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×